Įkraunama...
Įkraunama...

A, A+, A++, Pasyvus namas - 40

QUOTE(*** @ 2016 08 02, 12:40)
Nenoriu kelt fleimo, bet kazkada minejai jog betona isliet yra labai paprasta, uzradau viena skelbima, ivertink ta grozi smile.gif
http://www.skelbiu.l...i-24665467.html

QUOTE(cibulis @ 2016 08 01, 22:43)



Jaučiu tos lygios vidinės sienos apačia pabėgo netyčia... ir vėliau buvo pritempta, kad taip ir turėjo tie akmenukai matytis.

Išorė gana gerai pavykusi, tik langai nelabai tinka ir kažko dar trūksta. Viduje ber daug betono. Nereikėjo grindų poliruoti, o lubas dar reiks nudažyti baltai vienu sluoksniu. Dabar nejaukiai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(BangaS @ 2016 08 02, 15:15)
Dabar nejaukiai atrodo.


Dėl skonio nesiginčijama, bet man, jei matosi pilkos spalvos betonas, bet kokiu atveju nejaukiai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2016 08 02, 14:25)
Dėl skonio nesiginčijama, bet man, jei matosi pilkos spalvos betonas, bet kokiu atveju nejaukiai atrodo.

Parodyčiau gerų pavyzdžių gyvai, manau, nuomonė pasikeistų.
Aišku, jeigu modernaus stiliaus interjeras, apskritai bent kiek patinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BangaS: 02 rugpjūčio 2016 - 16:08
QUOTE(BangaS @ 2016 08 02, 17:07)
Parodyčiau gerų pavyzdžių gyvai, manau, nuomonė pasikeistų. 
Aišku, jeigu modernaus stiliaus interjeras, apskritai bent kiek patinka.


Paziureti grazu,o gyventi kitas reikalas.. As norejau viena siena monolitine,bet zmona nepasirase smile.gif Gal ir gerai,maziau vargo derinant kitus dalykus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2016 08 02, 18:26)
Paziureti grazu,o gyventi kitas reikalas.. As norejau viena siena monolitine,bet zmona nepasirase smile.gif  Gal ir gerai,maziau vargo derinant kitus dalykus smile.gif


Man jau teko vietomis sienas praspakliuot nes vaikai nudauze.. isivaizduoju ta betonke aptaskytu kuom tai ir liktu su visam... o dabar sienos baltos, uzmetei mikrosfera, prasveitei ir kaip nauja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2016 08 02, 08:41)
Supratau, kad rūsyje planuojama viena šiltesnė patalpa - laiptinė, o kitos patalpos visai nešiltintos?

Pusrusio patalpos nešildomos, bet rašiau, kad apšiltintos.
QUOTE(mintas @ 2016 08 02, 08:41)
Situacija šiek tiek aiškėja. Dėl laiptinės apšiltinimo. Pirmiausiai ten neįmanoma (bent jau aš neįsivaizduoju) apšiltinti neišvengiant šilumos tiltelių, atitinkamai tokio storio apšiltinimo sluoksnio nematau prasmės dėti. Na 5cm maksimum 10cm apšiltinimo. Tolimesnis apšiltinimo sluoksnio didinimas neduos naudos, nes visa šiluma vis tiek ne per apšiltintas vietas bėgs, bet per šilumos tiltelius daugybėje mazgų.

Tai va, kad tų visų šilumos tiltelių panaikint ir neįmanoma, nes ir pusrūsio viduj ties durim ir ties išore betono prilieta per akis ir per ausis...
QUOTE(mintas @ 2016 08 02, 08:41)
Iš čia išplaukia, kad laiptinę galima daryti tik kaip buferine patalpą šilumos atžvilgiu, su temperatūromis pavyzdžiui rūsyje 12C laiptinėje 17C ir šildomose patalpose 20C. Atsižvelgdami į tokias projektines temperatūras ir reikėtų derinti tolimesnius veiksmus.

Na taip supratantama, bet dabar kaip su tuo ekstruziniu laiptinės viduj ar palikt ar ne ar kažkokią kitą medžiagą rinktis, kad to kondensato nebūtų...?
QUOTE(mintas @ 2016 08 02, 08:41)
Be to, pamatus iš lauko pusės manyčiau tikslinga apšiltinti.

kaip ir minėjau taip ir ketinama daryti ne tik laiptinės zonoje bet ir viso pusrusio perimetru
QUOTE(mintas @ 2016 08 02, 08:41)
Apšiltinti stipriai reikia tik tiek, kiek pasiekia įšalas, toliau tokių didelių storių nereikia, kai vidinių patalpų šildyti neketini.

Kadangi tai pusrusis, tai tas įšalo gylis beveik ir gaunas iki pamatų apačios...
QUOTE(mintas @ 2016 08 02, 08:41)
Kad sumažinti išalo gylį, aplink namą galima patiesti apšiltinimo "sijonėlį".

Ne vienoj temoj girdžiu, kad šneka apie ta sijonėlį pamatams, bet iki šiol neišsiryškinau kas tas yr... gal gali grubiai nupiešt ar suprantamai pasakyt... ? smile.gif
QUOTE(mintas @ 2016 08 02, 08:41)
Dėl durų tai galima dėti dvi mažiau šiltas, štai ir labai šiltas durų mazgas smile.gif. Bet ir čia kad ką patart reikėtų matyti platesnį vaizdą.

Durys ar vienos ar dvejos, bet va dabartinis vaizdas http://www.part.lt/i...7db8bd5f883.JPG iš šonų ir durų viršaus bus šiltalas, bet kaip su durų slenksčiu...? kaip atskirti tą šalčio tiltą...? jei išpjaunu betoną ir įdedu šiltalo, tai slenkstis nebus "minkštas"...? ir kitas dalykas to grindinio iš durų išorės pagilint neišeis...tada kaip suprantu pusrūsio grindys ties durim bus visad šaltos... tuo pačiu ir laiptinės siena
QUOTE(mintas @ 2016 08 02, 08:41)
Taip, medis greičiausiai girgždės. Todėl rekomenduočiau standartinį sprendimą - betonines grindis, sprendžiant apšiltinimo klausimą konkrečiai betoninių laiptų atžvilgiu.
O betoninius laiptus šonuose prie sienų reiktų tvirtinti? ar absoliučiai viską galima "suremti" į grindis...?
Atsakyti
QUOTE(funtikas2999 @ 2016 08 02, 22:34)
Ne vienoj temoj girdžiu, kad šneka apie ta sijonėlį pamatams,


user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 02 rugpjūčio 2016 - 22:09
QUOTE(funtikas2999 @ 2016 08 02, 21:34)

Ne vienoj temoj girdžiu, kad šneka apie ta sijonėlį pamatams, bet iki šiol neišsiryškinau kas tas yr... gal gali grubiai nupiešt ar suprantamai pasakyt... ? smile.gif



Sijonėlis pažymėtas 2-ru numeriu.
Atsakyti
QUOTE(funtikas2999 @ 2016 08 02, 21:34)
Tai va, kad tų visų šilumos tiltelių panaikint ir neįmanoma, nes ir pusrūsio viduj ties durim ir ties išore betono prilieta per akis ir per ausis...

Tai kas tokį šūdą suprojektavo ir kodėl statytojas tokį šūdą pasirinko statyti? Nejaugi nebuvo galima išspręsti problemos prieš viską pastatant? Kodėl tave sudomino šalčio tiltai? Kodėl jie nedomino prieš statybas? Man čia galai nesueina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 02 rugpjūčio 2016 - 22:27
QUOTE(funtikas2999 @ 2016 08 02, 22:34)
O betoninius laiptus šonuose prie sienų reiktų tvirtinti? ar absoliučiai viską galima "suremti" į grindis...?

Manau kad galima.
Papildyta:
QUOTE(cibulis @ 2016 08 02, 23:26)
Tai kas tokį šūdą suprojektavo ir kodėl statytojas tokį šūdą pasirinko statyti? Nejaugi nebuvo galima išspręsti problemos prieš viską pastatant? Kodėl tave sudomino šalčio tiltai? Kodėl jie nedomino prieš statybas? Man čia galai nesueina.


Pažiūri į senų vartų nuotrauką ir viskas atsistoja į savas vietas smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(remiga @ 2016 08 02, 23:07)
Sijonėlis pažymėtas 2-ru numeriu.

O kokiame gylyje jis turi būti ir kokio storio dažniausiai daromas...?
p.s. ateičiai labai naudingą paveikslėlį įkėlei, pas mane iš vienos namo pusės ant namo nuo šlaito "tekės" vanduo...todėl tokį drenažą įsirengti būtų labai naudinga...
Ne visai ta tema, bet prie to pačio gal apie šitą drenažą paprotinsite mane?
http://www.part.lt/i...fa8d0346167.png
Dėkui.


Papildyta:
QUOTE(cibulis @ 2016 08 02, 23:26)
Tai kas tokį šūdą suprojektavo ir kodėl statytojas tokį šūdą pasirinko statyti? Nejaugi nebuvo galima išspręsti problemos prieš viską pastatant? Kodėl tave sudomino šalčio tiltai? Kodėl jie nedomino prieš statybas? Man čia galai nesueina.
Pas mane ne nauja statyba, o rekonstrukcija, kai lipdai prie seno tai ir gauni įvairaus "palikimo"... Tas "palikimas" nuo 199x, kai betono buvo kiek tik nori už butelį, kanistrą benzino ar šliosą dešros... o projektas pas mane buvo tik dėl statybos leidimo...
O sudomino todėl, kad kaip anksčiau jau su stogu minėjau, problemas pabandau išspręsti popieriuje (aišku su saiku, kad tų problemų likvidavimas nebūtų auksinis ir jos ne niekada atsipirktų...), kol dar statybos darbai tam tikroj vietoj neprasidėjo... Aišku

Papildyta:
QUOTE(mintas @ 2016 08 02, 23:36)
Pažiūri į senų vartų nuotrauką ir viskas atsistoja į savas vietas smile.gif.
Dėkui už supratingumą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(funtikas2999 @ 2016 08 02, 22:43)
Pas mane ne nauja statyba, o rekonstrukcija, kai lipdai prie seno tai ir gauni įvairaus "palikimo"... Tas "palikimas" nuo 199x, kai betono buvo kiek tik nori už butelį, kanistrą benzino ar šliosą dešros... o projektas pas mane buvo tik dėl statybos leidimo...
O sudomino todėl, kad kaip anksčiau jau su stogu minėjau, problemas pabandau išspręsti popieriuje (aišku su saiku, kad tų problemų likvidavimas nebūtų auksinis ir jos ne niekada atsipirktų...), kol dar statybos darbai tam tikroj vietoj neprasidėjo... Aišku

Jei rekonstrukcija, tai užjaučiu. Kokią klasę ketini pasiekti po rekonstrukcijos? Brangus dalykas ar proto ribose? Rekonstrukcija palies tik pamatą ar visą namą?
Atsakyti