Įkraunama...
Įkraunama...

***Mūsų katytės ir katinėliai***

QUOTE(Magnuna @ 2016 08 01, 09:14)
Labas rytas  smile.gif

Visoms labas rytas.
Koks saulėtas katukas, Rariuk.
Ek.
Mano šeimyna visi man prie kojų miegojo.
Tašė tik pas save - ant senelio lovos.
Atsakyti
Jetau, Grikulis jau net ant kojų nebepastovi prie tuščių bliūdelių, kaip kokiam konclagery blink.gif o aš dar taip žavėjaus Magnunos namais, tfu biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Oi Grikutis nuo bado ant kojyčių nebesilaiko lotuliukas.gif

Olis raguolis wub.gif Užgrobė Kiaros karūną blink.gif O jau ilgumo vaikas...


Rariuk, koks gražuolis Rifas wub.gif Pabūkit kartu ir pamatysi, ką turi daryti mirksiukas.gif

Mūsuose naujienos tokios - Jonukas šnarpščia mažiau. Dar liko 3 dienos antibiotikų. Mažu pamačys? labai džiaugčiaus biggrin.gif

Palytės nukirminimas irgi sėkmingas, atrodo - linksma, straksi, dar šiandien pralaukt ir, manau, bus galima atsipūsti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vidam @ 2016 08 01, 08:07)

Rariukai, reiškia atėjo laikas naujam šeimos nariui  mirksiukas.gif Jei jau įlipo į širdį, tai gal ir liks. Sėkmės jums kad taip ir būtų. Labai išraiškingo veidelio Rifas wub.gif


Tai va kad įlipo doh.gif , juk ryžas biggrin.gif Bet bėda tame, kad buvau nusprendusi paimti kitą katytę, ji dabar prieglaudoje , čia viena iš pernai pagautų Neveronyse. Ji kol buvo namų globoje, tai kaip ir viskas gerai, o dabar prieglaudoje pasidarė bailiukė. Jai labai reikia namų, o jeigu kas ateina apžiūrėti katinėlių, ji pasislepia. O katytė tikrai graži.
Abiejų priimti tikrai negaliu niekaip ir ką daryt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Weronica @ 2016 08 01, 08:23)
: o aš dar taip žavėjaus Magnunos namais, tfu biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif aina sau, kaip aš taip neapdairiai visą tiesą paviešinau doh.gif
Maisto trūkumas užtat kompensuojamas žaislų gausa
user posted image
user posted image
O Grikėnui su tokia kubatūra greitai ne keturių o šešių kojyčių reikės doh.gif
Joniukui - linkiu nugalėti šnarpštimą 4u.gif ir Palytei balionukas 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, 4u.gif

Labai grazus Rariuko mazius, ar neprimins Funtiko? Bent jau auksine spalva drinks_cheers.gif

Magnuna staigiai taisai padeti, duodi Grikiui nam nam biggrin.gif

Ziuri ziurikai televizoriuka...

user posted image

Atsakyti
QUOTE(busycat @ 2016 08 01, 09:18)
Labas rytas, 4u.gif

Labai grazus Rariuko mazius, ar neprimins Funtiko? Bent jau auksine spalva  drinks_cheers.gif

Ziuri ziurikai televizoriuka...




O jau koks žiūrikas wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

Kad ir ryžas mažius, bet kažkaip neprimena man Funtuko, nebent spalva. Funtukas buvo Funtukas.
Ir Rife kažkaip net neieškau kažkokių panašumų, na gal šiek tiek mažą Funtuką prisiminiau.
Aišku gal kam gali atrodyti, kad aš per greitai susižavėjau šiuo kačiuku, tuo labiau, kad irgi ryžas. Tikrai taip nėra ir neieškau jokio pakaitalo Funtukui ir nesijaučiau jį išduodanti.
Jis buvo MANO FUNTIKAS wub.gif wub.gif wub.gif ir toks visada liks.
Atsakyti
Baltapilvis baltakelnis žiūrikas wub.gif
Daviau nam nam, 5 kruopas sausiuko smile.gif mamka kūsta o katinėlis - vis plečiasi, nors iš kitos pusės viskas kaip ir logiškai - bendras svoris namuose tas pats gaunasi g.gif
Atsakyti
Rariuk drinks_cheers.gif 4u.gif

Magnuna, siaip norejau paklausti, o tu tu kusti dabar kurioje vietoje? g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
atsiprasau, bet Magnuna is kurios vietos dar kusti tamstai mozna? g.gif
Grikis visai mamos figura nusirupins thumbup.gif
Rariuk fainas ryziukas opagyvensi pamatysi kas kaip wink.gif
Olis grazolis isvirtes kaip trolis wub.gif
Susiradau as viska kreditinfo tam psl, atsiunte nemokamai, tiek, kad nezinau datos nefiguruoja ale aplamai nesuskolinga nieko neturiu ir viskas na vsiu zizn, ziuresiu mazu tiks, dabar kita beda kriminaline praeiti is LT atsisiust, vakar landziojau per elektroninius vartus, nu siuntineja mane I n psl, kazka uzsisakiau, bet finalas tas kad pati ir nezinau ar ta ko reikia, nes kainas kurias rase ir kaina kuria sumokejau skiriasi.. bet tai tada kieno kalte, jei jie patys siuncia I tas formas psl ir t.t.?
Atsakyti
QUOTE(busycat @ 2016 08 01, 11:00)
Magnuna, siaip norejau paklausti, o tu tu kusti dabar kurioje vietoje?  g.gif  bigsmile.gif

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Azucena @ 2016 08 01, 10:21)

Rariuk fainas ryziukas opagyvensi pamatysi kas kaip wink.gif



Jeigu ne ta katytė prieglaudoje, kurią pažadėjau pasiimti, tai Rifas jau nuo savaitgalio būtų pas mane ne globoje o namuose smile.gif Dabar kaip ir negaliu išduoti Lūšytės, o jeigu ji taip ir nepripras prieglaudoje verysad.gif , bet vėlgi neaišku ir kaip elgtųsi namuose, jei pasiimčiau. Vienu žodžiu darbe vienos mintys apie popierius kitos apie katukus.
Labai sunku apsispręsti. Ir pažado reikia laikytis ir šito ryžiko nenoriu niekam atiduoti doh.gif Būtų didesnis butas ar namas, tai klausimų nekiltų.
Atsakyti