Įkraunama...
Įkraunama...

Labai sunku...

Na ne, ko gero nebus.
Aš pati kaip ir viską suprantu, nu ne durna esu, bet stabdo..vaikas tėvą be proto myli, man baisu išeit į niekur, žinau kad reikia, bet kaip surast stiprybės savyje?sad.gif
Atsakyti
Pasikartosiu. Reikia išsiskirti bent dokumentuose ir nedelsiant, tam kad apsaugotum vaiką nuo jo skolų. Nebūtina gyventi atskirai ir skirtingose lovose miegoti. Tokios nelaimės gali nutikti bet kam. Formalios skyrybos bent jau apsaugos tavo algą nuo antstolių. Blogiausia yra tai kad tokie žmonės retai pasimoko. Nes dabar jo skola yra ir tavo skola. Rašau nes turiu aplinkoje keletą panašių atvejų. Išsiskyrė, bet gyvena kartu. Ir moterims galva ramesnė.
Atsakyti
QUOTE(StebukluSalyje @ 2016 07 25, 17:26)
Na ne, ko gero nebus.
Aš pati kaip ir viską suprantu, nu ne durna esu, bet stabdo..vaikas tėvą be proto myli, man baisu išeit į niekur, žinau kad reikia, bet kaip surast stiprybės savyje?sad.gif

Tai nieko, vaikas meile sotus bus, kai antstoliai nuskaitys vyro skolas iš jūsų sąskaitos. O vyras galės toliau geiminti, greituosius kreditus vėl paimti. Oficialiai išsiskyrus bent Jūsų sąskaita ir alga liktų saugūs.
Atsakyti
StebukluSalyje, kuriame mieste Jūs gyvenate?
Atsakyti
o ir jam nebesaugu bus, jau ne vyras, jūs laisva moteris kaip ir. Jei dar norės, tai turės dvigubai stengtis, kad nepradėtumėt į kitus dairytis. Žodžiu, skyrybos dėl akių šioje situacijoje vistiek aukso vertės. Jūs tik išlošite, vaikas irgi, net ir jis, nors kitaip, bet gal labiau pasitemps. O jei visai nugarmės žemyn, tai tiek ir tevertas buvo... vistiek tada su tokiu nebūtų ateity gero gyvenimo
Atsakyti
Yoti, aš iš Vilniaus.

Nu taip, skirtis reikia, bent jau formaliai. Mano tėvams jis nepatinka, ir jie visada labai sakyčiau, nemandagiai apie jį atsiliepdavo(jam nesant). Aš suprantu, kad galbūt tai jau net ne meilė, o prisirišimas tiesiog, ir kad ko gero niekas nepasikeis.
Atsakyti
QUOTE(StebukluSalyje @ 2016 07 25, 21:29)
Yoti, aš iš Vilniaus.

Nu taip, skirtis reikia, bent jau formaliai. Mano tėvams jis nepatinka, ir jie visada labai sakyčiau, nemandagiai apie jį atsiliepdavo(jam nesant). Aš suprantu, kad galbūt tai jau net ne meilė, o prisirišimas tiesiog, ir kad ko gero niekas nepasikeis.

Gerų tėvų klausyti reikėjo, jie gal nujautė, įžvelgė giliau iš patirties. Geri tėvai blogo nelinkės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 07 25, 20:15)
o ir jam nebesaugu bus, jau ne vyras, jūs laisva moteris kaip ir. Jei dar norės, tai turės dvigubai stengtis, kad nepradėtumėt į kitus dairytis.

Tiek autorė po skyrybų jį ir matys, ir nė alimentų negaus. Koks dar stengimasis ir dėl ko, jeigu žmona su juom išsiskirs g.gif doh.gif Tokius dalykus kur siūlot tai protingi žmonės daro, o ne prasiskolinę liurbiai.
Atsakyti
QUOTE(Raselėuogelė @ 2016 07 25, 23:08)
Tiek autorė po skyrybų jį ir matys, ir nė alimentų negaus. Koks dar stengimasis ir dėl ko, jeigu žmona su juom išsiskirs  g.gif  doh.gif



O kokia nauda (moraline dvasine nauda) su tokiu gyventi?
Vyras (ar net vyras sutuoktinio roleje) turi buti moteriai uzuoveja, ramstis.

Tokiam vyrui gal reikia 20-30 vyresnes pasiturincios moters kuri ji laikys uz jaunuma.

Aisku autorei tai situacija tragiska...
Atsakyti
O ar gali taip sutuoktinis is niekur nieko be zmonos sutikimo imti kreditus? blink.gif
Kodel jis pasirase toki dideli vekseli? Pasiskolino is savo buvusios darbovietes? Nes nu nesuvokiu, kaip zmogu gali priverst pasirasyt kad esi skolingas 7000 jei tu pinigu jam nieks nedave? Man cia mistika kazkokia unsure.gif

Gal imanoma kazkokia povedybine sutarti pasidaryti atskiriant tarpusavio finansus?
Atsakyti
QUOTE(GAILE* @ 2016 07 26, 07:58)
O ar gali taip sutuoktinis is niekur nieko be zmonos sutikimo imti kreditus?  blink.gif
Kodel jis pasirase toki dideli vekseli? Pasiskolino is savo buvusios darbovietes? Nes nu nesuvokiu, kaip zmogu gali priverst pasirasyt kad esi skolingas 7000 jei tu pinigu jam nieks nedave? Man cia mistika kazkokia unsure.gif

Gal imanoma kazkokia povedybine sutarti pasidaryti atskiriant tarpusavio finansus?

Greituosius kreditus ganėtinai laisvai dalina. Kadangi sutuoktinio sąskaita areštuota, labai realu kad greitu laiku ir autorė turės mokėt vyro skolas ne savo noru.
Dėl vekselio irgi nesuprantu. Kaip pasirašinėti tokius dalykus? Galbūt autorė nežino visos istorijos?
Autore, sakėt, kad kreipiatės į advokatę, ką ji sakė?

Plius buto savininkas anksčiau ar vėliau sužinos apie skolas.
Nieko nedarymas dangstantis vaiko meile tėvui juokingas.
Jei oficialiai išsiskirs, vyras gali gyventi kartu, niekas jam nedraus bendrauti su vaiku. O jeigu vyras pasipustys padus po skyrybų - tada bus aišku kad taip ir mylėjo šeimą.

Aš iš vis tokioje situacijoje daryčiau taip:
1. Pas advokatą. Ar skyrybų atveju dalis skolų neliks man.
2. Jei tėvai geri ir santykiai su jais geri - paprašyt pagalbos.
3. Ieškotis geriau apmokamo darbo. (Už tai kad CV išsius niekas per galvą neduos. Pabandyt geriau negu nieko nedaryt).
Atsakyti
QUOTE(GAILE* @ 2016 07 26, 07:58)
O ar gali taip sutuoktinis is niekur nieko be zmonos sutikimo imti kreditus?  blink.gif

Gali. Esu ėmus paskolą banke kažkada, tai vyro nieko neprašė, nes mano pačios pajamų užteko. Greitiesiems jaučiu iš viso dzin tie sutuoktiniai. Skaičiau kad dar tik rengiamasi įvesti bankuose tvarką, kad būtų būtinas sutuoktinio sutikimas. Tokia sąlyga apsaugotų daug sutuoktinių nuo bėdų verysad.gif
Atsakyti