Įkraunama...
Įkraunama...

Ar gimdyti Jurbarke?

Turėjau omenyje ROVIKA .Apie tai aš pati tik vakar išgirdau nes irgi klausinėjuos ką daryti kur gimdyti g.gif
Atsakyti
Prie ko čia kur dirbi, gali būt mediku, gali būt bet kuo, bet dar neteko girdėti, kad gimdymo metu kaulus sulaužytų... Piktinuosi nesąmonėm skleidžiamom ir tiek. Lygiai taip mane nervuotų, jei pasakytų, kad aš per pamokas vaikus žudyti mokau...Bent truputį išsilavinęs žmogus tuo pasipiktintų, juk kalbama absoliuti nesąmonė...
Atsakyti
QUOTE(olit @ 2007 12 20, 00:44)
Dabar vėl ne taip toli gimdymas galvoju ką daryti... ypač dabar kai išgirdau kad neseniai viena gimdė ir neišgimdė ir nedarė cezario, sakydami kad išstenėsi.Visa to pasekmė luže dubens kaulai ir nuo puse paralyžius . verysad.gif kažin koks buvo gyditojas?.. blink.gif  Koke tikra tiesa tai težino jie.
Kadangi jaučiu , kad be cezario ši karta nepagimdysiu, kad ir kaip norėčiau, nes leliukas jau dabar labai didelis o dar iki galo daugiau kaip du mėnesiai, nežinau ka daryti, kur gimdyti?Kaip užsitikrinti maksimale profesinę priežiūrą?  g.gif



Koks gydytojas buvo? Ogi Karaliūnaitė. Ir dar Gruodienė gimdykloj sėdėjo... g.gif
Bet kaulai nelūžo, ir moteris neparalyžiuota, tik dubens sąvarža (jei jums tai ką nors sako) per kremzlę išsiskyrė. Panešios spaudžiamąjį diržą ir viskas bus gerai po kokių 2 savaičių. Tiesa, Cezario niekas neprašė, jo ir nereikėjo daryti... Be to Cezaris daug didesnė trauma organizmui negu šiek tiek prasiplėtę kaulai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmaka: 21 gruodžio 2007 - 13:58
Kazko nutilo merginos. VILMAKA, gal taves issigando? thumbup.gif
Atsakyti
Su sventem visas, merginos. Daug meiles, sypsenu ir pakantumo vieni kitiems...

Ir Kaledu Senio su dideliu maisu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmaka: 24 gruodžio 2007 - 14:59
su Naujais Žiurkės metais, mergaitės, moterys, esamos ir būsimos mamos. Visoms ramybės, sveikatos, paklusnių vaikučių... thumbup.gif
Atsakyti
Nusprendžiau tvirtai kad gimdysiu Jurbarke. Nepaisant to, kad kažakas sumąsto skleisti nepagrįstus gandus. Tiksliau ne gandus, o pasakas. Galiu pasakyti tik tiek, kad gimdymas yra sunkus procesas, ir niekas už tave nepagimdys, nesvarbu kur gimdytum Jurbarke, Kaune ar Vilniuj.
Atsakyti
Na kiekviena turim pasirinkimo laisvę mirksiukas.gif Asmeniškai aš Jurbarke nesiruošiu gimdyti, nors tiek Gruodienę, tiek Babilių pažįstu, bet ne pažintys svarbiausia smile.gif
Papildyta:
QUOTE(*Širdelė* @ 2008 01 01, 15:45)
Nusprendžiau tvirtai kad gimdysiu Jurbarke. Nepaisant to, kad kažakas sumąsto skleisti nepagrįstus gandus. Tiksliau ne gandus, o pasakas. Galiu pasakyti tik tiek, kad gimdymas yra sunkus procesas, ir niekas už tave nepagimdys, nesvarbu kur gimdytum Jurbarke, Kaune ar Vilniuj.

Na ir šaunuolė, manau viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmaka @ 2007 12 21, 14:55)
Koks gydytojas buvo? Ogi Karaliūnaitė. Ir dar Gruodienė gimdykloj sėdėjo... g.gif
Bet kaulai nelūžo, ir moteris neparalyžiuota, tik dubens sąvarža (jei jums tai ką nors sako) per kremzlę išsiskyrė. Panešios spaudžiamąjį diržą ir viskas bus gerai po kokių 2 savaičių. Tiesa, Cezario niekas neprašė, jo ir nereikėjo daryti... Be to Cezaris daug didesnė trauma organizmui negu šiek tiek prasiplėtę kaulai...


Visas su Naujais metais
Labai gerai kad pasakei kas iš tikro nutiko.Atsiprašau kad parašiau tai ka man sakė.Maniau kad čia dalinamės nuomonėmis ir diskutuojam.Aš ir tik pati norėjau išsiaiškinti ar tikrai taip buvo{ buvau parašius ir tai kad (tiesa tik jie žino) }.Labai nesmagiai jaučiuosiu kad išsiputė toks didelis burbulas,nieko nenorėjau užgauti.
Visom linkiu kad ir kur be gimdytumėt viskas baigtusi laimingai. 4u.gif
Atsakyti
Merginos, nieko tokio jei diskutuojate ar dalinatės savo patirtimi- kokia ji bebuvo: gera ar bloga. Svarbu, kad faktai būtų tikri. Jeigu kas nors neaišku ir norite sužinoti- klauskite. Kiek galėsiu, tiek paaiškinsiu. Kaip jau turbūt supratote, esu medikė, ir kartais įkišu nosį į forumą. Tad jei galėsiu ką nors jums paaiškinti, tikrai paaiškinsiu... Visoms sėkmės. 4u.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tiesiog Jurbarkas yra mažas miestelis, ir kas ką nors išgirsta tuoj visi žino, nesvarbu kaip ten buvo ištikrųjų.
Paskaičius tą vieną žinutę, išties likau lengvai šokiruota, ir baimė atsirado. Neslėpsiu, išsigandau blush2.gif Bet prireikė laiko mintims susidėlioti ir vistiek supratau kad man čia savas miestas ir nenoriu niekur kitur važiuoti. schmoll.gif Išties mane tas gimdymas gąsdina, net plaukai šiaušiasi kai pagalvoju, bet pasigimdžiau vieną, tai kaip nors pasigimdysiu ir kitą cool.gif
Atsakyti
sveikutes, mano abu vaikai gime jurbarke.pirmas- pas gyd babiliu. antras- cezaris pas gyd. gruodiene ir gyd. karaliunaite.visi trys labai saunus. ne vieno blogo zodzio negaliu pasakyti. super. didelis aciu jiems.
stiprybes sirdelei, ir visoms kitoms kurios nuspres jurbarke gimdyt.
Atsakyti