Įkraunama...
Įkraunama...

Grybautojai 2016

Labas rytas biggrin.gif

Na,gal jau daugiau grybų randančių yra? bigsmile.gif Turėtų rimtesni jau pradėti dygti,tinkamas oras,ir lietus laisto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2017 06 30, 07:06)
Labas rytas biggrin.gif

Na,gal jau daugiau grybų randančių yra? bigsmile.gif  Turėtų rimtesni jau pradėti dygti,tinkamas oras,ir lietus laisto 4u.gif



Draugai iš Varėnos apylinkių vis atraportuoja tai apie baravykus, tai apie raudonviršius... Baravykai sukirmiję, o raudonviršiai tik prasideda. Voveraičių aplinkui ten nėra, ne tie miškai. Aš nuo 1dienio 2 savaitėm ten važiuosiu! Tai bent prisivaikščiosiu! Tadaam!
Atsakyti
QUOTE(Jurkinas @ 2017 06 30, 09:23)
Draugai iš Varėnos apylinkių vis atraportuoja tai apie baravykus, tai apie raudonviršius... Baravykai sukirmiję, o raudonviršiai tik prasideda. Voveraičių aplinkui ten nėra, ne tie miškai. Aš nuo 1dienio 2 savaitėm ten važiuosiu! Tai bent prisivaikščiosiu! Tadaam!

Super biggrin.gif
Linkiu gero vaiksciojimo smile.gif
Atsakyti
ar kas jau randat??
Atsakyti
QUOTE(Emperatriz @ 2017 07 03, 23:53)
ar kas jau randat??

As jau lakstau po Varenos miskus. Apibegau baravykynus, raudonikynus, lepsynus... Tai tik 3 mazi raudonikuciai ir 2 didziuliai perauge. Dar pora svieziu lepsiuku, o voveraiciu kaip knopkiu priberta, nerenkamos dar tokios. Radau viena grazu baravyka, bet nematytos rusies. Gelsvas, gelsvu storu labai grobletu kotu. Pagal interneta tai arba nuodingas arba i Raudona knyga irasytas. Palikau augti, gal daugiau pasises,o gal kas veliau atpazins, nes nemoku is tel. cia foto ikelti.
Atsakyti

sveikos, šiemet man miškai apriboti, nes 03.23 mums gimė mergytė  :wub:​ 

Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2017 07 06, 21:16)
<p>sveikos, šiemet man miškai apriboti, nes 03.23 mums gimė mergytė  wub.gif​ </p>

Sveikinu 4u.gif
O aš vis laukiu kada Lerikyte parašys, kad skrobliniai lepšiukai jau dygsta biggrin.gif
Buvau nulėkus sekmadienį aš , 1 raudonikis, 3 voveraitės ir viskas. Miške šlapia, jaučiu grybams kaip ir mums visiems trūksta šilumos smile.gif
Atsakyti

p.s. dar tik senų yra, naujų dar nematyt. Buvo jau knopkinių baravykų,bet dar neimami. 

Ačiū 

Atsakyti
Dygsta baravykuciai negraziam miske. Ir koks stebuklas sveikuteliai. Apie 30 vakar
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2017 07 09, 11:30)
Dygsta baravykuciai negraziam miske. Ir koks stebuklas sveikuteliai. Apie 30 vakar

Nuo uzvakar pradejau auginti 8 baravykucius. Vakar dar 4 isdygo. Ant misko prudo kranto. Tikiuosi "neissigas" ir augs. Snd 2 grazuolius didelius radom, bet kiaurai sukimije...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurkinas: 09 liepos 2017 - 11:49
QUOTE(Jurkinas @ 2017 07 09, 12:48)
Nuo uzvakar pradejau auginti 8 baravykucius. Vakar dar 4 isdygo. Ant misko prudo kranto. Tikiuosi "neissigas"  ir augs. Snd 2 grazuolius didelius radom, bet kiaurai sukimije...

Čia irgi sukirmiję. Voveraičių pridygę daug, bet mažutėlės - tokių dar nerenkam,
-
Aš tai bais rudmėsių norėčiau šiais metais, bet nežinau, kur ieškot. Vieną syk kaip vištai grūdą radau 4-5 priesš kelis metus, - daugiau toj vietoj niekad jų nebuvo biggrin.gif unsure.gif
Atsakyti
Lerikyt, sveikinu wub.gif wub.gif wub.gif

Raudonikius jau antra savaitė renku. Ne po daug, bet randu. Baravykus radau tris, bet kotai visiškai sukirmiję, galvytės sveikos.
Atrodo, tiek lietus pylė, o miške sausa. Voveruškos net padžiovinos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 10 liepos 2017 - 15:28