Įkraunama...
Įkraunama...

Ar gimdyti Jurbarke?

QUOTE(*Širdelė* @ 2007 08 07, 11:00)
Ar girdėjote, kad Jurbarke tuoj nebeliks akušerinio skyriaus? O jį naikina todėl, kad kitos gimdyvės reikia ar nereikia važiuoja gimdyti kitur. Tai va, jos nesusimąstydamos padarė taip, kad dabar nebegalėsim gimdyti savo mieste  <...>

Suprantu darbuotojų nepasitenkinimą, baisu prarasti darbą verysad.gif . Nemanau, kad gimdyvės labai nukentės dėl to, kad teks važiuoti gimdyti kitur, manau tam bus sudarytos tinkamos sąlygos. Nesijaučiu kalta, kad uždaro akušerijos skyrių. Aš gimdau ne kasdien, viso labo du kartus gyvenime ir nesu įpareigota išlaikyti ligoninės skyrių, vadovaujuosi tik tuo, kas man atrodo geriausia man ir mano vaikams. Jei nėštumas be komplikacijų, tai dar ne įrodymas, kad gimdymo metu jų nekils. Jei galiu rinktis - renkuosi minimalią riziką.
Atsakyti
Na aš kiek žinau, tai Jurbarke gimdyti ir toliau bus galima, niekas nieko neuždarys smile.gif Tik aš asmeniškai ten tikrai nesiruošiu, brrr. Renkuosi Kauno klinikas ax.gif
Atsakyti
Akušerinio skyriaus tikrai neuždarys, pats ministras tą pasakė. O jeigu mano gyvenime įvyks toks stebuklas, jog dar gimdysiu- tai tik Jurbarke. Aš pasitikiu čia dirbančiais gydytojais ir tikrai nelakstysiu į Kauną, kad reikėtų eilėje prie gimdyklos laukti. bigsmile.gif Manau, kad priežiūra tikrai geresnė ten, kur per parą gimdo 1-2 moterys, o ne ten, kur gimdo 10-12... Be to Kaune gimdymus dažniausiai priiminėja rezidentai, nebent iš karto susimoki kokiam nors normaliam gydytojui. Duočiau Jurbarko gydytojui kokius 300lt., tai ant galų pirštų aplinkui vaikščiotų. Gal galit kuri patart, su kuriuo geriausia Jurbarke tartis, ir kodėl??? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rovika: 25 lapkričio 2007 - 15:01
Visus tris gimdžiau Jurbarke.Tai buvo jau gan seniai.Du gimė prie Ručinsko ir vienas prie Levenčienės.Tikrai ,kas dėl gimdymo negaliu pasakyti nei vieno blogo žodžio apie tuo metu dirbusius gydytojus ir akušerę Lingaitienę.Dabar jau nedirba.Ručinskas miręs,o apie Levenčienę nieko nežinau.O Gruodienė man brrrrrrr kaip nepatinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MamaDanute: 30 lapkričio 2007 - 17:19
O man ta Gruodienė visai puse bėdos, jei neklausai kaip ji kalba... Tiesiog kamštukų į ausis reik ir tiek blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rovika @ 2007 11 25, 17:00)
Akušerinio skyriaus tikrai neuždarys, pats ministras tą pasakė. O jeigu mano gyvenime įvyks toks stebuklas, jog dar gimdysiu- tai tik Jurbarke. Aš pasitikiu čia dirbančiais gydytojais ir tikrai nelakstysiu į Kauną, kad reikėtų eilėje prie gimdyklos laukti. bigsmile.gif  Manau, kad priežiūra tikrai geresnė ten, kur per parą gimdo 1-2 moterys, o ne ten, kur gimdo 10-12... Be to Kaune gimdymus dažniausiai priiminėja rezidentai, nebent iš karto susimoki kokiam nors normaliam gydytojui. Duočiau Jurbarko gydytojui kokius 300lt., tai ant galų pirštų aplinkui vaikščiotų. Gal galit kuri patart, su kuriuo geriausia Jurbarke tartis, ir kodėl??? g.gif


juk antro nesiruosi gimdyti tai kam tartis g.gif
Atsakyti
Aš sakau, kad duočiau, o ne duosiu... thumbup.gif
Atsakyti
Aš ir pirmą ir antrą gimdžiau jurbarke.Pirma prie Babiliaus ir labai džiaugiausi kad gruodienė nei nosies nekišo, nes kai suliaido skatinamuosius, ji manę labai apšaukė kad negalimą gulėt ant dešinio šono. buvo baisu, nes juk man jaunutei niekas to nesakė.nu bet praėjo. Kai po septynių metu vėl artėjo gimdymas svarsčiau kur gimdyti, nors iki tol buvau įsitikinus kad tikrai ne Jurbarke schmoll.gif . Tam gimdymui buvau labai stipriai pasiruošus psichologiškai ir jau mokėjau užsave pakovoti, nusprendžiau kad niekur nesiblaškysiu ir pagal situacija duosiu pinigu jeigu bus baisiai susirauke veideliai. I skyriu paguldė nes jau buvo laikas ir dar plius blogi tyrimai, ryte man jau prireikė gyditoju nes prasidėjo gimdymas ri Gyd. Gruodienė ir Karaliūnaitė pasikeisdamos buvo prie manęs, nes dar be manęs gimdė.Tikrai neturiu jokiu priežasčių skustis Gruodienė tikrai labai greitai suregavo kai nuleidus vandenims mano kudikėlis statė petuką o ne galvute, ir buvo pakankamai maloni nors ir neturėjau laiko kada patepti. 4u.gif
Dabar vėl ne taip toli gimdymas galvoju ką daryti... ypač dabar kai išgirdau kad neseniai viena gimdė ir neišgimdė ir nedarė cezario, sakydami kad išstenėsi.Visa to pasekmė luže dubens kaulai ir nuo puse paralyžius . verysad.gif kažin koks buvo gyditojas?.. blink.gif Koke tikra tiesa tai težino jie.
Kadangi jaučiu , kad be cezario ši karta nepagimdysiu, kad ir kaip norėčiau, nes leliukas jau dabar labai didelis o dar iki galo daugiau kaip du mėnesiai, nežinau ka daryti, kur gimdyti?Kaip užsitikrinti maksimale profesinę priežiūrą? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo olit: 19 gruodžio 2007 - 22:47

doh.gif Nu negirdėjau tokio atvejo, kad kam būtų kaulai sulūžę gimdymo metu, o dar kad paralyžiuota liko... Prieš skleisdžiant tokią nesąmonę reikėtų faktus patikrinti. Kažkaip negražiai skamba tokia dezinformacija...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rovika: 20 gruodžio 2007 - 15:58
Nu ir aš pirmą kartą girdžiu tokį atvejį blink.gif O čia seniai taip buvo unsure.gif
Atsakyti
Aš juk ir parašiau ,kad TIKRĄ TIESA ŽINO TIK JIE.Nieko aš nekaltinu tai tik dar vienas atsiliepimas kuriuos mes čia ir reiškiam.Kažin ar nebusi pati iš to skyriaus darbuotojų ,kad taip pasipiktinai?
Atsakyti
QUOTE(olit @ 2007 12 20, 19:38)
Aš juk ir parašiau ,kad TIKRĄ TIESA  ŽINO TIK JIE.Nieko aš nekaltinu tai tik dar vienas atsiliepimas kuriuos mes čia ir reiškiam.Kažin ar nebusi pati iš to skyriaus darbuotojų ,kad taip pasipiktinai?

Aš tikrai nesu iš tų darbuotojų, tiesiog svarstau galimybę gimdyti Jurbarke.
Atsakyti