Įkraunama...
Įkraunama...

Mes nevalgome po 18 val.

QUOTE(smile_at @ 2016 09 09, 22:58)

Kazkas nutiko mano sm, nebeleidzia cituoti keliu zinuciu, tik po viena verysad.gif

ne tavo, i visu sm kazkas nutiko jau savaite kokia cituot neduoda smile.gif

skaitau jus saziningai, tik mazai reiskiuos 4u.gif bet neapleidau jusu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Frofesorė @ 2016 09 09, 23:46)
ne tavo, i visu sm kazkas nutiko jau savaite kokia cituot neduoda smile.gif

skaitau jus saziningai, tik mazai reiskiuos 4u.gif  bet neapleidau jusu smile.gif

Man ketvirtadienį dar leido, o vakar nebe blink.gif
Profesore, kaip svorio reikalai?
Labas Rytas smile.gif
Atsakyti
Labas rytas
smile_at maniskis buvo pripratintas ir valgydavo koses o paskui viena karta staiga ne ir viskas, o jis pas mus vyrukas uzsispyres, tai as jau geriau duodu ka nori, kitaip visai nevalges liks
bet koses jis valgo antroj dienos pusej nu arba savaitgaliais dar kokia grikiu, manu
anksciau valgydavo perline bet darzely kazkaip nustojo, gal ten neskania virdavo bet sako nemegstu

Dribsniu nevalgo irgi, nebent tik siaip palest kaip traskucius kokius
labas rytas

Man cituot leidzia viena jei spaudziu atsakyti
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2016 09 10, 07:22)
Labas rytas
smile_at maniskis buvo pripratintas ir valgydavo koses o paskui viena karta staiga ne ir viskas, o jis pas mus vyrukas uzsispyres, tai as jau geriau duodu ka nori, kitaip visai  nevalges liks
bet koses jis valgo antroj dienos pusej nu arba savaitgaliais dar kokia grikiu, manu
anksciau valgydavo perline bet darzely kazkaip nustojo, gal ten neskania virdavo bet sako nemegstu

Dribsniu nevalgo irgi, nebent tik siaip palest kaip traskucius kokius
labas rytas

Man cituot leidzia viena jei spaudziu atsakyti

Tai žinoma, kad kiekvienas daro pagal save, kaip norisi ar kaip gaunasi.
Atsakyti tai leidžia, bet cituoti kelių žinučių iš karto tai ne...
Kėliau mažąją ir nikstelejau nugarą, to man ir tetruko prieš rytojaus bėgima blink.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Išsimiegojau,kava išgerta biggrin.gif
Lietinga diena nusimato,tai galvoju tvarkytis,paskui plaukus nusidažysiu (dabar tokie su raudonu atspalviu,o temsiu juodai biggrin.gif )
Vakarop gal kur išlysim į miestą.
Kas pas jus planuose ?
Atsakyti
Mes vaziuojam pas tevus, saslu, torto ir sampano truputi is anksto atvesim biggrin.gif
oras nuostabus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 10 rugsėjo 2016 - 11:00
Labas rytas,
tikrai oras grazus. qqte, rytoj sventi?

Ka veiksim dar nezinau, tinginiaujam. Vyras islekes, tai gal rytoj kur nors kartu nuleksim.
Atsakyti
Mano vyras šiandien mokymuose, tai mes su vaikais vienos karaliaujam. Atvažiuoja mama, atveža avietes. Galvoju reikia obuolių pyragą ant greičio iškepti. Pasiūlykit kas receptą kol mažąją uzmigdysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(smile_at @ 2016 09 10, 12:50)
Mano vyras šiandien mokymuose, tai mes su vaikais vienos  karaliaujam. Atvažiuoja mama, atveža avietes. Galvoju reikia obuolių pyragą ant greičio iškepti. Pasiūlykit kas receptą kol mažąją uzmigdysiu  ax.gif

Pries pora dienu kepiau, labai skanus isejo.
Reikia gal 5 dideliu obuoliu
3 kiausiniu
beveik pilna stikline cukraus
pilna stikline miltu
saukstelis kepimo milteliu
cinamono

Obuolius nulupti, supjaustyti nedidelems riekelems. I formos ar skardeles apacia patiesti kepimo popieriu ( jeigu forma keramikine ar stikline nebutinai), patepti trupuciu sviesto, pabarstyti cukrumi, cinamonu, suberti obuolius, ant virsaus taip pat pabarstyti cukrumi, cinamonu.
Gerai suplakti kiausinius su cukrumi, kol pabals ir sutirstes. Suberti miltus su kepimo milteliais, viska trumpai permaisyti, supilti ant obuoliu.
Kepti apie 50 min 180'. As statau apacioje, kad virsus nepajuoduotu.
Iskepus, atsaldzius, pyraga apversti leksteje, ant virsaus dar pabarstyti cukraus ir cinamono misiniu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anike*: 10 rugsėjo 2016 - 13:51
Prasidės pyragų,keksiukų kepimas- ruduo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Anike* @ 2016 09 10, 13:30)
Pries pora dienu kepiau, labai skanus isejo.
Reikia gal 5 dideliu obuoliu
3 kiausiniu
beveik pilna stikline cukraus
pilna stikline miltu
saukstelis kepimo milteliu
cinamono

Obuolius nulupti, supjaustyti nedidelems riekelems. I formos ar skardeles apacia patiesti kepimo popieriu ( jeigu forma keramikine ar stikline nebutinai), patepti trupuciu sviesto, pabarstyti cukrumi, cinamonu, suberti obuolius, ant virsaus taip pat pabarstyti cukrumi, cinamonu.
Gerai suplakti kiausinius su cukrumi, kol pabals ir sutirstes. Suberti miltus su kepimo milteliais, viska trumpai permaisyti, supilti ant obuoliu.
Kepti apie 50 min 180'. As statau apacioje, kad virsus nepajuoduotu.
Iskepus, atsaldzius, pyraga apversti leksteje, ant virsaus dar pabarstyti cukraus ir cinamono misiniu.

Aciu, Anike. Dabar pyragas jau pasautas orkaiteje, bet recepta issisaugojau, bandysiu kita kart bigsmile.gif

Barbaske, paskaiciau ir pagalvojau, cia kaip tik ta tema, kur pyragu reikia kuo daugiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Anike*, as irgi pagal sita kepu, visad pavyksta thumbup.gif thumbup.gif
zaibiskuoju pyragu vadinam, nes 10 min ir jis -orkaiteje biggrin.gif
Atsakyti