Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai vaikams 30 tema

QUOTE(Abelo @ 2016 11 16, 23:13)
<p>Vikte, labai super  wub.gif aš kai spalvotai megzt nemoku visai,tai man tokie visokie darbai įspūdingai atrodo  wub.gif foto aš keliu iš raverly.com kadangi ten sukeliu visus savo mezginius ir konspektukus kas iš ko ir kaip daryta ;)</p>


Ačiū 4u.gif

va todėl visi į fb ir pabėga, nes čia nepatogu bendrauti, negana kad laiko sunku atrasti prisiversti įkelt foto, bet dar reikia ieškoti ir kaip tas foto įkelti...per daug reikalų biggrin.gif
Atsakyti

Ačiū 4u.gif

va todėl visi į fb ir pabėga, nes čia nepatogu bendrauti, negana kad laiko sunku atrasti prisiversti įkelt foto, bet dar reikia ieškoti ir kaip tas foto įkelti...per daug reikalų biggrin.gif

Gali būt :) bet kai aš neturiu kur bėgt (urvinė aš,neregistruota fb :P ), tai gerai ir čia :)

Atsakyti

Ačiū 4u.gif

va todėl visi į fb ir pabėga, nes čia nepatogu bendrauti, negana kad laiko sunku atrasti prisiversti įkelt foto, bet dar reikia ieškoti ir kaip tas foto įkelti...per daug reikalų biggrin.gif

Gali būt :) bet kai aš neturiu kur bėgt (urvinė aš,neregistruota fb :P ), tai gerai ir čia :)

Atsakyti
QUOTE(Vikte;) @ 2016 11 17, 15:20)
Ačiū  4u.gif

va todėl visi į fb ir pabėga, nes čia nepatogu bendrauti, negana kad laiko sunku atrasti prisiversti įkelt foto, bet dar reikia ieškoti ir kaip tas foto įkelti...per daug reikalų  biggrin.gif

bendraut čia buvo net labai patogu ir virė tos kalbos. Ne foto įkėlimuose visa bėda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Abelo @ 2016 11 17, 22:43)
Gali būt smile.gif bet kai aš neturiu kur bėgt (urvinė aš,neregistruota fb tongue.gif ), tai gerai ir čia smile.gif</p>


tai aš irgi užsuku čia, man visur gerai 4u.gif

QUOTE(Gaudvilė @ 2016 11 18, 16:26)
bendraut čia buvo net labai patogu ir virė tos kalbos. Ne foto įkėlimuose visa bėda  mirksiukas.gif


o kame tada bėda?

nesakau, kad viskas dėl foto. bet dėl patogumo tai tikrai, bent jau bedraamžių grupėse tai mes net nebebendraujam čia, visos fb persikėlėm ax.gif

o čia dar vienas pernai metų darbelis mano pakalikų mylėtojai ax.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
QUOTE(Vikte;) @ 2016 11 19, 12:25)
tai aš irgi užsuku čia, man visur gerai  4u.gif
o kame tada bėda?

nesakau, kad viskas dėl foto. bet dėl patogumo tai tikrai, bent jau bedraamžių grupėse tai mes net nebebendraujam čia, visos fb persikėlėm  ax.gif

o čia dar vienas pernai metų darbelis mano pakalikų mylėtojai  ax.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Vikte vis neatsistebiu Jusu darbeliais 4u.gif.Bet sie pakalikai pribloske galutinai.Tikra auksaranke esate mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Melisa87 @ 2016 11 21, 11:15)
Vikte vis neatsistebiu Jusu darbeliais 4u.gif.Bet sie pakalikai pribloske galutinai.Tikra auksaranke esate mirksiukas.gif


Ačiū už pagyras, bet aš tik kelis darbelius įkėliau. Šiame forume karaliauja kita auksarankė(Viksė), mūsų nikai tik panašūs, gal supainiojot ax.gif 4u.gif
Atsakyti

Įkelsiu ir aš kelis darbelius, nors niekuo neypatingus, vaikams dažniausiai mezgu iš siūlų likučių ir nešioja jie juos tik po namus (na, išskyrus kepures-šalikus)  :)

 

Vyresnėliui, 8 m

 

0_124414_338c1f6b_XL.jpg
 
0_129739_d37cf_XL.jpg
 
Mažajai, 2 m
 

0_123f69_cfdeed88_XL.jpg
 
0_12746a_bf2d0183_XL.jpg
 
0_12749e_e73ac374_XL.jpg
 
0_12830a_798712e2_XL.jpg
 
0_12ad84_47b4d547_XL.jpg
 
Abiem
 
0_127469_776b72c6_XL.jpg0_12cdfc_bbcbb505_XL.jpg
 
 
 
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 11 27, 12:09)
<p>Įkelsiu ir aš kelis darbelius, nors niekuo neypatingus, vaikams dažniausiai mezgu iš siūlų likučių ir nešioja jie juos tik po namus (na, išskyrus kepures-šalikus)  smile.gif</p>


super meistriški darbai 4u.gif kodėl tik po namus? čia ir pasipuošti galima su tokiais grožiais ax.gif
Atsakyti
Mažai panelytei megzta suknelė, su šiuo metu dievinamomis snaigėmis smile.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

super meistriški darbai 4u.gifkodėl tik po namus? čia ir pasipuošti galima su tokiais grožiais ax.gif

Ačiū  :4u:  Tiesiog nėra kur puoštis  :) 

Atsakyti
Numegzta marčios sūnėnui biggrin.gif vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti