Įkraunama...
Įkraunama...

2016m. Spalio mėnesio mažyliai (7tema)

Sveikos,

Šiandien blogai miegojau,vis į wc lakščiau ir pilvą maudė. Dabar atrodo vėl viskas gerai.

Sudėjau mažylio rūbelius į komodą.Beveik tašę į ligoninę sudėjau.Trūksta tik kelių smulkmenų.Dar gavau siūtas apsaugėles,užvalkaliukus,marliukus ir palutes,tokie mieli wub.gif

Karolina18,tikrai daugiau pozityvo,stenkis tiek daug negalvot,nes matant tiek daug aplinkui galimų ir visokių kitų pavojų labai sunku taip gyvent.Tik čia lengva šnekėt....reik dirbt su savim...jeigu neišeina pačiai tai gal ir pagalbos ieškot
Atsakyti
QUOTE(karolina18 @ 2016 08 29, 10:42)
Nu jum gal ir juokinga,bet as daug ko bijau man sitas nestumas didziausias isukis biggrin.gif as jau tokia viska imanti i galva.

Na vakar vakare tai ir man panika prasidėjo, kad tik vaikelis sveikas gimtų. Jau kad sprando raukšlė prie viršutinės ribos buvo beveik buvau pamiršusi, bet va su toksoplazmoze pradėjau nervintis, kad tą tyrimą dariausi metus prieš pastojimą, o tik po to šunį įsigijom ir kad tikrai ne visada vaisius nusiplaunu prieš valgant ir pan.
Prisapnavau, kad į nėščiųjų kursus vyro neįleido ir turėjo kažkur lauke nakvoti, paskui, kad Lenkijoje parduotuvėje kroviau iš eilės visus šliaužtinukus mažiausius, paskui kai nupirksiu galvoju pažiūrėsiu ar ne per daug ir pan.
Kažin kuo toliau tuo didesni nerimai prasidės....
Atsakyti
QUOTE(lepinuke @ 2016 08 29, 14:22)

Šiandien blogai miegojau,vis į wc lakščiau ir pilvą maudė. Dabar atrodo vėl viskas gerai.



Kaip apie mano sia nakti rasytum 4u.gif ir vis tiek 6 jau gyva buvau rolleyes.gif senatve lotuliukas.gif

Carol, tik tu nepradek panikuot nono2.gif
Atsakyti
Mamytes, ramiai, be panikos :D.
Siaip as su pirmagime nei gimdymo nebijojau , nei to gimusio vaikelio imti, liesti, atrodo viskas savaime. O va dabar bijau gimdymo kaip nezinia ko... Ir bandau su savimi dirbti , bet vis dazniau apima panika...:(

O siaip issityriau bendra krauja, tai is 22 parametru 10 parametru grybauja i lankas. Idomu ka gydytoja sakys ketvirtadieni.. Dar slapima reikia priduoti. Nes endokrinologe pasake, kad kraujas mano rodo arba infekcija arba uzdegima.. Ziuresim..

QUOTE(karolina18 @ 2016 08 29, 10:10)
Labas rytas kaip miegojot mamytes?As del slogos visa nakty negalejau miegoti,jauciu gerklia pradejo kabinti,dar pradejau pakositi reiks uzsiimti naturaliais gydimo metodais.Merginos sakykit kiek jum kartu darytas,ekoskopas,man tai daug kartu daryta kaip turejau gresenti vis mane ziuredavo ir bijau,kad tik vaikuciui nebutu pakenkta,tokia apeme baime,kad mano mazylis sveikas gimtu.


Galiu pasakyti man su pirmagime dare 25 kartus echo. TAIP TAIP TAIP. Ir buvo dvi tokios dienos kai per abi jas dare echo net 7 kartus.. Cia kai ligonineje gulejau.. Nu reikejo ir dare. Nieko cia nepadarysi. Viskas yra gerai ;)
O dabar apturejusi esu is viso 6 echo
Atsakyti
QUOTE(Agnyte_1987 @ 2016 08 29, 18:28)
Siaip as su pirmagime nei gimdymo nebijojau , nei to gimusio vaikelio imti, liesti, atrodo viskas savaime. O va dabar bijau gimdymo kaip nezinia ko... Ir bandau su savimi dirbti , bet vis dazniau apima panika...:(

O siaip issityriau bendra krauja, tai is 22 parametru 10 parametru grybauja i lankas. Idomu ka gydytoja sakys ketvirtadieni..

o as biski bijojau su vaiku tvarkytis biggrin.gif pas mus gimdymo sk. tau parodo viska kas ir kaip, bet gali pati nieko nedaryt. Ir perrengia, ir pampius keicia, ir prausia, ir bamba sutepa. ZodZiu tavo darbas tik maitint biggrin.gif tai kadangi bijojau- tai tik stebejau biggrin.gif o namie kaip dabar pamenu abi su mama ziurim viena i kita lotuliukas.gif tokioj vos ne panikoj lotuliukas.gif dabar juokas ima lotuliukas.gif bet jei ir dabar ligoninej tokia pat prieziura- tai tikrai vel nepulsiu - prisikeisiu tu pampiu uztektinai po to tongue.gif
O va apie gimdyma pagalvoju, tai pulsas sukyla lotuliukas.gif bijau as jo nors tu ka blush2.gif o dar prisimenu ta laika -pora sav po gimdymo rolleyes.gif schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonduke: 29 rugpjūčio 2016 - 19:08
Labai idomu ko tiksliai bijote gimdyme? :) pacio skausmo? Plysimu? Stumimo? Komplikaciju?
Atsakyti
QUOTE(AisteSa @ 2016 08 29, 23:46)
Labai idomu ko tiksliai bijote gimdyme? :) pacio skausmo? Plysimu? Stumimo? Komplikaciju?

Man vaikelis jau kelinta diena neramus, vis duodasi, atrodo kuičiasi tarp žarnyno lyg ką pametęs, bet labiau apatinėj pilvo dalyje. Tempia visur. Kažin prieš gimdymą labiau duodasi ar ramesnis būna?
Gimdyme labiausiai bijau būti per daug nuolanki gydytojams ir pasimetusi ;) na aišku ir kokių komplikacijų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carol: 29 rugpjūčio 2016 - 23:04
QUOTE(AisteSa @ 2016 08 29, 23:46)
Labai idomu ko tiksliai bijote gimdyme? :) pacio skausmo? Plysimu? Stumimo? Komplikaciju?

As bijau labiausiai pogimdyvinio laikotarpio, kokiu pirmu dvieju savaiciu...kol krutys apsipras prie pieno gaminimo, kol sugis viskas, kol priprasi maitinti ir keltis kas 2-3val schmoll.gif
Gliukozes toleravimo testas praejo gerai, gydytoja neskambino, tai ir atsakymas geras. Reiskiasi mano vaikai tiesiog dideli gimsta.
Hemoglobinas 110, visa kita gerai.
Niekaip nepradedu tases krautis, tiksliau nlb ka turiu i ha deti lotuliukas.gif reikia chalata nusipirkti, pampiu ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ryzandra: 29 rugpjūčio 2016 - 23:19
QUOTE(AisteSa @ 2016 08 29, 22:46)
Labai idomu ko tiksliai bijote gimdyme? :) pacio skausmo? Plysimu? Stumimo? Komplikaciju?

Bijau ir aš. unsure.gif
Labiausiai bijau, kad neiškęsiu skausmo , prarasiu sąmonę, ....kad vaikelis gimtų sklandžiai.
Visą nėštumą kažkokios kvailos mintys persekioja.
Pirmo nežinojau ko laukt, antro nebijojau, nu dabar kas daros pati nesuprantu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(AisteSa @ 2016 08 29, 22:46)
Labai idomu ko tiksliai bijote gimdyme? :) pacio skausmo? Plysimu? Stumimo? Komplikaciju?

Labas rytas :) aš tai pradedu visko bijot, nuo kaip ten viskas prasidės iki kaip gims mano vaikelis blush2.gif bet ir laukiu tuo pačiu kada gi pagaliau.. wub.gif
Atsakyti
Sveikos! Stai ir as! As dekrete, vyras atostogose, tai nusprendem vis del to pakeliaut po Lietuva! Nu ka, grazi ta musu salis, ezerai, kloniai, dvarai, pazintiniai takai...vakar parsiradom namo... Geru emociju prisikroviau ;)
Visa kelione nieks neskaudejo, kaip ne nestuke keliavau, tik jei staigiau atsistodavau tada pradedavo maust, skaudet, bet trumpam. O vakar tik grizom, prasidejo kazkokie apatines pilvo dalies skausmeliai...o i tualeta koks norejimas buvo! :D Tai praktiskai kaip suo pazymejau visas teritorijas kur tik buvom...cia blogiausias dalykas ko gero buvo :D
Tai ka, dabar turiu du menesiukus ruosimuisi, puosimuisi pries ateinant vaikui...
Gimdymo hmm..kaip cia pasakius...bijau labiausiai plyst, but susiutai, nukramtytu speneliu ir visos visos pradzios.... Kaip paimt i rankas, kaip migdyt jei klyks, na turiu dar laiko pasiskaitymams bent jau teoriskai pasiruost, o praktiskai bus kitaip :D
Atsakyti
QUOTE(AisteSa @ 2016 08 29, 23:46)
Labai idomu ko tiksliai bijote gimdyme? :) pacio skausmo? Plysimu? Stumimo? Komplikaciju?

As labiausiai to jausmo - tarp zemes ir dangaus unsure.gif (jei astriau pasakyt - viena koja grabe blush2.gif as taip jauciaus) kai tau skauda nuo koju nagu galiuku iki blakstienu biggrin.gif ir tu nieko negali padaryt schmoll.gif ir po visko, kai dvi sav dar didesne invalide nei iki gimdymo blush2.gif - kai nei sedet gali, i tula eit lauki kol kruminius dantis apsemia blush2.gif apie dideli reikala net pagalvojus silpna, o prie viso to dar nugrauzti skaudantys speneliai, bet vis tiek kas keleta val diena nakti turi vaikui duot. Ir dar nelaukiu to amzino neissimiegojimo.
Tikiuos, kad si karta taip nebus 4u.gif biggrin.gif bet vis tiek pasamone yra pasamone blush2.gif o dar paskaiciau tik ka pagimdziusias, tai kas pacios- vienetam kam nekirpo ar neplyso unsure.gif gerai butu i ta vieneta patekt lotuliukas.gif

Ir dar vieno dalyko nenoriu - tfu tfu tfu - kai gimdai gimdai, kenti kenti ir finale vis tiek cezaris unsure.gif tada jau geriau is kart pjautu
QUOTE(Brasske @ 2016 08 30, 06:50)
Pirmo nežinojau ko laukt, antro nebijojau, nu dabar kas daros pati nesuprantu verysad.gif

Rimtai baisu? unsure.gif trecio galvojau jau atsipute buna biggrin.gif


Siandien miegojau puikiai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonduke: 30 rugpjūčio 2016 - 07:14