Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

QUOTE(mamagabi @ 2016 07 20, 14:13)

''Pieva menesienoj'', 120x80cm
Parduodama


bigsmile.gif
cia jau mano skonio paveikslas wub.gif
ar galite foto is arciau padaryt? man baisiai baisiai grazu kai ant paveikslo "koses" nepagaileta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2016 07 20, 14:03)
4u.gif
Ilindau pasicekavinti i belvederi biggrin.gif

O ten pasenusios aktualijos biggrin.gif tavo paskutinį paveikslą wub.gif sugretinau su tokiu savo kiemo VAIZDU pro langą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MUDU @ 2016 07 20, 15:24)
viskas gerai,čia takelis aplink namą tik dažnai jis atkartoja namo kontūrus,o pas mane jis nueis  link terasos


Svarbiausia, kad Jums butu grazu 4u.gif, o mes tai cia visada rasime ka pakomentuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
MUDU, mielas takelis mirksiukas.gif

Idejoms gal prireiks sito

http://www.ogrodowis...anowy-czesc-iii
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2016 07 20, 15:57)
Svarbiausia, kad Jums butu grazu 4u.gif, o mes tai cia visada rasime ka pakomentuoti mirksiukas.gif

Foto keldama žinai,jog sulauksi,ne tik liaupsių gali būt ir peikiančių ir gali gaut daug nuostabių patarimų.Juk dėl to čia ir esame diskutuoti ,išsakyti nuomonę . Kiekvieno mūsų reikalas kaip į tai reaguoti 4u.gif biggrin.gif

Kur pasiūlytumėt kur kaulenių įsigyti?


Cobre ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MUDU: 20 liepos 2016 - 15:06
QUOTE(MUDU @ 2016 07 20, 15:53)
Prašau  4u.gif

Beje ne šioj temoj ,bet vis dėl to  ax.gif mamasandra kuo baigėsi Jūsų kova su piktžolėmis pievelėje?Vienam kampe trauklapiai viršų ima,nupurškiau Banvel4 rezultatų 0 unsure.gif

jau nepamenu apie kokia pievele kalbejom g.gif

sodyboj variantas toks: buldozeris zemes nustumde, dabar piktzoles iki keliu, zole neuzseta doh.gif
su akmenim kalniuka apdeliojau, bet ten kirbulikai tokie, kad traktorius vos pakelia.

Laukiu kada visai pradzius, kad galetume sklypa paniruoti, zemiu uzsivezti ir ant rudens uzseti zole.

Na o namie tai situacija kol kas visai nekokia: pakeitem takelius, susidejom automatini laistyma ir susodinom zole. Viska dare patyrusi brigada. Zole kur sudygo, kur ne, lopais. Piktzoliu daugiau nei zoles.
Issikvieciau darbu vadova, pats sako, kad "gyvenime pirma karta matau tiek piktzoliu zoleje".
Tai arba koki juodzemi netukusi atveze arba priskrido kol sudygo, bet sudygo daugiametes, "gerosios" piktzoles, kurios po keliu pjovimu nenunyksta.
Atsiunte kelias bobulkas pievos ravet, bet jauciu tik virsunes nutraukliojo, nes vaizdas kol kas neiskeicia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaSandra: 20 liepos 2016 - 15:15
QUOTE(MUDU @ 2016 07 20, 15:53)
Prašau

Ačiū labai. Man tai fainai, turiu akmenims sentimentų.
Sakykit, o technologiškai kaip sprendėt - kas ten po akmenimis - trombuotas smėlis, smulkus žvyras ar koks sluoksniuotas buterbrodas? cemento kažkur pylėt?
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 07 20, 16:14)
jau nepamenu apie kokia pievele kalbejom  g.gif


Na o namie tai situacija kol kas visai nekokia: pakeitem takelius, susidejom automatini laistyma ir susodinom zole. Viska dare patyrusi brigada. Zole kur sudygo, kur ne, lopais. Piktzoliu daugiau nei zoles.
Issikvieciau darbu vadova, pats sako, kad "gyvenime pirma karta matau tiek piktzoliu zoleje".
Tai arba koki juodzemi netukusi atveze arba priskrido kol sudygo, bet sudygo daugiametes, "gerosios" piktzoles, kurios po keliu pjovimu nenunyksta.
Atsiunte kelias bobulkas pievos ravet, bet jauciu tik virsunes nutraukliojo, nes vaizdas kol kas neiskeicia...

va aš apie šią situaciją...nes aš irgi raviu,dabar visoje pievelėje ūsuotasias,šliaužiančias nežinau pavadinimo ir ūsnis raunu,bet mane jos nervuoja,galvoju kaip čia reiks kovoti? Maniau gal pas pačią situacija pagerėjo ir galėtum pasidalinti kovos būdais mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Y2K @ 2016 07 20, 16:21)
Ačiū labai. Man tai fainai, turiu akmenims sentimentų.
Sakykit, o technologiškai kaip sprendėt - kas ten po akmenimis - trombuotas smėlis, smulkus žvyras ar koks sluoksniuotas buterbrodas? cemento kažkur pylėt?

Pas mane ten grynas molis,tai nusiimiau nedidelį sluoksni ,pasipyliau atsijų ,ir pasirinkau akmenis maždaug panašaus storio norėjau,kad akmenys žolės lygmenyje būtų,cemento nepyliau.Tiesa toliau takeliui geotekstilės nebetiesiau,pasitaikius didesniam akmeniui,pagal jo kontūrus molyje duobutę kasiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 07 20, 15:47)
bigsmile.gif
cia jau mano skonio paveikslas  wub.gif
ar galite foto is arciau padaryt? man baisiai baisiai grazu kai ant paveikslo "koses" nepagaileta smile.gif


4u.gif Drabščiausi dažais iš peties lotuliukas.gif, po to ėjau sienų valyt doh.gif
Kazkaip fakturos foto nesimato lens.gif

user posted image

QUOTE(TuDa @ 2016 07 20, 15:51)
O ten pasenusios aktualijos biggrin.gif tavo paskutinį paveikslą  wub.gif  sugretinau su tokiu savo kiemo VAIZDU pro langą ax.gif


Tai prasom dalintis ir naujomis aktualijomis! biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 20 liepos 2016 - 16:55
Man tai fainas MUDU takelis, tokio nemačiau. Jis toks atrodo ne kaip takelis, o kaip namo mulčiavimas, kad neapaugtų piktžolėm biggrin.gif Bet gerai tie akmenys atrodo. Mėgstu akmenis, man visur gerai akmenys atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Gal kuri dazete dusa? Kazin, kaip naudojasi g.gif

Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2016 07 20, 18:39)
Gal kuri dazete dusa? Kazin, kaip naudojasi  g.gif

ką tik su statybininku kalbėjau, kad kitame objekte dušo kabiną dažo su bekker dažais.
Kaip naudojasi nežino...
Papildyta:
QUOTE(MUDU @ 2016 07 20, 16:32)
Maniau gal pas pačią situacija pagerėjo ir galėtum pasidalinti kovos būdais  mirksiukas.gif
Papildyta:




nepagerėjo, nors irgi purškiau su Banvel'u...
Jei iki rudens nepagerės - bus paprasčiau su raundapu nupurkšt ir naują žolę užsėti
Atsakyti