Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės hipofunkcija

QUOTE(renatelekal @ 2018 08 23, 17:54)
<p>O jus pati vartojat L-tiroksina?</p>

Taip, jau keli metai.
Atsakyti

Ar reikia derinti maista? Man nieko neminejo, kazkur tik perskaiciau, kad negalima kavos, selenu, bet ar tikrai taip?

Atsakyti
QUOTE(renatelekal @ 2018 08 23, 19:20)
<p>Ar reikia derinti maista? Man nieko neminejo, kazkur tik perskaiciau, kad negalima kavos, selenu, bet ar tikrai taip?</p>

Yra daug teorijų, skirtingai visi vadovaujasi. Aš asmeniškai rutinos nekeičiu, tiroksiną išgeriu ryte, už valandos kava ir pusryčiai.
Atsakyti
Aš su pasisavinimu problemų neturiu. Kava ir pusryčiai būna po pusvalandžio.
Atsakyti

O man tas miegas nepraeina. Kaip kokiu stipriu vaistu pagerus vaikstau puse dienos. Nesuprantu ar tikrai taip turi buti.

Atsakyti
QUOTE(renatelekal @ 2018 08 25, 08:05)
<p>O man tas miegas nepraeina. Kaip kokiu stipriu vaistu pagerus vaikstau puse dienos. Nesuprantu ar tikrai taip turi buti.</p>


Tikrai neturi. Vaistai turi suveikti ir prižadinti.
Atsakyti
sveikos, kas vartoja novathyral ar nepasikeite menesiniu ciklas? as vartoju turbut virs metu jau, ir sutrupejo ciklas budavo virs menesio, o dabar jau max kas 3 sav. ar gali novothyral tureti itakos?
Atsakyti
QUOTE(Paulyna @ 2018 10 29, 14:12)
sveikos, kas vartoja novathyral ar nepasikeite menesiniu ciklas? as vartoju turbut virs metu jau, ir sutrupejo ciklas budavo virs menesio, o dabar jau max kas 3 sav. ar gali novothyral tureti itakos?

Geriu virš trijų metų .Ciklas kas 26-28dienos .Pasteb4jau ,kad kartą metuose kokią savaitę anksčiau būna.
Atsakyti
Laba diena,
Jungiuosi į Jūsų temą,

gavau šią diagnozę praeitą savaitę dovanų 37 gimtadieniui, pas mane skaičiiai tokie
TTH 7.18 (norma 0.27-4,2)
LT4 12.82 (norma 12-22)
ATPO 199,6 (norma 0-34)

Dabar pradėjau gerti po 25 mg.,
savijauta mano buvo labai prasta, jau seniai mečiau sportuoti, nes tiesiog pritrūkdavau jėgų, net vegdavau eiti pasivaikšioti, nualpdavau kartais, ištisai man sukdavosi galva, juoda akyse, atmitis kaip auksinės žuvelės, susikaupti sunku, nuotaika irgi nekokia.
Pradėjus gerti vaistus, man savijauta oagerėjo iš karto. Nėra puiki, bet daaaaaug geresnė, jau matau šviesą tunelio gale smile.gif

Noriu paklausti ilgiau turinčių šią diagnozę, kaip supratu, mes gerdamos hormonus atstatome hormonų pusiausvyra, ir panaikiname ar sumažiname šiuos sunkius simptomus. Bet ar patį autoimuniškumą "gydote" kažkaip? Ar ėmėtės kažkokių priemonių autoimuniškumui didinti, kad nebeerzinti imuninės sistemos (prevencijai kitų galimų autoimuninių ligų)?

Atsakyti
Man daktarai sake, kad autoimuniskumas negydomas, progresuos, ATPO dides ir nieko su tuo nepadarysi. Selenas kazkiek mazina antikunus.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2018 12 08, 15:40)
Man daktarai sake, kad autoimuniskumas negydomas, progresuos, ATPO dides ir nieko su tuo nepadarysi. Selenas kazkiek mazina antikunus.

atpo dides, priklausomai nuo tiroksino kiekio. kuo jo daugiau, tuo labiau dides atpo, nes tokiu budu organizmas priesinsis tiroksino didejimui ( vaistu deka) organizme.
Papildyta:
QUOTE(Leslie @ 2018 12 08, 14:48)
Laba diena,
Jungiuosi į Jūsų temą,

gavau šią diagnozę praeitą savaitę dovanų 37 gimtadieniui, pas mane skaičiiai tokie
TTH 7.18 (norma 0.27-4,2)
LT4 12.82 (norma 12-22)
ATPO 199,6 (norma 0-34)

Dabar pradėjau gerti po 25 mg.,
savijauta mano buvo labai prasta, jau seniai mečiau sportuoti, nes tiesiog pritrūkdavau jėgų, net vegdavau eiti pasivaikšioti, nualpdavau kartais, ištisai man sukdavosi galva, juoda akyse, atmitis kaip auksinės žuvelės, susikaupti sunku, nuotaika irgi nekokia.
Pradėjus gerti vaistus, man savijauta oagerėjo iš karto. Nėra puiki, bet daaaaaug geresnė, jau matau šviesą tunelio gale  smile.gif

Noriu paklausti ilgiau turinčių šią diagnozę, kaip supratu, mes gerdamos hormonus atstatome hormonų pusiausvyra, ir panaikiname ar sumažiname šiuos sunkius simptomus. Bet ar patį autoimuniškumą "gydote" kažkaip? Ar ėmėtės kažkokių priemonių autoimuniškumui didinti, kad nebeerzinti imuninės sistemos (prevencijai kitų galimų autoimuninių ligų)?

bandykit skaityt anglu k., nemazai info yra apie vaistazoles. autoimunine liga galima sustabdyt, gal ir neribotam laikui, o kokiu budu- neaisku. man selenas nepadejo, kol kas negeriu tiroksino, tai atpo nei pirmyn, nei atgal.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matrioska: 08 gruodžio 2018 - 14:51
QUOTE(linamog @ 2018 12 08, 15:40)
Man daktarai sake, kad autoimuniskumas negydomas, progresuos, ATPO dides ir nieko su tuo nepadarysi. Selenas kazkiek mazina antikunus.

Aha ir man sakė, kad negydomas, tik galvoju, kad kažkokiom priemonėm gal pristabdyti kad neprogresuotų išeitų, kadangi nauja man ši diagnozė, tik pradedu domėtis, ačiū labai 4u.gif

QUOTE(matrioska @ 2018 12 08, 15:51)
atpo  dides, priklausomai nuo tiroksino kiekio. kuo jo daugiau, tuo labiau dides atpo, nes tokiu budu organizmas priesinsis tiroksino didejimui ( vaistu deka) organizme.
Papildyta:

bandykit skaityt anglu k., nemazai info yra apie vaistazoles. autoimunine liga galima sustabdyt, gal ir neribotam laikui, o kokiu budu- neaisku. man selenas nepadejo,  kol kas negeriu tiroksino, tai atpo nei pirmyn, nei atgal.

Ačiū, bandysiu skaityti, man naujas reikalas, tai gal mano klausimai ir kvailoki kyla, tiesiog labai mažai žinau rolleyes.gif
ar teisingai suprantu, kad kuo mažiau gerti tiroksino, tuo mažiau progresuos autoimuniškumas?
man ta paskirta 0,25 dozė visai neblogai patvarkė savijautą (bent kolkas toks įspūdis).
Atsakyti