Įkraunama...
Įkraunama...

Ar gimdyti Jurbarke?

Mano pirmasis sūnus gimė Kaune 2-oje klinikinėje ligoninėje. Ja esu visiškai patenkinta, nors smarkokai suplyšau, bet jaučiau, kad manimi tikrai rūpinasi. Viskas ėjosi labai, sklandžiai, labai nesikankinau, nes darė epidūrą. Tad dabar drįstu net galvoti gal taip toli nesitrenkti? Gal taip pat sėkmingai pagimdyčiau ir Jurbarke? Bijau rizikuoti, verčiau važiuosiu toliau, jei čia būtų ne visiškai saugu. Gal galite ką patarti? Laiko dar šiek tiek turiu iki rugsėjo pabaigos. g.gif
Atsakyti
na as saviski zuiki pagimdziau jurbarke pas safroniene. ja likau labai patenkinta! thumbup.gif tik vat jurbarke epiduros nedaro...
Atsakyti
Labuti,AŠ TAI ABU VAIKUS GIMDŽIAU jURBARKE .Pataikiau pagimdyti pas ta pačia daktare Narbutiene ir akušere Šafroniene,pirmas gimdymas buvo sunkokas nes vis as begalo nervinausi,paskui davė narkoze ar kazko panasaus kad pailsiečiau ,sake tu nusilpsi ir nepagimdysi pati.Bemiegant nubėgo vandenys,ir kai pamatė kad mano dukrytė širdelė silpnai girdisi nusprendė skatinti.Dėkui dievui gimė sveika tik iškarto neverkė ,nes buvo pridususi ,o ir man paciai prirei kė deguonės.Bet kaip mūsų Jurbarke dažnai būna jis kažkodel nepasijungė.Aš tai galvoju kad visko priežastis ,kad nedaviau pinigu.Kai antra karta gimdziau prie jų daviau pinigu tai viskas ėjo labai sklandziai buvau net i lova nuvesta . 4u.gif
Atsakyti
Labukas, aš taip pat gimdžiau Jurbarke.Gimdžiau prie gydytojos Gruodienės, o kaipturbūt esat girdėjusios, ji labai grubi, tai buvo lb sunku, juolab kad gimdymas truko lb ilgai ir sunkiai gimdžiau verysad.gif neskaitant nesklandumų, tikiuosi ir kitą vaikutį(jei bus) gimdyti čia
Atsakyti
Labutis, man buvo atliktos dvi Cezario operacijos Jurbarke.Pirmą atliko gyd.Gruodienė, antrą gyd.Karaliūnaitė.Abi superinės gydytojos...Ir patikėk, net pinigų nedaviau...Be to gimdyvių Jurbarke ne daug, tai apie tave taip šokinėja... ir džiaugiasi, kad etatų nemažina...tai va sakė dar 2 Cezarius galiu daryt, kur kitom po dviejų jau STOP pasako...be to atskiros palatos kiekvienai gimdyvei...nu, man patiko...patariu ir tau... thumbup.gif
Atsakyti
As gimdyciau tik Jurbarke biggrin.gif
Atsakyti
As savo pirmaji gimdziau Jurbarke prie gyd. Narbutienes, thumbup.gif nors ir sunkiai gimdziau, bet psichologiskai esu labai patenkinta ir prieziura, ir elgesiu.
Antraji noreciau pas ta pacia gimdyti, bet kiek zinau Narbutiene nebedirba pas mus, tai tikiuosi pataikyti pas Babiliu, nors is tikro tai nesvarbu pas ka svarbu kad viskas gerai butu. O kad gimdysiu Jurbarke tai net abejoniu nekyla tongue.gif
Atsakyti
Pirmą vaikutį gimdžiau prie gydytojo Babiliaus. Priežiūra esu patenkinta. Jurbarke labai mažas gimstamumas, tai kiekviena gimdyve labai džiaugiasi, planuoju ir antrą savo vaikutį čia gimdyti wub.gif
Atsakyti
Mano ir antrasis gimė Kaune. Aš turbūt per didelė bailė blush2.gif , kad pasiryžčiau gimdyti Jurbarke. Didelė tos baimės dalis tai, kad čia nedaro epidūrinės nejautros, o mano abu gimdymus teko skatinti. Sveikatos visiems gimstantiems Jurbarke ir žaviuosi jumis, kurios gimdote savo mieste 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Luknė @ 2007 07 03, 22:15)
Mano ir antrasis gimė Kaune. Aš turbūt per didelė bailė blush2.gif , kad pasiryžčiau gimdyti Jurbarke. Didelė tos baimės dalis tai, kad čia nedaro epidūrinės nejautros, o mano abu gimdymus teko skatinti. Sveikatos visiems gimstantiems Jurbarke ir žaviuosi jumis, kurios gimdote savo mieste 4u.gif


labutis.tikrai nerizikuociau ten gimdyti,nes mano teta pries 10metu ten gimde antra savo suneli tai visam gyvenimui padare invalida.,na gal dabar jau ten geriau net nezinau,bet ji trecia kai savo mazyli gimde net nerizikavo ir gimde kaune.... ax.gif
Atsakyti
man atrodo, kad visokiu gimdymo klaidu pasitaiko absoliuciai visose ligoninese ir sakyti, kad vaikiukas tapo neigalus tik del to , kad gime jurbarke schmoll.gif jei jam buvo lemta, tai jis bet kuriam mieste butu tokiu likes.. cia bent jau as taip manau ax.gif be to juk visada gimdymas yra individualus dalykas, kaip buvo vienai, nebutinai bus kitai, juk net ir tai paciai moteriai skirtingi gimdymai buna skirtingi ax.gif
o jurbarke tikrai yra geru ginekologiu, akuseriu ir priziurinciu sesuciu ax.gif teko paciai ne su viena pabendrauti ax.gif tik Gruodiene yra gerokai grubi, jai pinigu duok nedavus, su visom elgiasi taip pat, jos jau toks budas, bet jei gimdant pamato, kad kazkas negerai, veikia labai staigiai ir taip, kad vaikiukui butu viskas kuo geriau..
nu ir prirasiau doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Ar girdėjote, kad Jurbarke tuoj nebeliks akušerinio skyriaus? O jį naikina todėl, kad kitos gimdyvės reikia ar nereikia važiuoja gimdyti kitur. Tai va, jos nesusimąstydamos padarė taip, kad dabar nebegalėsim gimdyti savo mieste mad.gif Suprantu kad kai reikia važiuoji gimdyti į Kauną ar dar kur, bet jei nėra komplikacijų jokių, kam trenktis g.gif Kalbėjau su akušerėm, nes iš pradžių maniau kad tai tik gandasm, o jos patvirtino. Ir dar pridūrė, kad "pačios moterys kaltos, joms belieka tik per laikraščius padėkoti" doh.gif
Atsakyti