Įkraunama...
Įkraunama...

Grybautojai 2016

QUOTE(Jurkinas @ 2017 04 18, 12:39)
Šių metų pirmieji



ir mes jau per Velykas rinkom smile.gif Aš pati jų nevalgau, o vyrui labai skanūs.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2017 04 18, 17:00)
ir mes jau per Velykas rinkom smile.gif Aš pati jų nevalgau, o vyrui labai skanūs.



Oi, mes su svogūniukais, spirgučiais pasikepėm, dar grietine pasiskaninom, ir su bulvytėm sulapnojom... Aišku, prieš tai per porą vandenų nuvirėm.
Atsakyti
QUOTE(Jurkinas @ 2017 04 18, 18:24)
Oi, mes su svogūniukais, spirgučiais pasikepėm, dar grietine pasiskaninom, ir su bulvytėm sulapnojom... Aišku, prieš tai per porą vandenų nuvirėm.


aš geriau voveruškų palauksiu biggrin.gif Nevilioja manęs šitie pavasariniai. Bet rinkt tai azartas smile.gif
O virdama keturiskart vandenį nupyliau. Dėl visa ko.
Atsakyti
Šiemet grybautojai darbo turės vėliau, nei įprasta
Pirmieji lepšiai pasirodydavo jau birželio pradžioje,
tačiau dabar pirmųjų vasarinių grybų sulauksime kur kas vėliau,
teigia LRT.lt kalbinti gamtininkai ir mokslininkai.

vartotojo įkelta nuotrauka

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt...rasta-56-806648
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fukse: 02 birželio 2017 - 13:55
QUOTE(fukse @ 2017 06 02, 14:49)
Šiemet grybautojai darbo turės vėliau, nei įprasta
Pirmieji lepšiai pasirodydavo jau birželio pradžioje,
tačiau dabar pirmųjų vasarinių grybų sulauksime kur kas vėliau,
teigia LRT.lt kalbinti gamtininkai ir mokslininkai.


O. smile.gif
Tai dabar tokie rudenėliai gražūs - iki Kalėdų gal grybausim? biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2017 06 02, 13:49)


vuoj, kokie baravykiukai gražūs wub.gif net seilė nutįso..
Atsakyti
Vakar draugai palei sodybą, Varėnos apylinkėj, jau rado porą baravykų. Tik visai sukirmiję. Ir apie Druskininkus sakė jau žmonės renka voveraites...
Atsakyti
QUOTE(Jurkinas @ 2017 06 15, 05:31)
Vakar draugai palei sodybą, Varėnos apylinkėj, jau rado porą baravykų. Tik visai sukirmiję. Ir apie Druskininkus sakė jau žmonės renka voveraites...


oho bigsmile.gif reiks savaitgalį lepeškaites patikrint smile.gif
Atsakyti
Geros žinios iš miško – pasirodė pirmieji grybai ir uogos
lrytas.lt 2017-06-15

Skaitykite daugiau:
http://gamta.lrytas....-uogos-1685259/
Atsakyti
Ryte prieš darbą prasilėkėme per mišką,nieko.Tik labai gražiai geltoni vilkdagiai žydi,gera pakvėpuoti grynu ou. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2017 06 16, 18:29)
Ryte prieš darbą prasilėkėme per mišką,nieko.Tik labai gražiai geltoni vilkdagiai žydi,gera pakvėpuoti grynu ou. wub.gif

Mes vakar pradėjome grybavimo sezoną - parsivežėm mažą saują nedidžkių voveraičių. Gerais laikais tokių neimtumėm, bet juk pirmos. Išėjo skanus padažas šviežioms bulvėms
Atsakyti
QUOTE(Vėta @ 2017 06 16, 18:18)
Mes vakar pradėjome grybavimo sezoną - parsivežėm mažą saują nedidžkių voveraičių.


aš irgi šiandien saują radau wub.gif
Atsakyti