Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai

QUOTE(Shalimar @ 2018 12 19, 17:04)
Nu ir kainos uz Boss kvepalus blink.gif cia mano paauglystes - zalios jaunystes hitas, o ziuriu kaikur vadinami vintaziniais.. cia as pati jau prie vintage? blink.gif  biggrin.gif daug komplimentu sulaukdavau su jais, uzsimaniau dar pabandyti, bet turbut teks pamirsti.. nesuprantu, kodel tiek kvepalu nustoja gaminti..

o man jie nelabai buvo, ne itin tiko su chemija, nors buvau dovanų gavus smile.gif
taigi kaip ir visame kame, vis naujus kuria ir kuria, kepa ir kepa, nors nebūtinai jie geresni už senus
Atsakyti
Kazkokia nostalgija paauglystei uzejo, nusipirkau Gucci rush biggrin.gif jau gerus 15 metu neuosciau ju, kazin kaip pasirodys dabartiniai uoslei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2019 01 05, 18:35)
Kazkokia nostalgija paauglystei uzejo, nusipirkau Gucci rush biggrin.gif jau gerus 15 metu neuosciau ju, kazin kaip pasirodys dabartiniai uoslei smile.gif

Smagu smile.gif
Mane vis vyras skatina vėl pirkti tuos pačius kvepalus, jei kurie nors labai patiko, o aš vis naujus noriu išbandyti, nes gyvenimas juk nebegalinis ir taip kiek nespėsiu per gyvenimą smile.gif nes ir perku ne po 5-10 ml, visada mėgstu pirkti didesnį kiekį.
Ateina jau ir pas mane smagumas, kai naujus rinksiuos, nes vienus beveik baigiau. Paskutinius pirkau vasaros gale, tai jau pasiilgau šviežienos.
Atsakyti

Kvepalų mainytuvės Kaune
13 val.
Mokslo Kavinė
E. Ožeškienės g. 7

https://www.facebook...37438243854602/

Tik gal organizatoriai suklydo datą rašydami?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurkinas: 31 sausio 2019 - 21:43
QUOTE(Jurkinas @ 2019 01 31, 21:37)
Kvepalų mainytuvės Kaune
13 val.
Mokslo Kavinė
E. Ožeškienės g. 7

https://www.facebook...37438243854602/

Tik gal organizatoriai suklydo datą rašydami?


Aha, angliškai parašė.

Nepažadu dėl atėjimo, - nelabai kuo mainytis turiu - bet sudomino smile.gif
Atsakyti
Merginos, renku vyrui kvepalus dovanai.. rekomenduokit kokius gerus, stiprius, kad ilgai laikytu, bet nebutu labai sunkus/saldus, nes ateina vasara smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2019 02 28, 18:34)
Merginos, renku vyrui kvepalus dovanai.. rekomenduokit kokius gerus, stiprius, kad ilgai laikytu, bet nebutu labai sunkus/saldus, nes ateina vasara smile.gif

Man is Jeroboamu patinka tiek Origino, tiek Vespero.
Atsakyti

Parfums de Marly -Percival. Nu man tai super. Astriai gaivus. 

Atsakyti

Sveiki, gal galite pasakyti, ar e-parduotuveje www.medikos.lt orginalus kvepalai? Kainos pigiausios kiek ziurejau ant Lietuvos.

Atsakyti

Labukas visoms :4u: Grįžtu vėl rekomendacijų. Kadangi artėja šiltasis sezonas, norisi ir kvapų naujų. Ką galit rekomenduot iš ilgai išliekančių "valgomų" aromatų. Tie ryškūs ir sunkesni tikrai ilgai šleifą skleidžia. O kaip su gaiviais ? Yra kokių gaivių šleifinių ar vaisių saldumo. Na būtent šiltam sezonui :huh2: Prie to pačio gal šokolado kvapo ką žinot ?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Heichera: 31 kovo 2019 - 09:21

Kviečiu jungtis prie FB grupės KVEPALŲ BLUSTURGIS

Kvepalų blusturgis "Paskui nosį" - vieta, kurioje perkame/parduodame kvepalus tik originaliuose buteliukuose, miniatiūrose ar mėginėliuose.
Pagrindinė taisyklė: jokių atomaizerių, nupylinėjimų, padirbinių ar analogų.

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Nors tema nebe tokia aktyvi kaip anksciau, bet bandau klausti.. planuoju savo pirma blind buy, perku mylimiausius Armani Mania ir kadangi truksta truputi iki nemokamo siuntimo, sakau paimsiu antrus kokius. Noriu gero isliekancio kvapo, ne sunkaus, nuo kuriu skauda galva, ne smilkalinio, ne super duper saldaus, ne nisinio. Naujienu nelabai zinau, kazkaip vis seni lenda i galva.. prie best seller tok parduotuvej man meta ysl black opium, kaip jie? O gal kokius j’adore? Pametekit kokia ideja.. 4u.gif
Atsakyti