Įkraunama...
Įkraunama...

***Mūsų katytės ir katinėliai***

aš tai labiausiai bijau kad būsim charakterį sugadinę katytės, tokios princesiškos natūros ji buvo (nu rimtai tokia ciamce liamce) o dabar tik akis pastato išpūčia veizėlus ir kad subjūrsta rengiama... bet taip ryškiai atitinka vieną žodį "kūūū........os vėl iš manęs tyčiojatės".... doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 30 liepos 2016 - 15:57
Pas mus namie cirkai. kepiau keksiukus (paprasta meduolio tešla, bet pyrago pavidale pas mus nesivalgo,darau keksiukus), ir nebeturiu sodos, nei kepimo miltelių...Nu ką, kepu be jų, ką padarysi, kad tik išvirus medų pamačiau...

Iškepė kieto, guminės keksiukų parodijos biggrin.gif Dvyniai lupa šakute iš formelių (keramikinės), valgo su pienu ir vis juokiasi, oi tokiu langą pramuščiau, oi va šituo tai fanarą įstatyčiau...

Negera man, bet ir juokas jama, kad ir mano kulinarinių nesekimų jie moka pasijuokti, ir aišku baigia suvalgyti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2016 07 30, 16:56)
aš tai labiausiai bijau kad būsim charakterį sugadinę katytės, tokios princesiškos natūros ji buvo (nu rimtai tokia ciamce liamce) o dabar  tik akis pastato išpūčia veizėlus  ir kad subjūrsta rengiama... bet taip ryškiai atitinka vieną žodį "kūūū........os vėl iš manęs tyčiojatės".... doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Baikit.
Nika gauna nuo "dievo bausmės" mamkos šlepetės, būna pakišama po dušu 2 sek. Kai perkaista nuo to, kad reikia muštis su Taše ir jau būna gal 4 kartus perspėta.
Ir vistiek su manim miega. Leidžias glostoma, myluojama ir miega man ant kelių poilsio metu.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erode: 30 liepos 2016 - 17:00
QUOTE(V-Rinė @ 2016 07 30, 15:56)
aš tai labiausiai bijau kad būsim charakterį sugadinę katytės

Ne nuo to charakteriai susigadina. mirksiukas.gif mes su Ainu pas veterinarę esam susikovę rimtai, galvojau, perrėš man gerklę, kai laikiau prispaudus, kol gydytoja siuvo žaizdą. Aš nagus kerpu, kaltūnus šukuoju, esant būtinybei šikną po kranu kišu- žodžiu, turėčiau jos akimis žiūrint būti baubų baubas. Bet Ainu iš visos šeimos būtent mane išsirinkusi mylėti, ir taškas. smile.gif

Ruste, gerai, kai sūnūs turi sveiką jumoro jausmą plius gerą apetitą. bigsmile.gif
Atsakyti
Katės atleidžia piktus dalykus. Pvz Tašė išsirinkus mylėt Jomantą ir MB - tampyk netampęs, o vistiek myli.
Atsakyti
user posted image

Labas rytas 4u.gif Saulėtas rytas, o jūs dar miegat g.gif Mes jau grįžom iš naktinės medžioklės. blush2.gif
Katės charakteris nesusigadins, pykčio ji nelaikys. Pvz. Molis manęs privengia,nes aš ta bjaurybė, kuri šukuoja, valo ausis, kerpa sąvėlas. Bet vis tiek ateina pasiglostyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2016 07 31, 08:25)
Labas rytas 4u.gif Saulėtas rytas, o jūs dar miegat g.gif Mes jau grįžom iš  naktinės medžioklės. blush2.gif
Katės charakteris nesusigadins, pykčio ji nelaikys. Pvz. Molis manęs privengia,nes aš ta bjaurybė, kuri šukuoja, valo ausis, kerpa sąvėlas. Bet vis tiek ateina pasiglostyti ax.gif


Moliukas - sauliukas.
wub.gif
Aš irgi karpau ir valau ir nagus kirpau vat ryte. Apsisuko ir pamiršo.
Atsakyti
Sveikos
Moliukas grazuoliukas wub.gif
Taip kates pamirsta kas buvo ir ka myli ta myli
Zodziu as tai jau nebezinau ka daryt, gal kuri zinot a5r esat kaip nors su bankais susije, is kur gauti credit check is Lietuvos, man galva susprogs.... doh.gif as knisu intera visa nieko ner, UK tai daro jie cia n psl yra, bt kaip su Lietuva?
Atsakyti
QUOTE(Azucena @ 2016 07 31, 15:30)
Sveikos
Moliukas grazuoliukas  wub.gif
Taip kates pamirsta kas buvo ir ka myli ta myli
Zodziu as tai jau nebezinau ka daryt, gal kuri zinot a5r esat kaip nors su bankais susije, is kur gauti credit check is Lietuvos, man galva susprogs....  doh.gif as knisu intera visa nieko ner, UK tai daro jie cia n psl yra, bt kaip su Lietuva?


Azu, tu apie kreditine istorija kalbi? Cia reikia kreiptis i manocreditinfo.lt ir issiimti ataskaita apie turimus/neturimus isipareigojimus.
Atsakyti
QUOTE(Azucena @ 2016 07 31, 15:30)
Sveikos
Moliukas grazuoliukas  wub.gif
Taip kates pamirsta kas buvo ir ka myli ta myli
Zodziu as tai jau nebezinau ka daryt, gal kuri zinot a5r esat kaip nors su bankais susije, is kur gauti credit check is Lietuvos, man galva susprogs....  doh.gif as knisu intera visa nieko ner, UK tai daro jie cia n psl yra, bt kaip su Lietuva?


Čia kredito istorija? Tai banko prašai ir padaro.
Atsakyti
Sveikos. Buvom pas veterinarą suleido vaistukų. Sakė gražiai gija. Dar pora trejetą dienų pasaugot, nes dabar tipo užeis niežėjimo periodas jau.

Dėl katinų meilių. Iš pradžių panelės meilė buvo MV. Pas jį eidavo miegot ant kojų ir t.t. poto staigiai apsivertė ir ta matrona palikau aš. Vyras sako nes kažkada vežė pas veterinarą ir tipo kol vaistus leido juk jam reikėjo laikyt. Esmėj dabar jo netik kad nemyli vet net vengia ir slepiasi nors tikrai nieko blogo nėra jai nei padaręs bei pasakęs. tai vat nesuprast. Dabar tai aš ryški jo patrona....galėtų užliptų ir sėdėtų...☺
Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2016 07 31, 16:38)
Sveikos. Buvom pas veterinarą suleido vaistukų. Sakė gražiai gija. Dar pora trejetą dienų pasaugot, nes dabar tipo užeis niežėjimo periodas jau.

Dėl katinų meilių. Iš pradžių panelės meilė buvo MV. Pas jį eidavo miegot ant kojų ir t.t. poto staigiai apsivertė ir ta matrona palikau aš. Vyras sako nes kažkada vežė pas veterinarą ir tipo kol vaistus leido juk jam reikėjo laikyt. Esmėj dabar jo netik kad nemyli vet net vengia ir slepiasi nors tikrai nieko blogo nėra jai nei padaręs bei pasakęs. tai vat nesuprast. Dabar tai aš ryški jo patrona....galėtų užliptų ir sėdėtų...☺


Tu maitini... biggrin.gif
Atsakyti