Įkraunama...
Įkraunama...

Burmos - meiliausios katės pasaulyje, X namučiai

Wingelė jau pajungta, tad kas nori ir jai galite rašyti, pridės jus. Nepamirštam prisistatyti, veisėjai, veislyno pavadinimas ir tt. :)

Atsakyti
QUOTE(Montekrista @ 2017 05 29, 06:49)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Jojoj" data-cid="71648619" data-time="1495918598"><div><p>Zinokit leidziu drasiai vartotojo įkelta nuotraukaryte pirmu reikalu i lauka, tada namo pavalgyt, tada vel i lauka. Protingas jis pas mus, kai namo nori tai ant virtuves palanges uzzoka ir ziuri sreko katino zvilgsniu vartotojo įkelta nuotraukakai geras oras duodasi lauke iki negalejimo, po to namo ir miega vartotojo įkelta nuotraukakai vesiau ar lyja - neisstumsi vartotojo įkelta nuotrauka
Uzdetas jam antkaklis nuo uodu/erkiu/blusu, tai nieko neprisigaudo.
Namie jo tualeta valyt yra mano pareiga, tai as db kaifuoju, nes kai silta, jo dezute svari svari, viska jaunuolis lauke padaro vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>na, aš apie katinų darymą lauke turiu labai prastą nuomonę...Labai smile.gif Geriau tegu visi katinai daro dėžutėse namie....</p>


Kad aš gyvenu nuosavam name su privačia didele aptverta teritorija smile.gif tai mano katinas niekam nekenkia tik man pačiai, bet jei man tas tinka, vadinasi gerai smile.gif
Atsakyti
Labas naktis, o kur visi dingote bigsmile.gif senai bebuvau, galvojau 5 puslapius perskaitysiu, bet tyla cia... gal i FB persikelet? Jei taip, tai ir as mielu noru prisijungciau 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif esam, esam biggrin.gif kiekvieną gražesnę dieną Monytę glėby išsinešam į lauką, tai jau pradėjo ir pati prie pravirų durų smalsauti, nosytę kišti. baiminuos, kad kada neišsmuktų patyliukais, kaip pernai buvo padariusi blink.gif bet ir lauku norisi duoti pasidžiaugti. taip ir džiaugiamės ax.gif
p.s. ir mes norėtume į fb grupę 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kulverstuk: 20 birželio 2017 - 07:39

FB grupės vadinasi Lietuvos burmos, prašau į draugus :) Laukiami veisėjai su savo veislynų naujienomis bei planais ir laimėjimais, taip pat burmų mylėtojai, populiarinkim grožius :)

PS daugintojai tegu nesirodo, TIK tikros burmos su dokumentais. :)

Atsakyti
QUOTE(Montekrista @ 2017 06 20, 11:37)
<p>FB grupės vadinasi Lietuvos burmos, prašau į draugus smile.gif Laukiami veisėjai su savo veislynų naujienomis bei planais ir laimėjimais, taip pat burmų mylėtojai, populiarinkim grožius smile.gif</p><p>PS daugintojai tegu nesirodo, TIK tikros burmos su dokumentais. smile.gif</p>

mes prašomės į draugus, prašom priimti mus su Monyte bigsmile.gif mes nei daugintojai, nei veisėjai, tiesiog mylintys savo unikalią gėrybę wub.gif
Atsakyti

mes prašomės į draugus, prašom priimti mus su Monyte bigsmile.gifmes nei daugintojai, nei veisėjai, tiesiog mylintys savo unikalią gėrybę wub.gif

prašom, prisistatykite (vardas, veislynas, metai, foto, charakteris :)))

Atsakyti
Sveiki nuostabiu kaciu myletojai,
Mes taip pat turime nuostabia burmyte 1,5 metu. Apie 6 menesius vargstame su itin dideliu, bent jau mums taip atrodo, serimusi ir pleiskanojimu. Katyte sterilizuota, problemos prasidejo, kai perejome i suaugusiu kaciu maista.Veterinare nieko blogo neizvelge, sake bandyti keisti maista. Royal Canin pakeiteme i Virbac . Situacija kaip ir praktiskai nesikeicia. Gal kas irgi turejote panasiu problemu ir galite duoti kokiu patarimu? Butume be galo dekingi. Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Virgluka @ 2017 07 20, 23:23)
Sveiki nuostabiu kaciu myletojai,
Mes taip pat turime nuostabia burmyte 1,5 metu. Apie 6 menesius vargstame su itin dideliu, bent jau mums taip atrodo, serimusi ir pleiskanojimu. Katyte sterilizuota, problemos prasidejo, kai perejome i suaugusiu kaciu maista.Veterinare nieko blogo neizvelge, sake bandyti keisti maista. Royal Canin pakeiteme i Virbac . Situacija kaip ir praktiskai nesikeicia. Gal kas irgi turejote panasiu problemu ir galite duoti kokiu patarimu? Butume be galo dekingi. Aciu.

Sveiki prisijungę 4u.gif mano tėvelių burmila baisiai šėrėsi ir pleiskanojo (net draskydavosi vargšytė, paakius, paausius), valgė Acana grassland, kurio sudėtis regis puiki puikiausia, bet aš manau gal buvo pernelyg koncentruota, per daug mėsos, ir katytei sukėlė odos diskomfortą... pakeitėm tą maistelį, pradžioje daviau Applaws su probiotikais, kurį ne ypač skaniai valgė, bet baigėsi visos pleiskanojimo bėdos. Dabar perėjom prie RC, kurį valgo noriai, pleiskanojimas baigėsi visiškai, šeriasi taip pat regis mažiau. tik svoris pradėjo augti unsure.gif
Atsakyti
Aciu labai uz patarimus, bandysime vel keisti maista, gal pades.
Atsakyti
QUOTE(kulverstuk @ 2017 07 21, 09:12)
Sveiki prisijungę  4u.gif mano tėvelių burmila baisiai šėrėsi ir pleiskanojo (net draskydavosi vargšytė, paakius, paausius), valgė Acana grassland, kurio sudėtis regis puiki puikiausia, bet aš manau gal buvo pernelyg koncentruota, per daug mėsos, ir katytei sukėlė odos diskomfortą... pakeitėm tą maistelį, pradžioje daviau Applaws su probiotikais, kurį ne ypač skaniai valgė, bet baigėsi visos pleiskanojimo bėdos. Dabar perėjom prie RC, kurį valgo noriai, pleiskanojimas baigėsi visiškai, šeriasi taip pat regis mažiau. tik svoris pradėjo augti  unsure.gif


Kai aš bandžiau saviškiui pakeisti RC kitten į applaws, buvo siaubinga, pliko katinas gabalais... grįžau prie RC, papildomai daviau šitą lyg susitvarkė, bet toks didesnis nei turėtų būti šėrimasis liko...nesu aš patenkinta tuo RC ir noriu bandyti keisti į Britt care. Tik nežinau, ar rinktis begrūdį, ar su grūdais.
Galvoju apie šitą su grūdais arba šitą begrūdį. Neįsivaizduoju kurį bandyt, begrūdis teoriškai lyg geriau, bet su applaws begrūdžiu apdegėm...Temose mačiau, kad R@skil@ savo burmas brit care šeria, tik neparašyta kokiu verysad.gif Gal kas patarsite ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jojoj: 07 rugpjūčio 2017 - 12:01

Lietuvos burmos -  FB

Atsakyti