Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės hipofunkcija

Taip ampole. Galvoju gal cia kad vitamino d truko tas tth toks ant ribos buvo. 

Atsakyti

Kiek domejausi norincioms pastoti toks tth yra per didelis. 

Atsakyti
Siandien issityriau savo vitamino D kieki. tyrimas rodo 69. nepankamumas yra nuo 25 iki 75. near baisiai blogai, bet vistiek truksta. kas galetu pakomentuoti?
Atsakyti
QUOTE(kleopatraaa @ 2018 04 27, 18:47)
<p>Taip ampole. Galvoju gal cia kad vitamino d truko tas tth toks ant ribos buvo. </p>

na ji stipri, skydliaukė tikrai galėjo sureaguoti.

QUOTE(kleopatraaa @ 2018 04 27, 18:49)
<p>Kiek domejausi norincioms pastoti toks tth yra per didelis. </p>

patariama iki 2 TTH, bet pastojama ir tikrai su didesniais.

QUOTE(zygintama @ 2018 04 27, 19:17)
Siandien issityriau savo vitamino D kieki. tyrimas rodo 69. nepankamumas yra nuo 25 iki 75. near baisiai blogai, bet vistiek truksta. kas galetu pakomentuoti?

Tikrai labai neblogas, tokiam nedideliam trūkumui pakaktų ir nestipraus vit. D papildo.
Atsakyti
Labukas visoms sio forumo dalyvems :4u:
Pries keleta metu aktyviai skaitydavau si foruma, siai dienai supermamas buvau apleidus, kai atejo tokia diena kai nebezinau ka daugiau daryt.. Rasau su tokiu klausimu: 
Gal kuri is jusu vartoja thybon, o gal kazkuriai jis netiko ir noretumet parduoti?
Situacija tokia, kad gyvenu uzsienyje ir pasikeitus darbo situacijai pas Kazanaviciu turesiu galimybe atvykti tik rugpjuti, o vaistukai baigsis liepos pradzioje  :cray:
 
P.S. Atsiprasau, jeigu mano klausimas pazeidzia kokias nors forumo taisykles. :blush-anim-cl:
Atsakyti
QUOTE(Vytaute.gud @ 2018 05 11, 17:36)
<div>Labukas visoms sio forumo dalyvems 4u.gif</div>
<div>Pries keleta metu aktyviai skaitydavau si foruma, siai dienai supermamas buvau apleidus, kai atejo tokia diena kai nebezinau ka daugiau daryt.. Rasau su tokiu klausimu: </div>
<div>Gal kuri is jusu vartoja thybon, o gal kazkuriai jis netiko ir noretumet parduoti?</div>
<div>Situacija tokia, kad gyvenu uzsienyje ir pasikeitus darbo situacijai pas Kazanaviciu turesiu galimybe atvykti tik rugpjuti, o vaistukai baigsis liepos pradzioje  cray.gif</div>
<div> </div>
<div>P.S. Atsiprasau, jeigu mano klausimas pazeidzia kokias nors forumo taisykles. blush-anim-cl.gif</div>

sitoj temoj kazin ar pavyks, geriau pabandyk skyrelyje - nesulaukiancios gandro 4u.gif
Atsakyti

Dekui jums  :4u: 

Atsakyti

 

Labukas visoms sio forumo dalyvems :4u:
Pries keleta metu aktyviai skaitydavau si foruma, siai dienai supermamas buvau apleidus, kai atejo tokia diena kai nebezinau ka daugiau daryt.. Rasau su tokiu klausimu: 
Gal kuri is jusu vartoja thybon, o gal kazkuriai jis netiko ir noretumet parduoti?
Situacija tokia, kad gyvenu uzsienyje ir pasikeitus darbo situacijai pas Kazanaviciu turesiu galimybe atvykti tik rugpjuti, o vaistukai baigsis liepos pradzioje  :cray:
 
P.S. Atsiprasau, jeigu mano klausimas pazeidzia kokias nors forumo taisykles. :blush-anim-cl:

 

 


Turiu, jei dar reikia

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLLL: 14 birželio 2018 - 13:38

Sveikutes  :4u: 

rasiau zinute cia ir dingi, gal pasikartosiu dabar, bet kadangi nerandu pirmosios- rasau dar karta, gal nesupyksit  :unsure:​  senai turiu letini autoimunini tiroidita, bet vaistus israse tik pries kelias dienas. Turiu gerti L-tiriktiriksina 25mg. Pagerus pora dienu, pastebejau, kad pavartojus sitos vaistus as labai noriu miego, tiesiog traukia prie zemes, pagereja tik antroj dienos pusej. Klausiau gydytojos, sake, kad gal as neissimiegojau, bet as juk zinau, kad issimiegu. Gal kuriai taip buvo? Ar cia laikina? Nuejau sportuoti, tai niekaip negalejau tinkamo sirdies ritmo pasiekti. Nesuprantu kas vyksta. P.S. gyvenu ne Lietuvoje.

Atsakyti
QUOTE(renatelekal @ 2018 08 23, 16:37)
<p>Sveikutes  4u.gif </p><p>rasiau zinute cia ir dingi, gal pasikartosiu dabar, bet kadangi nerandu pirmosios- rasau dar karta, gal nesupyksit  unsure.gif​  senai turiu letini autoimunini tiroidita, bet vaistus israse tik pries kelias dienas. Turiu gerti L-tiriktiriksina 25mg. Pagerus pora dienu, pastebejau, kad pavartojus sitos vaistus as labai noriu miego, tiesiog traukia prie zemes, pagereja tik antroj dienos pusej. Klausiau gydytojos, sake, kad gal as neissimiegojau, bet as juk zinau, kad issimiegu. Gal kuriai taip buvo? Ar cia laikina? Nuejau sportuoti, tai niekaip negalejau tinkamo sirdies ritmo pasiekti. Nesuprantu kas vyksta. P.S. gyvenu ne Lietuvoje.</p>

Manau, sutapimas. Mieguistumas, apatija, tingumas būdingas trūkstant tiroksino.
Atsakyti

O siandien as jos neisgeriau ir jauciuosi puikiai. Gali netikti pvz. maistas? Kava, arbata, kazkokie kiti produktai? 

Atsakyti

O jus pati vartojat L-tiroksina?

Atsakyti