Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis miegas

Mano sūnus pradėjo naktį klykti-verkti.Toks jausmas,kad jam kažką skauda,bet parėkęs 5minutes vėl užmiega,ir taip iki 10kartų per naktį.Nuo 5savaičių jis išmiegodavo visa naktį neprabusdamas,bet paskutini mėnesį pradėjo taip keltis(jam 6,5mėn).Gal galit ką patart?Kaip jūsų vaikai miega?
Atsakyti
Pabandyk paskaitinet skyreliuose apie vaikus. Pvz nuo1-iki3metu.
O siaip - mano dukryte visada keldinejas naktimis, bet ji neklykia, tiesiog lipa is lovytes ir keliauja i musu lova. Dar miegas suprasteja, kai dygsta dantukai- tada gal kas valanda-kas dvi tenka ja paimti ant ranku ir pamigdyti savo lovoje. Gal, sakau, ir jums tas nemiegojimas del dygstanciu dantuku g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RAMASKA: 20 kovo 2004 - 16:31
Maniskei irgi taip buna,bet itariu,kad ji tiesiog kazka susapnuoja... Suverkai,kartais suklykia,max 1-2min. ir vel uzminga...
Atsakyti
Maniškei lygiai taip pat būna kai dantukai dygsta, ypač kai dar iš giliai eina. Dieną nieko, o naktį blink.gif ... Jeigu dantukai, tai bent mano panai per porą savaičių praeina ir vėl ramiai miega smile.gif Sėkmės
Atsakyti
Jei tai del dantuku dygimo (gali patikrinti su pirstu dantenas ar nekliuna smile.gif), galima patepti dantenas skausma malsinanciu geliu. Dygimo metu dar savo leliui duodavau pries miega isgerti sauksteli Melisal sirupelio.

Pries miega koki pusvalanduka nezaidziam aktyviu zaidimu, siuo metu dazniausiai piesiam ar "skaitom" wink.gif
Atsakyti
QUOTE
Jei tai del dantuku dygimo (gali patikrinti su pirstu dantenas ar nekliuna ), galima patepti dantenas skausma malsinanciu geliu. Dygimo metu dar savo leliui duodavau pries miega isgerti sauksteli Melisal sirupelio.

Jo sitas sirupelis tikrai thumbup.gif .
Nes mes iki metuku lygiai taip pat prastai miegodavom, taciau ne del dantuku dygimo, o del isgascio. Mat jis karta labai issigando didelio suns ir nuo to karto suprastejo miegas, tai neurologe patare pries miega gerti "Melisal" sirupeli ir saugoti, kad nepasikartotu kas panasaus. Taigi dabar jau puse metu, kaip musu miegelis uztikrintas clap_1.gif .
Papildyta @ [mergetime]1079891555[/mergetime]
Jei tau prireiktu "Melisal", tai galeciau tau atiduoti wink.gif , nes pas mus gan daug like (galiojimo laikas nepasibaiges), jei reikes parasyk.
Atsakyti
Mano ziogui 1, 4 metuku ir lygiai tiek pat laiko jis nera nei karto ismiegojes visos nakties, svente buna jei prie jo atsikeliu 3-4 kartus, o siaip tai kankinuos, o ka padarysi sad.gif Nepadeda niekas nei homeopatiniai lasiukai, nei melisa nei valerijonas ir pan. Matyt toks jau vaikas, mama sake kad ir as prastai miegodavau sad.gif
Atsakyti
sad.gif Na mano panelei taip buvo ,kai dantukai dygo ,keldavaus ir keldavaus ,budavo ,kad suklyks,po to po truputi nurimsta ir vel uzmigdavo,bet veliau isigyjom tokios tepamos mosteles rods dentanox vadinsi.
Atsakyti
Maniškei irgi taip buvo
Mes išsprendėm problemą kai prieš miegą davėm košės- iš kart ramiau miegoti ėmė.
Prieš tai prieš einant miegoti davėm mišinuko, o košę gaudavo apie 18 val.
Gal ir tavo vaikučiui tai padėtų
Atsakyti
labas ugnyte,

nežinau tave paguos ar nuliudins... mano Jokūbui 2.5 metuku. Mes naktį turim tą pačią problemą. Klykiam, rėkiam... mūsų problema yra ta, kad vaikas pernelyg jautrus. Ypatingai vakare su mūsiškiu reikia elgtis labai ramiai ir t.t. kad jaustus saugus...
Kad ir kokios jusų bebutų problemos (dantukai, pilvukai ar kt.) tikrai nepakenks jei vaiką vakarais maudysite voneleje įlašinę kelis valerjono lašus ir kitaip saugosit nuo didelių emocijų.
Linkim sekmės
Atsakyti
Mano mazyte irgi buvo pradejusi streikuoti naktimis (nors iki tol labai graziai iki paryciu ismiegodavo be atsikelimo) ir tik po savaites kankinimosi as susiprotejau pirsta i burnyte kisteleti biggrin.gif ir atradau kad kruminiai tuoj tuoj prasikals, patepus dantu tepaliuku tyruputeli ramiau buvo, kol jie visai isdygo smile.gif
Atsakyti
Eligute ir musu beda identiska jusiskei... Ko tik nedarem, bet kaip blogai taip blogai. O vaikui padet niekas negali normaliai, kad ismiegotu. Musu ir diena labai nervuotas, kai buna ypac bloga naktele. Parasyk, ka isbandet, pas kokius daktarus vezet. Ka sako jie? Juk nuo nuolatines nemigos jie isprotes, o taip gaila vaikiuku... Labai laukiu tavo parasymo!
Atsakyti