Įkraunama...
Įkraunama...

♥♥♥ Mūsų katytės ir katinėliai ♥♥♥

Busy - na taip, skamba rimtai diagnozė. Bet ligą galima valdyti. Svarbu kad Kiara atgautų apetitą 4u.gif 4u.gif
Jorkutis simpateiskas biggrin.gif
Apus - nebūnų Savanoriuose bet jei ką užsuksiu. Dirbu Antakalnyje, prie Petro-Povilo baž. Gal kartais važiuoji pro ten?
Atsakyti
Labai patiešnas šunėkas wub.gif O dėl kilmingumo, tai ką aš žinau, mūsų temoje telpa visi ir su dokais ir be jų, pritampa net šuniukai ir jūros paršiukai. Dauguma mūsų temos katinukų, buvę kažkada niekam nereikalingi.Bet be galo mylimi. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(busycat @ 2016 08 25, 09:21)
Erode cia Kingas ar Tase?  bigsmile.gif


Pas mus RC labai suvartojamas, pagrindinai ryja Kingas.
Foto čia Kingas.
Bet kitas kates apčiupinėju, tai nekūdos.
Čia Belos linijų, jaučiu, nieks neturi. Tašės negaliu pačiupinėti, tai MB pačiupija, sakė, nėkūda, stuburas buvo išlindęs tik Kingo.
Dabar jis valgo.
Busy 4u.gif , daug ir tau, ir Kiarai balionukų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erode: 25 rugpjūčio 2016 - 11:39
QUOTE(Apus @ 2016 08 25, 12:03)
Ka ten Vilniuj vairuot... fyt fyt fyt tarp juostu ir atvaziavai :D


Nuo rugsėjo bus fyyyyyt...fyyyyyyyyyt...fyyyyyyyt ilgai ir nuobodžiai g.gif

Vaje, koks Tutis madinguolis thumbup.gif
Atsakyti
Ahab (jau nepyk, kad trumpinsiu, man RAM'ų neužtenka ilgiems vardams biggrin.gif )

Graži ciuciundra wub.gif

Tai žinia, kad kiekvienas savam kaime geriau pratęs vairuot (čia aš apie Vilnių irgi) Tiesiog mažesniuose miestuose vairuotojai mano nuomone labiau atsipūtę ir jaučiasi labiau nebaudžiami / nestebimi. Kai eismas ne toks intensyvus, tai ir reakcija ne tokia greita ir susikaupimas ne toks, kaip tuomet, kai reikia fyt fyt fyt, kaip Apus sako biggrin.gif

Beje, Vėtra iš Šiaulių, ir aš iš Šiaulių kilus (kaip ir Aist, jei nepainioju hmm.gif )
Atsakyti
QUOTE(Daredi @ 2016 08 25, 12:36)
Nuo rugsėjo bus fyyyyyt...fyyyyyyyyyt...fyyyyyyyt ilgai ir nuobodžiai g.gif

Vaje, koks Tutis madinguolis thumbup.gif

Rudeni bus labai paprasta :) per pirma men visi studentai isidauzys bolidus, kas neisidauzys, tie datemps iki lapkricio... Bet zieminem padangom tete mama neduos, nes ir taip islaidos per rugseji spali pasirodys dvigubos nei planuota :D
Atsakyti
QUOTE(Daredi @ 2016 08 25, 11:36)
Nuo rugsėjo bus fyyyyyt...fyyyyyyyyyt...fyyyyyyyt ilgai ir nuobodžiai g.gif



Aha, gera ten jums gyvenančioms didmiesčiuose šnekėti.Jūs gi mokinotės vairuoti dideliame mieste. O pas mus kaime tokių gatvių su dviem juostom net nėra. Vat ir drebinam kinkas ir pjaunam grybą atvykę į sostinę.
O jei rimtai, tai Vilniuje vairuotojai daug mandagesni, nei mažuose miestuose.Pas mus kožnas antras jaučiasi Scumacheriu.
Atsakyti
QUOTE(Magnuna @ 2016 08 25, 12:27)
Busy - na taip, skamba rimtai diagnozė. Bet ligą galima valdyti. Svarbu kad Kiara atgautų apetitą  4u.gif  4u.gif 
Jorkutis simpateiskas  biggrin.gif
Apus - nebūnų Savanoriuose bet jei ką užsuksiu. Dirbu Antakalnyje, prie Petro-Povilo baž. Gal kartais važiuoji pro ten?

Vaziuosiu kitos sav pradzioj, uzvesiu.
Atsakyti
QUOTE(Apus @ 2016 08 25, 12:17)
Vaziuosiu kitos sav pradzioj, uzvesiu.

Puikuma. Man rodos turi mano tel. Aš tavo turiu. Darbe sėdžiu nuo 7.30 iki 16.30 drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Magnuna @ 2016 08 25, 13:19)
Puikuma. Man rodos turi mano tel. Aš tavo turiu. Darbe sėdžiu nuo 7.30 iki 16.30  drinks_cheers.gif

Turiu vaikas, turiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Špygala parodė šeimininkei, kad yra geresnė veikla nei žaisti kompiuteriu, pvz ją paglostyti :D

user posted image

(čia 1 min paliko kompą)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šponkiukas: 25 rugpjūčio 2016 - 13:28
Labas merginos smile.gif
Orai tai pasaka, tik gaila darbe sėdėti reikia verysad.gif .
Kaip man įkelti nuotrauką telefone iš part.lt? Ten ją patalpinau, o kaip ta nuorodą čia patalpinti?



Atsakyti