Įkraunama...
Įkraunama...

Burmos - meiliausios katės pasaulyje, X namučiai

Mano Yva po sterilizacijos Nebesiverzia taip I lauka, jei išeina I terasa tai taip atsargiai pasivaiksto ir pareina.

Nėr ko laukais lakstyti pasileidus plaukus, pensija ;)

Atsakyti
QUOTE(Montekrista @ 2017 05 25, 09:13)
<p>oi gražu, lauke jiems patinka smile.gif Grikis nepabėga?
</p><p>Maniškis tik pro balkoną pasaulį pažįsta smile.gif</p>


Zinokit leidziu drasiai smile.gif ryte pirmu reikalu i lauka, tada namo pavalgyt, tada vel i lauka. Protingas jis pas mus, kai namo nori tai ant virtuves palanges uzzoka ir ziuri sreko katino zvilgsniu biggrin.gif kai geras oras duodasi lauke iki negalejimo, po to namo ir miega biggrin.gif kai vesiau ar lyja - neisstumsi biggrin.gif
Uzdetas jam antkaklis nuo uodu/erkiu/blusu, tai nieko neprisigaudo.
Namie jo tualeta valyt yra mano pareiga, tai as db kaifuoju, nes kai silta, jo dezute svari svari, viska jaunuolis lauke padaro biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jojoj: 27 gegužės 2017 - 22:57

Jeeeee,turėsime kačiukų😍😀😀😀👍👍👌👌 tik,kad gimdymo data panašiai kaip man gaunasi plius minus kartu gimdysime su Bite 😂

Atsakyti
QUOTE(wingele @ 2017 05 28, 13:50)
<p>Jeeeee,turėsime kačiukų😍😀😀😀👍👍👌👌 tik,kad gimdymo data panašiai kaip man gaunasi plius minus kartu gimdysime su Bite 😂</p>


Super! Kada gimdymas? Kada bus galima rezervacija? smile.gif
Atsakyti

Super! Kada gimdymas? Kada bus galima rezervacija? smile.gif

Liepos antra savaite kažkur. Visa info bus veislyno Facebook'e.

Atsakyti

Zinokit leidziu drasiai smile.gifryte pirmu reikalu i lauka, tada namo pavalgyt, tada vel i lauka. Protingas jis pas mus, kai namo nori tai ant virtuves palanges uzzoka ir ziuri sreko katino zvilgsniu biggrin.gifkai geras oras duodasi lauke iki negalejimo, po to namo ir miega biggrin.gifkai vesiau ar lyja - neisstumsi biggrin.gif
Uzdetas jam antkaklis nuo uodu/erkiu/blusu, tai nieko neprisigaudo.
Namie jo tualeta valyt yra mano pareiga, tai as db kaifuoju, nes kai silta, jo dezute svari svari, viska jaunuolis lauke padaro biggrin.gif

na, aš apie katinų darymą lauke turiu labai prastą nuomonę...Labai :) Geriau tegu visi katinai daro dėžutėse namie....

Atsakyti

Jeeeee,turėsime kačiukų😍😀😀😀👍👍👌👌 tik,kad gimdymo data panašiai kaip man gaunasi plius minus kartu gimdysime su Bite 😂

VALIOOOOOO, bus mažiukų, sėkmingo ir ramaus nešiojimo  :yu: 

Atsakyti

Liepos antra savaite kažkur. Visa info bus veislyno Facebook'e.

Batuotas katinas, taip?>

Geras laikas katukams, pas šeimininkus keliaus rudenį, kai visi jau į darbus, mokyklas. 

Ddruska berods minėjo, kad šiemet į pasimatymą keliaus jos katė, turbūt Kalėdoms katukų būtų dar. Bet čia tik planai rožiniai :)

Atsakyti

Praūžė paroda, buvo trys burmos, sabalinė kažkieno metinukė ir Ddruskos dvi. Sakė, žmonės klausinėja, vienas specialiai burmos atvažiavo, būtų pirkęs iškart, nu bet nėr.

Merginos, VEISĖJOS (ne daugintojos kokios), sukursiu FB puslapį visoms LT burmoms, kad žmonės galėtų lengvai rasti veislynus ir jų naujienas, planus, ar ok? 

Kas iš veisėjų norite, rašykite, aš kai sukursiu atsiųsiu jums prisijungimo duomenis. Manau, kad žmonėms tikrai reikia tokio puslapio, kur viskas vienoje vietoje ir visi kačiukai SU DOKUMENTAIS, tikros burmos :)

Atsakyti

Praūžė paroda, buvo trys burmos, sabalinė kažkieno metinukė ir Ddruskos dvi. Sakė, žmonės klausinėja, vienas specialiai burmos atvažiavo, būtų pirkęs iškart, nu bet nėr.

Merginos, VEISĖJOS (ne daugintojos kokios), sukursiu FB puslapį visoms LT burmoms, kad žmonės galėtų lengvai rasti veislynus ir jų naujienas, planus, ar ok? 

Kas iš veisėjų norite, rašykite, aš kai sukursiu atsiųsiu jums prisijungimo duomenis. Manau, kad žmonėms tikrai reikia tokio puslapio, kur viskas vienoje vietoje ir visi kačiukai SU DOKUMENTAIS, tikros burmos :)

Ok,noriu.

Jau girdejus kad buvo sabaline Burma is Lt, tik neturiu nuovokos kieno ji😀sake snukutis kitoks atrodo☺

Atsakyti

Ok,noriu.

Jau girdejus kad buvo sabaline Burma is Lt, tik neturiu nuovokos kieno ji😀sake snukutis kitoks atrodo☺

TRUMPANOSĖ IR SMULKI TOKIA JI VISA.

aTSIŲSIU.

Atsakyti

Wingele, išsiųsta, dėkit, dalinkitės :)

Atsakyti