Įkraunama...
Įkraunama...

2005 m. gegužinukai

QUOTE(sayonara @ 2016 08 31, 14:03)
T. šį kartą privačią palankys iki gimnazijos. Žiūrėsim. Kol kas jie mane žavi.

Smagu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Su rugsėjo 1-ąja.
Atsakyti
su švente visus :)

man šiandiena pirmą kartą per daržo ir pradinės "karjerą" suteikė ramybę ir tikėjimą, kad viskas jam ten bus puiku :)
Atsakyti
Prasideda kitas etapas pas penktokėlius,mes pasilikom toj pačioj,su vokiečiu gimtaja kalba,stipri mokykla,galva gera panele turi,lai bando toliau...

Del isgirtu mokytoju jau ir mes pasimokem,nebedaryciau niekad to...
Atsakyti
Matematikė kirvis, jei jau reikia siųst instrukciją kaip vadovėlį teisingai aplenkt ... Pražus mano meninkė :D
Nežinau kaip fofo įkelt. Parodyčiau merginas.
Atsakyti
O aš kol kas kaife. Nežinau, kiek tai truks, bet kol kas T. irgi kaifuoja. Gal tik pradžioje tas entuziazmas išliks, bet gera matyti, kai ketverius metus vaikas per prievartą viską darė. O dabar pats domisi, rūpinasi, nevaromas daro ND, skaičiuoja sąsiuvinius, mane drožia, kad tik viską supirkčiau laiku ir tinkamai, jokio simuliavimo ir pan. Ir, svarbiausia, jis RAMUS ir laimingas. Vakar pažiūrėjau, ko priveikė per pamokas, vis tik pradžia, tai vaikeli.. Ir rašė daug, ir skaičiavo, ir skaitė, ir darė, tik spėk sąsiuvinius keist.
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2016 09 06, 10:33)
O aš kol kas kaife. Nežinau, kiek tai truks, bet kol kas T. irgi kaifuoja. Gal tik pradžioje tas entuziazmas išliks, bet gera matyti, kai ketverius metus vaikas per prievartą viską darė. O dabar pats domisi, rūpinasi, nevaromas daro ND, skaičiuoja sąsiuvinius, mane drožia, kad tik viską supirkčiau laiku ir tinkamai, jokio simuliavimo ir pan. Ir, svarbiausia, jis RAMUS ir laimingas. Vakar pažiūrėjau, ko priveikė per pamokas, vis tik pradžia, tai vaikeli.. Ir rašė daug, ir skaičiavo, ir skaitė, ir darė, tik spėk sąsiuvinius keist.

Aš irgi pakraupus kiek visko daug taip staiga. Sąsiuvinių kiek, storų, pusstorių, didelių. Aš antrą kartą apsipirkinėdama (naiviai tikėjaus, kad užteks po 10 paprastų sąsiuvinukų) 90 eur išleidau blink.gif tiesa, parkerį pirkau, nes senam kažkas su plunksna. Ir net visų pratybų nesupirkau dar. Kol kas padedu viską sužiūrėt, paskui paleisiu pačią, kai įsivažiuos.
Atsakyti
Sayonara, aš tavo citatą vienam uždaram pokalby panaudojau, prisipažinau , kad ne mano. Čia apie "geriausią mokyklą vaikui". Nepyksi gal.
Atsakyti
QUOTE(*MiAu* @ 2016 08 30, 15:13)
Laba diena,
mokyklai baigiam pasiruošti, liko kelios smulkmenos, rytoj pabaigsim pirkti smile.gif Ir dar dėl kuprinės reikia pabaigti susitarti, man dar pernykštė atrodo visai gera, neaptrinta, švari, bet Julija šventai įsitikinusi, kad naujos reikia  hmm.gif
Keliaus panelė jau į  6 klasę  ax.gif
kol kas neperku, lyg ir nieko blogo dar neužuodžiu  ax.gif

aš irgi klausimą turiu. Pastebėjau, kad ant veido jau po truputį brendimo spuogeliai lenda. ar naudojat ką nors? specialų prausiklį? tepaliuką nuo spuogų?

Oho. Kaip čia taip į 6-ą jau? :O Ar jūs pradėjot 6 metų mokyklą lankyt gal, nebepamenu?
Papildyta:
Sayonara, nu kaip smagu skaityti dėl Tauro, džiaugiuos labai už jus. Kad ta ramybė pas jus tęstųsi kuo ilgiau..

Sveikinam ir mes visus su nauja mokslo metų pradžia. Pas mus, kaip minėjau, pradinė iki 7 klasės, tai nieko nesikeičia. Mokytoja dar viena visiem dalykam, mokykla ta pati, vaikai irgi.
Tik va bus maniškiui šiltnamiukui toks mažas pasikeitimas, kad jau teks pačiam pėdint iš mokyklos tą pusvalandį (visus metus aš vežiojau). Na, šiaip jau tai ir įstatymai draudė vaiką vieną paleist iki berods 12 metų. Dabar taip įdomu, kaip jis pats tvarkysis, pareis, pavalgys ir pan. Nu žodžiu, tie buitiniai reikalai visi. Mamka stoja į studentų grupes, tai užtat teks vaikui suaugt per dieną (nesavarankiškas jis pas mane, nu bet gal persilauš, kai mamos nebus iki vakaro. Tikiuos)
Atsakyti
QUOTE(Lotyna* @ 2016 09 22, 21:56)
Oho. Kaip čia taip į 6-ą jau? :O Ar jūs pradėjot 6 metų mokyklą lankyt gal, nebepamenu?


Taip, 6 m. pradėjo.
Atsakyti
Su Naujais artėjančiais. Daug gerų patirčių, kažko naujo, gero seno, vilties, meilės, vidinės ramybės ! Sveikatos jums ir vaikams.
Atsakyti
Sveiki naujuose metuose. Sakau reik užeit pažiūrėt, kaip gyvenat, biškį temą prikelt iš žiemos miego.
Pas mus nieko naujo. Tik per daug susidraugavo su playstaytion'u, tad tenka imtis griežtumo ir riboti, kitaip sėdėtų nevalgęs nemiegojęs per naktį. Daugiau nieko nenori, jokia veikla nesidomi.
Buvom praeitą savaitę dviese išvažiavę į Briuselį, turėjom mamos ir sūnaus laiką 3 dienas:) Aplankėm visokias istorines vietas, net širdis atsigavo atplėšus vaiką nuo visų technologijų. Vis sunkiau sekasi tai padaryti, kai tėvai nuolat užimti ax.gif
Atsakyti