Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai vaikams 30 tema

QUOTE(ointriga @ 2016 10 07, 08:21)
Viksė  ar drops coton merino  siulai nera siurkstus? Ir as noreciau vaikui liemenes .bet niekaip neisirenku siulu  mirksiukas.gif


Ne, tikrai ne siurkstus. Cia jie dabar su nuolaida. Uzsipirkau smile.gif http://siuludama.lt/...edvilne-siulai/
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2016 10 07, 08:02)
Ne, tikrai ne siurkstus. Cia jie dabar su nuolaida. Uzsipirkau smile.gif http://siuludama.lt/...edvilne-siulai/

Aciu.
O gal galit pasakyti kiek kamuoliuku reikia platesniai liemeniai mezgant geruoju rastu ant 158 ugio?
Neisivaizduoju kiek pirkti
Atsakyti
QUOTE(ointriga @ 2016 10 07, 10:49)
Aciu.
O gal galit pasakyti kiek kamuoliuku reikia platesniai liemeniai  mezgant geruoju rastu ant 158 ugio?
Neisivaizduoju kiek pirkti


38 cm ilgio liemenei sumezgiau nepilnai 3 kamuoliukus. Manau, kokiu 250-300 g (5-6 kamuoliuku reiketu)
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2016 10 07, 12:50)
38 cm ilgio liemenei sumezgiau nepilnai 3 kamuoliukus. Manau, kokiu 250-300 g (5-6 kamuoliuku reiketu)

4u.gif aciu.
Atsakyti
Dar keli darbeliai

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveiki,
Gal yra Kaune ar Kauno raj. mamyčiu galinčiu numegzti kūdikiui romperiuka.
Su pasiūlymais i AŽ
AČIŪ
Atsakyti
Pusvilnės kombinezonas (1-1,5 m)

user posted image
Atsakyti
Sveikos,

atsiprašau, jeigu paprastas klausimas, bet greitomis permetus neradau internete...

Noriu numegzti vaikams po snood'ą (movą) ir nežinau kokio turėtų būti ilgio ir kokio pločio. Pradėjau megzti ripsu, plotis geras sprindis. Ar nebus per platu? unsure.gif Mezgu su 3 nr virbalais, tai man jau iššūkis, taip nesinori ardyti doh.gif

Gal turite išmatavimus? Ačiū. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cosette @ 2016 10 20, 15:34)
Sveikos,

atsiprašau, jeigu paprastas klausimas, bet greitomis permetus neradau internete...

Noriu numegzti vaikams po snood'ą (movą) ir nežinau kokio turėtų būti ilgio ir kokio pločio. Pradėjau megzti ripsu, plotis geras sprindis. Ar nebus per platu?  unsure.gif Mezgu su 3 nr virbalais, tai man jau iššūkis, taip nesinori ardyti  doh.gif

Gal turite išmatavimus? Ačiū.  mirksiukas.gif

Tikrai ne per platus. O pats geriausias ilgis- tiek galvos apimciu, kiek kartu apsukama planuojate megzti. Jei 2 kartus apsukamas, 2xgalvos apimtis. Ivertinkite patysima po skalbimo
Atsakyti

Priedas  14971910_1102785393167783_12420130_n.jpg   143,4KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Sveikos auksarankės 4u.gif nuolat seku temas, kai turiu laiko ir mezgu (deja jo visada per mažai). Prieš metus numezgiau, tik dabar sugebu įkelt foto 4u.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

beje, o per kur jūs keliate foto? man tas radikal.ru toks nesaugus atrodo...
Atsakyti

Vikte, labai super  :wub: aš kai spalvotai megzt nemoku visai,tai man tokie visokie darbai įspūdingai atrodo  :wub: foto aš keliu iš raverly.com kadangi ten sukeliu visus savo mezginius ir konspektukus kas iš ko ir kaip daryta ;)

Atsakyti