Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę - 31

QUOTE(Noa @ 2016 08 25, 19:38)

Aš irgi dariau. Tai labai patriotiška :D



dėl Gediminaičių stulpų - aš Lietuvai pareigą atidaviau ir kokius 17 metų pragyvenau su jais, todėl ačiū, man užteks. Turėjau jas iki lubų, tiesa, virtuvė maža buvo. Bet tai kas iš to, ten sulipo gyventi daiktai, kurių net ne per kiekvienas Kalėdas ar velykas prisireikdavo. Nafig. Nenoriu jokio užgriozdinto viršaus. 3 nedidelės spintelės virš darbastalio ir tos pačios bus tarsi suleistos į sieną. Jokių šansų ką nors ant jų padėti. išlindusios iš sienos bus kokius 5-8cm.
O mergautinėm senienom, bei visokiems brangiems prisiminimams eksponuoti galima darbo kambaryje, jeigu tokio nėra - sandėliuke arba kartoninėj dėžėj, o tą dėžę arba į rūsį/garažą arba tiesiai į konteinerį. Aš netgi nuotraukų albumus supakavau ir į sandėliuką. Niekam jos jau nebeįdomios šiais laikais. Įdomesnes atsiskenavau ir labanakt, skylutės. Jeigu kokių reikia - pasižiūriu per PC ar TV. Savo vestuvių albumą žiūrėjau pirmas tris savaites po vestuvių, tada per 10 metų sukaktį ir prieš įdedant į dėžę. Ir kažkaip nepasigendu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2016 08 26, 13:36)
aciu uz  nuomone. Na  grozis  subjektyvus  dalykas  -  man  poliruoti  kazkodel  nelabai patinka :)


Bet jei imti su kokiomis išraiškingomis gyslomis, tai matiškumas jas paslėps, poliravimas išryskins, tas pats su juoda spalva.
Jei koks paprastas "žvyriukas" tai tada taip, tik skonio klausimas.
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 08 26, 13:23)
pas mumi užtenka vieno (ne)virėjo, susigalvojusio sumuštinį pasidaryt. Garantuotai bus ketčupo, majonezo, pomidoro ar agurko ant grindų. Tik jie ten nukritę pasidaro nematomi ir susitvarko patys. Žodžiu, parėjus namo, pažiūrėjus į grindis, aišku kas ir ką gamino  lotuliukas.gif

Tai žinoma, kas tai, kas ant grindų, yra nematoma ir savaime dingsta. Aš galvoju - gal jie mano, kad biodegraduos? :D
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2016 08 26, 09:55)


Gal turite minčių dėl didesnio nei įprasta tarpo tarp spintelių ? Man atrodo turėtų priduoti erdvės. Čia atvejis, kai vituvė su svetaine


aš galvočiau, jog erdvės priduoda ne tarpas tarp viršutinių spintelių ir apatinių, bet viršutinių spintelių nebuvimas, t.y. tarpą nuo apatainių spintelių reiktu pakelti iki lubų lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Indifference @ 2016 08 26, 11:00)
Viska sugadino nenoras turet metaline juostele, jungiancia stalvirsi (nezinojau kad del jo negalima bus kriaukles giliau i kampa istumt). Dabar jau gailiuosi siek tiek, galima buvo det ta metaline juostele jungimo kampe, butu nesimate, o kriaukle tada butu buve galima pastumt labiau i kampa. Prie suleidimo be juosteles, kriaukles stumti jau nebuvo galima ir tai dar klausimas kaip tas suleidimas be nieko ekslploatuosis, nes reik labai saugot, biski slapia skudura paliksi ten ir gali issiupust HPL'as :oh

o čia kodėl? gal kokį motyvą turite? nes toks meistrų pasakymas mane varo į neviltį. Negalima, bet kodėl - nepasako. Ir tada labai greitai greitai daro taip, kaip man reikia biggrin.gif nebent yra priežastis. O šiaip dėl tų papildomų 30cm darbastalio aš kūnu griūčiau po tankais. Ypač kai jo man liktų tik 91cm. Nors pas mus dabar tiek ir yra ir kažkaip telpam lotuliukas.gif bet vis tiek biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2016 08 26, 12:40)
Tai žinoma, kas tai, kas ant grindų, yra nematoma ir savaime dingsta. Aš galvoju - gal jie mano, kad biodegraduos? :D


tai jeigu nebūnu namie kokią savaitę ar kitą, tai jie ir biodegraduoja. Bet tada biodegradavusius likučius reikia nagais, dantimis ir visokiais cif'ais naikinti lotuliukas.gif bet tada jie savaitę ėst negauna, iš pasiutimo lotuliukas.gif o šito pas mane yra pakankamai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 08 26, 13:45)
aš galvočiau, jog erdvės priduoda ne tarpas tarp viršutinių spintelių ir apatinių, bet viršutinių spintelių nebuvimas, t.y. tarpą nuo apatainių spintelių reiktu pakelti iki lubų  lotuliukas.gif


Sutinku, vienok ieškosiu kompromiso :D Mačiau Domus galerijoj su kokiu 15 cm didesniu tarpu, patiko. Ir nustebau, kad B'enos pvz, matuotame su liniuotėmis monitoriuje, tarpas tik 45 cm.
Kaip ir viršutinių spintelių plotis, beje. Gal čia šuo pakastas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 26 rugpjūčio 2016 - 12:55
QUOTE(Y2K @ 2016 08 26, 13:39)
Bet jei imti su kokiomis išraiškingomis gyslomis, tai matiškumas jas paslėps, poliravimas išryskins, tas pats su juoda spalva.
Jei koks paprastas "žvyriukas" tai tada taip, tik skonio klausimas.



na jei ta zvyriuka teisingai suprantu - kad nera jokiu rastu, o is esmes kuo tolygesnis akmuo, tiesiog taskuciai - tai taip, va tokio ir noriu :)
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 08 26, 12:23)
alyvuotos grindys.
1. išpylė raudono vyno ant naujų grindų, per įkurtuves. Ir netgi gana operatyviai pavalė. liko ir liko dėmės.
2. vanduo. kažkas kažką ( tikriausia vandenį), išpylė ir nepamatė. tik kitą dieną pastebėjo plėmą. Valė, alyvavo iš naujo - plėmas liko
3. ratai iš po vazonų. jie nepasinaikino.

visus mačiau ir apžiūrėjau asmeniškai. Jokios kalbos, kad ten buvo šudina alyva

Neikalbineju del alyvuotu, nes ne ta tema cia, o ir nera taip, kad alyvuotos ar lakuotos butu vienareiksmiskai geriau, reikia ziureti i individualius poreikius ir norus. Mes alyvavom, nes tai atitiko musu norus ir reikalavimus grindims. Kazkada seniai buvau dariusi eksperimenta ir dariau nuotraukas, viska dejau i provanso ir klasikos tema tada. Pas mus masyvas alyvuotas. Pyliau raudona vyna ir palikau kelioms valandoms. demiu neliko. braiziau su tusinuku ir paskui pavaliau su kempinele siurkscia. Vandens eksperimento nedariau, bet pas mus geles ant padekliuku su kojytemis sustatytos ir nutinka visko - net maziausios demes nera. Alyva brangia emem, bet jos iseiga labai gera, liko ir peralyvavimui, nors kai pirkom, tai brangumas gasdino. O stai semenu aliejumi aliejuotos palanges visai neatsparios, nors ir daznokai aliejuoju jas, bet dregmes demiu pilna. Norvegijoje pirktu semenu aliejumi aliejuotas staliukas kaip naujas, nors tikrai nesaugomas, ant jo valgoma, bet dregmes demes nepasilieka. Dabar irgi bus alyvuotos grindys. Tik si karta ne masyvas, o parketlentes. Gamintojais nepasitikiu, todel iskart po suklojimo peralyvuosiu jau isbandyta alyva. virtuve bendra su gyvenamuoju kambariu, tai nutariau, kad visur bus vienoda danga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 26 rugpjūčio 2016 - 13:11
QUOTE(Cobre @ 2016 08 26, 14:08)
Neikalbineju del alyvuotu, nes ne ta tema cia, o ir nera taip, kad alyvuotos ar lakuotos butu vienareiksmiskai geriau, reikia ziureti i individualius poreikius ir norus. Mes alyvavom, nes tai atitiko musu norus ir reikalavimus grindims. Kazkada seniai buvau dariusi eksperimenta ir dariau nuotraukas, viska dejau i provanso ir klasikos tema tada. Pas mus masyvas alyvuotas. Pyliau raudona vyna ir palikau kelioms valandoms. demiu neliko. braiziau su tusinuku ir paskui pavaliau su kempinele siurkscia. Vandens eksperimento nedariau, bet pas mus geles ant padekliuku su kojytemis sustatytos ir nutinka visko - net maziausios demes nera. Alyva brangia emem, bet jos iseiga labai gera, liko ir peralyvavimui, nors kai pirkom, tai brangumas gasdino. O stai semenu aliejumi aliejuotos palanges visai neatsparios, nors ir daznokai aliejuoju jas, bet dregmes demiu pilna. Norvegijoje pirktu semenu aliejumi aliejuotas staliukas kaip naujas, nors tikrai nesaugomas, ant jo valgoma, bet dregmes demes  nepasilieka. Dabar irgi bus alyvuotos grindys. Tik si karta ne masyvas, o parketlentes. Gamintojais nepasitikiu, todel iskart po suklojimo peralyvuosiu jau isbandyta alyva. virtuve bendra su gyvenamuoju kambariu, tai nutariau, kad visur bus vienoda danga.



Kad kaip ir i tema viskas - nes man didelis skausmas dabar del virtuves grindu. kadangi visame bute planuoju alyvuotas, ir nenoriu isskirti virtuves zonos grindu, bet tuo paciu labai bijau, nes esu maciusi baisiu alyvuotu grindu virtuvese arba kaip kloja visokius kilimelius virtuvese, kas man nepriimtina visai. gal galite az pasidalinti geraja alyva ?

ir dar klausimas -sakot peralyvuosit ? tai pirksit jau alyvuotas ir dar pati per alyvuosit ? bet gi tada neaisku kokia spalva gausis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyn: 26 rugpjūčio 2016 - 13:37
QUOTE(Lyn @ 2016 08 26, 14:21)
gal  galite  az  pasidalinti  geraja alyva ?


Galiu paspėlioti - Rubio Monocoat
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2016 08 26, 13:24)
Galiu paspėlioti - Rubio Monocoat

aš spėju bus Osmo biggrin.gif

beje, ar alyvuoti pavitršiai laikui bėgant nepradėjo geltonuoti? kas naudojat ilgesnį laiką?
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2016 08 26, 13:21)
Kad  kaip  ir  i  tema viskas  -  nes  man didelis skausmas  dabar del virtuves  grindu. kadangi visame  bute  planuoju alyvuotas,  ir nenoriu  isskirti  virtuves  zonos  grindu,  bet  tuo  paciu  labai bijau,  nes esu maciusi  baisiu alyvuotu grindu  virtuvese arba  kaip  kloja  visokius  kilimelius  virtuvese, kas  man nepriimtina  visai. gal  galite  az  pasidalinti  geraja alyva ?

ir dar  klausimas  -sakot  peralyvuosit  ?  tai  pirksit  jau  alyvuotas  ir  dar  pati  per  alyvuosit ?  bet  gi  tada  neaisku  kokia  spalva  gausis


mes pirkome parketlentes be apdailos. beveik apsisprendėm, jog apdailai naudosim alyvą-laką. Čia bus sprendimas per vidurį lotuliukas.gif va taip va lotuliukas.gif
vizualiai galutinis vaizdas gaunasi daugiau kaip lakuoto paviršiaus, nei alyvuoto.
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2016 08 26, 13:08)
Neikalbineju del alyvuotu, nes ne ta tema cia, o ir nera taip, kad alyvuotos ar lakuotos butu vienareiksmiskai geriau, reikia ziureti i individualius poreikius ir norus. Mes alyvavom, nes tai atitiko musu norus ir reikalavimus grindims. Kazkada seniai buvau dariusi eksperimenta ir dariau nuotraukas, viska dejau i provanso ir klasikos tema tada. Pas mus masyvas alyvuotas. Pyliau raudona vyna ir palikau kelioms valandoms. demiu neliko. braiziau su tusinuku ir paskui pavaliau su kempinele siurkscia. Vandens eksperimento nedariau, bet pas mus geles ant padekliuku su kojytemis sustatytos ir nutinka visko - net maziausios demes nera. Alyva brangia emem, bet jos iseiga labai gera, liko ir peralyvavimui, nors kai pirkom, tai brangumas gasdino. O stai semenu aliejumi aliejuotos palanges visai neatsparios, nors ir daznokai aliejuoju jas, bet dregmes demiu pilna. Norvegijoje pirktu semenu aliejumi aliejuotas staliukas kaip naujas, nors tikrai nesaugomas, ant jo valgoma, bet dregmes demes  nepasilieka. Dabar irgi bus alyvuotos grindys. Tik si karta ne masyvas, o parketlentes. Gamintojais nepasitikiu, todel iskart po suklojimo peralyvuosiu jau isbandyta alyva. virtuve bendra su gyvenamuoju kambariu, tai nutariau, kad visur bus vienoda danga.


mums irgi davė pavyzdžių, pylėm ir vyną ir vandenį laikėm parą laiko ir tepliojom ir valėm - nieko, kaip naujos. Bet va akyse stovi tie vaizdai sugadintų alyvuotų grindų ir tiek doh.gif nors tu ką. O jeigu netyčia ir pas mane taip gausis, taigi tas grindis išlupt paskui su viusu betonu reiks doh.gif
Atsakyti
sveikos. gaminsimes ir mes jau virtuve. pateikiau nemazai gamintoju uzklausu su kainom. ir vieni siek tiek nustebino su savo klausimais. sako ar ne per didele ji mums, nes niekas tokios nedaro. virtuve u raides formos, tik vienas krastas trumpas, kitas ilgas. zodziu metrais gaunasi beveik 9 metru ilgio. ir jie tvirtina, kad niekas tokiu negamina. bet negi niekas nedaro dideliu virtuviu? g.gif noriu viska susidet, netgi siuvimo masina, siuvimo reikmenis, nu viska, ka galesiu biggrin.gif virtuve bus pusiau uzdaroj erdveje.. sakykit, kurios turit dideles virtuves, kiek ten pas jus metru jos susidaro ir ar ne per daug jums? biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti