Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

QUOTE(MUDU @ 2016 07 20, 12:38)

o kas jums akmenukus nuskalde?
galvoju jog daug ka galima is akmenu padaryt, bet krastines turi but nuskeltos, o kaip ta padaryt savarankiskai?
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 07 20, 13:26)
o kas jums akmenukus nuskalde?
galvoju jog daug ka galima is akmenu padaryt, bet krastines turi but nuskeltos, o kaip ta padaryt savarankiskai?

Tokius skaldytus atsivežiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MUDU @ 2016 07 20, 12:25)
Siena nesutvarkyta,šiaismet ji ir bus tokia  blush2.gif žinau kaip klojasi, krašto tikslingai nedariau lygaus,nes man taip norėjosi ax.gif

Manau, kad klojant toki takeli tiesios linijos be bordiuro pagalbos niekaip nepavyktu islaikyti g.gif
Atsakyti
[quote=rabuska@,2016 07 20, 13:09]
Mamagabi, turejau omeny visa siena, iskaitant tuos du langus 😊aciu!!!
/quote]

Aaa, ta visa siena 593cm smile.gif
Papildyta:
QUOTE(TuDa @ 2016 07 20, 13:40)
Manau, kad klojant toki takeli tiesios linijos be bordiuro pagalbos niekaip nepavyktu islaikyti g.gif


Tai kad cia tikslingas netiesios linijos uzmanymas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2016 07 20, 13:40)
Manau, kad klojant toki takeli tiesios linijos be bordiuro pagalbos niekaip nepavyktu islaikyti g.gif

Taip,bet bordiūro irgi nenorėjau doh.gif
Kadangi nepretenduoju į tobulus namus,pasidariau kaip man gražu ir patinka,atsibos po kelių metų galėsiu viską išardyt ir trinkeles suklot cool.gif

Man iki Jūsų visų išpuosėlėtų namų ir tobulų linijų oi kaip toli ...aš ir toliau tyliai kamputyje sėdėsiu ir Jūsų darbais ,namais grožėsiuos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MUDU: 20 liepos 2016 - 12:48
QUOTE(mamagabi @ 2016 07 20, 12:44)
Tai kad cia tikslingas netiesios linijos uzmanymas mirksiukas.gif

Tai supratau. As tik taip garsiai samprotauju tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(MUDU @ 2016 07 20, 12:45)

Kadangi nepretenduoju į tobulus namus,pasidariau kaip man gražu ir patinka,atsibos po kelių metų galėsiu viską išardyt ir trinkeles suklot  cool.gif

Tas takelio naturalumas man mielas. Manau, kad begant laukui tarpuose isiveis samanos, kas suteiks takeliui daug zavesio wub.gif
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2016 07 20, 13:56)
Tas takelio naturalumas man mielas. Manau, kad begant laukui tarpuose isiveis samanos, kas suteiks takeliui daug zavesio wub.gif


Be samanu ir koks vienas kitas augalelis nepakenktu, ane smile.gif
Na bent kokia levandele ar ka biggrin.gif
user posted image


Papildyta:
Kad jau apie augalus prabilom, pasirodau su nauju darbu:
''Pieva menesienoj'', 120x80cm
Parduodama

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 20 liepos 2016 - 13:14
mamagabi šioje namo pusėje prie pamato nebus žalumos,toliau bus kampukas su žaluma ,nes takelis nebus prie pamato,o vietoje kur praktiškai išsimindžiojo biggrin.gif

Darbelis kaip visada Nuostabus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2016 07 20, 13:13)

Kad jau apie augalus prabilom, pasirodau....

Tarsi vaizdas pro mano langa ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MUDU @ 2016 07 20, 14:19)
mamagabi šioje namo pusėje prie pamato nebus žalumos, toliau bus kampukas su žaluma, nes takelis nebus prie pamato, o vietoje kur praktiškai išsimindžiojo  biggrin.gif

Darbelis kaip visada Nuostabus  wub.gif


O tai cia ne takelis aplink nama? Cia ta vadinama nuogrinda? Tada ji per plati manyciau rolleyes.gif Jei takelis bus atskirai - tai is ko jis tada bus? Tiesus ar irgi kreivokas, pagal akmenukus? g.gif
Tokie mano klausimai nereiskia, kad cia ypatingai svarbu Man, atsakymai i juos pati zmogu privercia pamastyti ar jo vizijos teisingos mirksiukas.gif

Aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(TuDa @ 2016 07 20, 14:21)
Tarsi vaizdas pro mano langa ax.gif


4u.gif
Ilindau pasicekavinti i belvederi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2016 07 20, 15:03)
O tai cia ne takelis aplink nama? Cia ta vadinama nuogrinda? Tada ji per plati manyciau rolleyes.gif Jei takelis bus atskirai - tai is ko jis tada bus? Tiesus ar irgi kreivokas, pagal akmenukus? g.gif 
Tokie mano klausimai nereiskia, kad cia ypatingai svarbu Man, atsakymai i juos pati zmogu privercia pamastyti ar jo vizijos teisingos mirksiukas.gif

Aciu 4u.gif
Papildyta:
4u.gif
Ilindau pasicekavinti i belvederi biggrin.gif


viskas gerai,čia takelis aplink namą tik dažnai jis atkartoja namo kontūrus,o pas mane jis nueis link terasos

Atsiprašau ,kieno foto naudoju,nes ji buvo mūsų platybėse blush2.gif ne visai tinkamas pvz,bet panaši trajektorija(akmenuku takas nebus tokiame kampe prie pamato,o nueis tolyn už balos,taip liks kampas augmenijai + ten didžiulis riedulys iškapstytas darant pamatus biggrin.gif user posted image
Atsakyti
MUDU, gal galėtumėt nuotrauką vėl trumpam įkelti. 4u.gif
Man tokia aktuali tema, o nespėjau pamatyti verysad.gif
Atsakyti