Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo plastika, 13 tema

QUOTE(Baltapūkė @ 2016 09 10, 12:48)
Na mano manymu ten nieko negalėjo siūti g.gif jeigu jie būtų tirpstantys, tai jau turėtų būti suirę.... nežinau, gal pasirodyk gydytojui g.gif aš tai turbūt pati pabandyčiau juos ištraukti  smile.gif gal ten nieko rimto 4u.gif
O šeip aš jau ketinu mesti lauk korsetą....jis man per laisvas pasidarė, nieko nebeapspaudžia blink.gif tai nematau reikalo jo nešioti. Man jau eina 7 savaitė biggrin.gif galvoju kad dar viena savaitė nieko nepakeis tongue.gif
Kaip jūs laikotės? Ar patenkitos gražėjančiais pilvukais, gal kas foto įmeskit, kokie pas jus pokyčiai 4u.gif

Bandziau istraukti - neissitraukia. Pasirodyti negaliu nes as ne Lietuvoje gyvenu, nebent foto siusti. Sakot suirantys jau butu suire per menesi laiko?
Man irgi nieko korsetas neapspaudziau, bet nesioju, nes visgi dar tik 4savaites mano pilvukui ax.gif o jusu atveju ta savaite tikrai nieko nekeis mirksiukas.gif as labai patenkinta, tik dar vis laukiu, bijau kad tik nepablogetu vaizdas, kad bamba graziai sugytu ir randas nekiltu blush2.gif
O kaip pilvo raumenys jusu? Jau nebesijaucia kad kazkas daryta jiems?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuchia: 10 rugsėjo 2016 - 13:02
QUOTE(fuchia @ 2016 09 10, 12:00)
Bandziau istraukti - neissitraukia. Pasirodyti negaliu nes as ne Lietuvoje gyvenu, nebent foto siusti. Sakot suirantys jau butu suire per menesi laiko?
Man irgi nieko korsetas neapspaudziau, bet nesioju, nes visgi dar tik 4savaites mano pilvukui ax.gif  o jusu atveju ta savaite tikrai nieko nekeis mirksiukas.gif  as labai patenkinta, tik dar vis laukiu, bijau  kad tik nepablogetu vaizdas, kad bamba graziai sugytu ir randas nekiltu blush2.gif
O kaip pilvo raumenys jusu? Jau nebesijaucia kad kazkas daryta jiems?

Pilvo raumenys jaučiu kai tik sustanginu presą pvz kai reikia nuo sėdimos gulimos padėties atsikelti, aišku kai liečiu ir spusteliu tuos raumenukas jaučiasi dar toks keistas skausmas, nors skausmu to nepavadinčiau smile.gif bet šeip dėl jų diskomforto nebejaučiu jau, viskas gerai biggrin.gif
Na man buvo pjūvis siūtas su tirpstančiais, tai senų seniausiai jau nieko nebesimato, visi siūlų galiukai išnykę ištirpę... tai manau pas jus ten gal net nesiūlai g.gif pabandykit foto gydytojui nusiųsti, bus ramiau mirksiukas.gif
Pabandysiu šiandie 6 savaičių proga fotkinta pilvuką įmesti
Atsakyti
Ten kur buvo drenai tai siuliukus istrauke man ir greit sugijo, bet pacio pjuvio sone man baltas siuliukas mazgiukas ilgai laikesi, gal tik 5 su biskiu savaites jis dingo. Man 19 diena 2 menesiai. Mane neramina tik tai kad mano pjuvis ir aplink bamba tas pjuvis paraudes, tai net nezinau ka galvot, ar taip turi but ar jau skambint varpais... As dar jauciu susiutus raumenis, nevisada aisku, bet i diena kokius 2-3 kartus pajauciu, bet ne skausma, o toks tiesiog kaip pamaudimas gal.. Nemoku isaiskint..
Atsakyti
QUOTE(Mikiukas55 @ 2016 09 10, 22:07)
Ten kur buvo drenai tai siuliukus istrauke man ir greit sugijo, bet pacio pjuvio sone man baltas siuliukas mazgiukas ilgai laikesi, gal tik 5 su biskiu savaites jis dingo. Man 19 diena 2 menesiai. Mane neramina tik tai kad mano pjuvis ir aplink bamba tas pjuvis paraudes, tai net nezinau ka galvot, ar taip turi but ar jau skambint varpais... As dar jauciu susiutus raumenis, nevisada aisku, bet i diena kokius 2-3 kartus pajauciu, bet ne skausma, o toks tiesiog kaip pamaudimas gal.. Nemoku isaiskint..

Pas mane irgi dar visur paraude. Ryte bamba ne raudona, bet jau perpiet oho kokia iraudus blink.gif Manau normalu ax.gif
Atsakyti
Sveikos. Pagaliau iseigines bigsmile.gif

Baltapūke, laukiam nuotraukyciu.
Atsakyti

Na rodausi 6 savaiciu rezultata smile.gif tikiuosi, kad viskas tik geres ir grazes, rezultatu esu patenkinta, randas gyja puikiai, bamba taip pat biggrin.gif patinimo dar tikrai yra, jis pas mane nevienodai nueidineja, viena puse greiciau tongue.gif Seip nesu is kuduju, ir riebaliukas pas mane nesiurbtas ax.gif norimas efektas isgautas, nukarusio ir atsikisusio pilvo nebera, o tai svarbiausia thumbup.gif myliu save dabar kokia esu, vel atsirado pasitikjimas savimi, savo isvaizda, pagerejo sexualinis gyvenimas su vyru, nes nebesigediju savo kuno, na zodziu tikrai super thumbup.gif thumbup.gif dabar laukiu, kada bus galima sportuoti, nes pilvo presas tai kaip zele, visai suglebe, reiks nemazai stiprinti tuos raumenukus mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltapūkė: 11 rugsėjo 2016 - 12:13
Baltapuke, tikrai labai grazu! wub.gif ir turetumet buti patenkinta savimi, atrodot labai graziai ir moteriskai seksualiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltapūkė @ 2016 09 11, 14:12)
Na rodausi 6 savaiciu rezultata smile.gif

Oho, vaizdas tikrai pasikeites. Viskas tik geryn thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū merginos 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Na ka, uzsiregistravau konsultacijai pas Maslauska smile.gif Kita savaite eisiu. Bijau kaip mazas vaikas .. Bet tikiuosi viskas bus gerai. Labai abejoju, bet jau senai noriu pasikoreguoti pilvuka, nes vaikai padare savo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(VaidaM @ 2016 09 15, 15:28)
Sveikos. Na ka, uzsiregistravau konsultacijai pas Maslauska smile.gif Kita savaite eisiu. Bijau kaip mazas vaikas .. Bet tikiuosi viskas bus gerai. Labai abejoju, bet jau senai noriu pasikoreguoti pilvuka, nes vaikai padare savo verysad.gif

Nera ko bijoti mirksiukas.gif arba persigalvosit ir issigasit arba galutinai pasirysit bigsmile.gif


O man mano bamba itartina. Gyjant ji man kyla i pavirsiu. Idubimo jau beveik nebera. Bijau kad tik dar neislistu labiau. O pradzioje buvo padaryta tokia grazi bambyte g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

seniai nebuvau jau čia pas jumi užsukus smile.gif pilvuko OP dariausi kovo mėn. Santariškėse ir visgi likau nepatenkinta verysad.gif pjuvis man nepatinka (mano foto pries ir po galit pamatyt prisijungusios prie albumo), riebaliukų ten nieks nuo pilvuko nesiurbia ir vienžo javascript:emoticon(':blink:')
Taigi...
mąsčiau aš ilgai ilgai ir su man svarbių žmonių palaikymu, nusprendžiau: pasimažinti papulius (nes baisiai didelius turiu) ir tuo pačiu man sutvarkys ir pilvuką javascript:emoticon(':4u:')
OP numatyta šio mėn pabaigoj... praktiškai nedaug ir kentėt reik smile.gif
Jei kas domina, klauskite, mielai atsakysiu smile.gif
Atsakyti