Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis miegas

Na anksciau duodavau Aconominum lasiuku (kazkaip pan vadinasi), truputi padetis pagerejo, bet negaliu ju duoti nuolat nors jie ir homeopatiniai, tai gi kai situacija pagerejo tai lioviausi davus, bet ir vel viskas is naujo. Siandien susinervinau, nuejau i vaistine ir nupirkau valerijono lasu, tai bandysiu duoti juos.
Atsakyti
O kaip diena miegat, ar gerai? Po kiek laiko duodant ta acominium pagerejo jums? Ar kokiu stipresniu, cheminiu nervu daktarai jums siule? Mes tai davem viska: ir melisal, ir acominium(2sav. bet poveikio nepajutom), ir radedormo(1sav.), ir sukatzoles, ir raudonelio, bei maudem kasdien zolese tose, ale budavo dar blogiau. Parasyk pas kokius daktarus ejot? Ai, dar magni davem-irgi nepadejo...
Atsakyti
Na aconominum pradejo veikt tik po 1 men, beto pradzioj vartojimo miegas dar labiau sutriko bet taip ir veikia tie homeopatiniai. Del nemigos kreipemes tik pas savo pediatra. Gal reiktu dar pas nervu kreiptis, bet jie siulys irgi voneles arbateles ir daug kantrybes doh.gif Tai va pabandysiu duot valerijono lasiuku, jei suaugusiem padeda, tai gal ir mano ziogui pades tik duot aisku reikia mazesnes dozes wink.gif
Atsakyti
Mums tai vaistineje nepardave valerijonu, kai pasakem, kad vaikui duosim, tipo pakenkimai stiprus smegenims ir prota slopina, ju negalima duoti berods vaikams iki 12metu amziaus! Taip taip ant arbatos pakeliu parasyta! Ne viena vaistininke nepardave is kokiu 6 vaistiniu . Pabandyk ir tu. Gal man reiks apsisarvuoti ir vel duoti to acominium? Ar sedatif bandet? Ko jusu nesiunte pas nervu?
Atsakyti
nesiunte, nes nemane kad yra rimtas reikalas, as ir pati manau kad cia nera kazkokia beda didele vaikui, o greiciau man smile.gif nes vaikas miega dabar o va as ne, nes jis blaskosi vartosi ir pan, su viena pazystama nervu daktare snekejau, tai sake kad rimto nieko nera, tiesiog ispudziai dienos kankint gali.
O del valerijono, tai man pardave tik sake kad vaikui duorti tiek lasiuku kiek jam metu 3 kartus per diena, taigi viso mums bus 3 arba 4 lasiukai
Atsakyti
Matai kaip skiriasi daktaru nuomones... Butinai parasyk, kaip suveike rytoj, gerai? Gal paklausei ar tuoj turetu suveikti, ar po keliu naktu? Nu musiskis tai ypatingai jautrus vaikas ir irgi imlus ispudziams, gudrutis. Tik va mane pacia neramina tas faktas , kokie ispudziai gali buti paros vaikui, arba 1men. kudikiui, kuris dar tik spalvas pradeda dorai isidemeti? Tada suabejoju, kad priezastis gali buti ir kita...
Atsakyti
Na nezinau kokios gali buti priezastis, bet kaip jau minejau as ir pati mazyte labai prastai miegodavau, o pietu miego net darzelyje nemiegojau, aplamai diena miegot pradejau tik studiju metais unsure.gif Ir dabar diena neiskart galiu uzmigti, o va mano vyrui uztenka galva ant pagalves padet ir jau miega tongue.gif
Atsakyti
Matai vyrai uzmiega dazniausiai gerai diena, jeigu nakti daug knarkia-tai jie beveik nepamiegoje, diena ir sminga... O be to ar lygiai jis su tavimi keliasi vaiko ziureti naktimis? As pavyzdziui visada buvau nemiegale, bet tos beprotiskos naktys isderino visiskai, baisiai... O jei tu viena pati supi naktimis tai kokia savijauta buna diena?... Ir siaip, bendrai paemus, ar jus geriau miegat palyginus su 1men., ar situacija blogeja? Mum tai blogeja... Tiesa, dar paklausiu: ar naktimis jis niurzga, verkia, klykia, ar ant ranku prasosi, gerti nori? Ar uztenka palinguot lovele minute kita, ar atsidejus su panesiojimais po koki 20-30min. ciuciuoti?
Atsakyti
Mano 1.8 men dukryte visada gerai miegodavo nuo pat gimimo, taciau diena....Taip nuvaro nuo koju, kad nakti turbut ir nebeatsikelciau...Gerai, kad nereikia. Kai buvo 3 men mums taip pat israse Acosinum... lasiuku, bet nezinau ar man jie padejo, gal dukryte pati isaugo is to amziaus.
Stiprybes mamytems..
Atsakyti
Vaikiukui 1 ir 3 men. Kudikysteje miegodavo super, nebuvo nemiegotu naktu. Tai dabar atsiimu.
Per nakti keliasi 3-6 kartus su klyksmais, spardosi, rekia, tarsi kazka skaudetu ar kosmara butu susapnaves. Nurimsta gaves kruti, bet kol uzmjiega ilgai ciulpia. Miegojo su mano mama, tai tas pats - klykia, nurimsta tik supama, bet irgi po ilgo laiko tarpo. Tai itariu, kad keliasi ne del to, kad alkanas.
Tas pats atsitiko ir su pietiniu miegu - bundasi kelis artus, su verksmais. Jei verkia, zianau, kad neprimiegojo ir einu dar uzlausti. Jau geros 3 savaites, kai nera ismiegojes pietu miego nuo..iki.

Ka daryti? Mama pataria girdyti raminamosiom arbatelem.. Ka patartumete jus, mielosios mamytes? Nieko taip nenoriu kaip ismiegoti VISA nakti
Atsakyti
Duok "Melisan" syrupelio dvi savaites kiekviena vakara po puse arbatinio saukstelio. Nusiramins, praeis blogi sapneliai, per diena patirti ispudziai greiciau uzsimirs. Tikrai nepakenks. Tik jei duosi to syrupo, tai pati nenutrauk jo anksciau. As 3-4 dienas paduodavau, viskas lyg ir susitvarko, tai, sakau, jau gal ir uzteks. bet po poros dienu vel tas pats. Gyd. sako, kad tas syrupas labai silpnas ir isaudrinusiam maziui reikia pilnai nusiraminti, todel neeksperimentuok, grieztai dvi savaites ir viskas bus O.K. Sekmes!
Atsakyti
Aciu uz patarima - reikes pabandyti.. Blogiau vistiek nebus
Atsakyti