Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo plastika, 13 tema

QUOTE(zuziuka @ 2016 09 16, 12:17)
Sveikos merginos

Sveika, Zuziuka, as tai pamenu tave. Gal idek foto kaip dabar atrodai? Labai dziaugiuosi, kad susitvarkysi viska galutinai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuziuka @ 2016 09 16, 10:17)
Sveikos merginos,

seniai nebuvau jau čia pas jumi užsukus smile.gif pilvuko OP dariausi kovo mėn. Santariškėse ir visgi likau nepatenkinta verysad.gif  pjuvis man nepatinka (mano foto pries ir po galit pamatyt prisijungusios prie albumo), riebaliukų ten nieks nuo pilvuko nesiurbia ir vienžo javascript:emoticon(':blink:')
Taigi...
mąsčiau aš ilgai ilgai ir su man svarbių žmonių palaikymu, nusprendžiau: pasimažinti papulius (nes baisiai didelius turiu) ir tuo pačiu man sutvarkys ir pilvuką javascript:emoticon(':4u:')
OP numatyta šio mėn pabaigoj... praktiškai nedaug ir kentėt reik smile.gif
Jei kas domina, klauskite, mielai atsakysiu smile.gif


Koks gyd tave operavo? O dabar pas ka operuosies? Koks krutines dydis? Iki kiek mazinsies?
Paziurejau tavo pilvuko foto.Pries operacija jis buvo tikrai didelis.Po operacijos zenkliai sumazejo.4 foto kur pilvas is sono visai nieko bent jau man atrodo.Kas tau su tuo randuku negerai? Ar del likusiu riebaliuku taves galutinis rezultatas netenkina?
Imesk foto kaip viskas dabar atrodo.Neaisku po kiek laiko darytos tos foto, kurios ikeltos albume.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ciunia: 17 rugsėjo 2016 - 07:30
QUOTE(Shagrifa @ 2016 09 16, 21:26)
Sveika, Zuziuka, as tai pamenu tave. Gal idek foto kaip dabar atrodai? Labai dziaugiuosi, kad susitvarkysi viska galutinai  bigsmile.gif

Nebeturiu prisijungimo prie albumo, kadangi ilgai cia nesilankiau verysad.gif O Siaip galiu idet. Labai bijojau, kad vel pilvas neuzkristu, nes nu ne paslaptis, kad nesu is tu lieknuju. Bet kazkaip po OP labai prisiziuriu, svoris po truputi krenta.
Jei bus galimybe ideti foto, po ja pakomentuosiu kas nepatiko ir ka taisys.
Papildyta:
QUOTE(Ciunia @ 2016 09 17, 08:18)
Koks gyd tave operavo? O dabar pas ka operuosies? Koks krutines dydis? Iki kiek mazinsies?
Paziurejau tavo pilvuko foto.Pries operacija jis buvo tikrai didelis.Po operacijos zenkliai sumazejo.4 foto kur pilvas is sono visai nieko bent jau man atrodo.Kas tau su tuo randuku negerai? Ar del likusiu riebaliuku taves galutinis rezultatas netenkina?
Imesk foto kaip viskas dabar atrodo.Neaisku po kiek laiko darytos tos foto, kurios ikeltos albume.

Mane operavo Jauniskis ir pilvo chirurgas (nepamenu pavardes). Dbr operuosius sugiharoj ( pas D.R.) krutine mano 85 E - F verysad.gif Mazinsiuos tiek, kad atrodytu naturaliai graziai. Dydi zinosiu tik po OP.
Del pilvo: kaip man aiskino chirurgas, pjuvis turejo but ilgesnis ir nebutu buve tos "ausytes", is priekio pas mane irgi toks lyg uzkritimas likes. Kaip suprantu reiks kelti gaktos srityje, nes ji pas mane irgi nusileidus. Vienzo, cia kaip as viska supratau is konsultacijos smile.gif
Rezultatas butu buves tikrai geresnis, jei butu nusiurbti reibaliukai bent jau nuo sonu.
Tai jei kas atsius prisijungima prie albumo, po savaitgalio imesiu foto.
Tos foto darytos 2 savaites kazkur po OP berods. Dar viskas ten patine buvo.
Atsakyti
QUOTE(fuchia @ 2016 09 15, 22:26)
Nera ko bijoti mirksiukas.gif  arba persigalvosit ir issigasit arba galutinai pasirysit bigsmile.gif
O man mano bamba itartina. Gyjant ji man kyla i pavirsiu. Idubimo jau beveik nebera. Bijau kad tik dar neislistu labiau. O pradzioje buvo padaryta tokia grazi bambyte g.gif


Nezinau,mane tas randas gasdina. Ir tas po OP laikotarpis. Dukryte daznai ant ranku prasosi,vakare laipioja ant pilvo,kad nesugadintu ko. Bet pasisaugosiu kaip nors. Klausykit, o jum svorio liepe numesti pries OP? Mano kolegei liepe bent 10 kg numesti ir tik taa gryzti. Bet ji jau antra karta darytis norejo...
Atsakyti
QUOTE(VaidaM @ 2016 09 18, 13:25)
Nezinau,mane tas randas gasdina. Ir tas po OP laikotarpis. Dukryte daznai ant ranku prasosi,vakare laipioja ant pilvo,kad nesugadintu ko. Bet pasisaugosiu kaip nors. Klausykit, o jum svorio liepe numesti pries OP? Mano kolegei liepe bent 10 kg numesti ir tik taa gryzti. Bet ji jau antra karta darytis norejo...

Manes tai niekas negasdino pries op. Man nei randas, nei pooperacinis laikotarpis nebaisus smile.gif tik vaiku saugotis tai tikrai reikia lotuliukas.gif pas mane nebuvo nei riebaliuko ant pilvo, tik nukarus oda, tad apie svori kalbos nebuvo smile.gif
O kodel kolege antra karta apie ta pacia op galvoja?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuchia: 18 rugsėjo 2016 - 13:33
Jei yra virsvorio reikia numesti kazkiek kg, kad butu geresni op rezultatai.
Atsakyti
Man neliepe numest svorio, nes kaip ir nebuvo ka mest biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fuchia @ 2016 09 18, 14:32)
Manes tai niekas negasdino pries op. Man nei randas, nei pooperacinis laikotarpis nebaisus smile.gif  tik vaiku saugotis tai tikrai reikia lotuliukas.gif  pas mane nebuvo nei riebaliuko ant pilvo, tik nukarus oda, tad apie svori kalbos nebuvo smile.gif
O kodel kolege antra karta apie ta pacia op galvoja?

Na jums gerai,pas mane skura kaba bet dar tikrai yra ka mesti tongue.gif
Kolege buvo pasidarius. Planavo jau nebegimdyti smile.gif bet po 10 metu antra vaikiuka gimde,tai visas pilvas sutrukinejo ir vel nukaro....
Atsakyti
QUOTE(VaidaM @ 2016 09 19, 21:40)
Kolege buvo pasidarius. Planavo jau nebegimdyti smile.gif bet po 10 metu antra vaikiuka gimde,tai visas pilvas sutrukinejo ir vel nukaro....

Pas mane taip pat nebuvo ko mesti. Visus papildomus kg nusimeciau iki op.

Del sios priezasties visoms patariu susilaukt visu norimu vaikuciu, kad nereiktu antra karta operuotis 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes. Imeciau kelias savo foto kaip dbr atrodo pilvuks. Nekazikaip bent man verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zuziuka @ 2016 09 20, 14:01)
Sveikutes. Imeciau kelias savo foto kaip dbr atrodo pilvuks. Nekazikaip bent man verysad.gif

Tikrai nekazikaip unsure.gif Randas graziai isblukes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VaidaM @ 2016 09 18, 13:25)
Nezinau,mane tas randas gasdina. Ir tas po OP laikotarpis. Dukryte daznai ant ranku prasosi,vakare laipioja ant pilvo,kad nesugadintu ko. Bet pasisaugosiu kaip nors. Klausykit, o jum svorio liepe numesti pries OP? Mano kolegei liepe bent 10 kg numesti ir tik taa gryzti. Bet ji jau antra karta darytis norejo...


Jei plastikas kelia salygas, visu protingiausia pasieskoti kito.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solnyszko: 20 rugsėjo 2016 - 17:04