Įkraunama...
Įkraunama...

VEDŲ ASTROLOGIJA 2

QUOTE(AngelinaBalerina @ 2018 06 19, 21:31)
Labas Zunkeli, Skaiciau suzaveta jusu darbu ir nedrasiai kreipiuosi taip pat. Mane labai jaudina mintis, kad as jau tuoj busiu puse gyvenimo nugyvenusi, taciau “cigones” likimas busto ir  salies prasme tarsi koks prakeiksmas lydi nuo gimimo, nes mano tevai irgi vis kelesi is vietos i vieta. Jaunesnes seses mano jau seniai nurime. As tikrai nebegaliu suskaiciuoti kiek vietu pakeiciau ir kur esu gyvenusi. Stai dabar, po dvieju nepavykusiu santuoku, jau visa desimtmeti laimingai gyvenu su savo issvajotu princu, gausioje seimoje, taciau keliauninko dalia nesibaigia. Gyvenam dabar uzsienyje, patinka, taciau taip pat ilgimes ir Lietuvos, bet finansiskai ten mums visai prastai buvo, o ir  visi trys vaikai sia sali jau laiko savo namais. Ketvirtas grizo Lietuvon, nepatiko uzsienis- del jo ilgesys irgi drasko sirdi. Ar kada nors dar sitam gyvenime stabilizuosis mano gyvenimas ir kokioj saly? Labai busiu jums dekinga ♥ 1973 8 20, Vilkaviskis. Mama sake apie 13 valanda.

Ačiū už gražius žodžius ;) ...tikrai lb nedaugelis tai įvertina ir dar padėkoja, maždaug tokiu požiūriu... "žiūrėk, nes čia man reikia", o po to nei Ačiū nepasako ;) Tad smagu kai kažkas parašo ir gražų žodį ;)
Situacija man pažystama savo pačios kailiu, tad lb lb lb gerai Jus suprantu ir tą moterišką poreikį namams ir stabilumui ;)
Šiaip žinkite Jūsų likimas tikrai yra svetur, tačiau yra tikimybė kažkokiu itin lengvu būdu įgyti itin didelius namus, tarytum jie nukristų iš dangaus, gal koks paveldėjimas ar nėra tokios tikimybės??? Ir tai lb tikėtina nuo 2024 m ir vėliau ir pačios planetos laikas tuo metu stovi savuose namuose - gimtoje žemėje, tad manyčiau jog gryžimas namo įvyks būtent nuo to laikotarpio. Ar gyvensite ir gyvenimą baigsite svetur, nežinau, bet manyčiau jog vyks kažkoks nuolatinis važinėjimas pirmyn atgal dar lb ilgą laiką... Susitaikykite su tuo, tai tarsi Jūsų gyvenimo kelias, jau turėjote priprasti... kitaip nebus ;) tad aukštyn nosį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zunkelis @ 2018 06 26, 13:28)
Ačiū už gražius žodžius ;)  ...tikrai lb nedaugelis tai įvertina ir dar padėkoja, maždaug tokiu požiūriu... "žiūrėk, nes čia man reikia", o po to nei Ačiū nepasako ;) Tad smagu kai kažkas parašo ir gražų žodį ;)
Situacija man pažystama savo pačios kailiu, tad lb lb lb gerai Jus suprantu ir tą moterišką poreikį namams ir stabilumui ;)
Šiaip žinkite Jūsų likimas tikrai yra svetur, tačiau yra tikimybė kažkokiu itin lengvu būdu įgyti itin didelius namus, tarytum jie nukristų iš dangaus, gal koks paveldėjimas ar nėra tokios tikimybės??? Ir tai lb tikėtina nuo 2024 m ir vėliau ir pačios planetos laikas tuo metu stovi savuose namuose - gimtoje žemėje, tad manyčiau jog gryžimas namo įvyks būtent nuo to laikotarpio.  Ar gyvensite ir gyvenimą baigsite svetur, nežinau, bet manyčiau jog vyks kažkoks nuolatinis važinėjimas pirmyn atgal dar lb ilgą laiką... Susitaikykite su tuo, tai tarsi Jūsų gyvenimo kelias, jau turėjote priprasti... kitaip nebus ;) tad aukštyn nosį  4u.gif

Oi, Zunkeli! Koks jaudulys sueme skaitant jusu zodzius ♥! Visu pirmiausia tai labai labai i didelis jums aciu, nes tikrai branginu laika, o jus savo laiko dali skyret man, visai svetimam zmogui- neimanoma to nevertinti, siunciu jums pacius graziausius palinkejimus dideles sekmes tame kas jums tikrai svarbu ! 🌷🌷🌷 As niekaip pati nenujauciu savo ateities, tarsi sydas uzdetas, tarsi vietos palikta ir savo pacios pasirinkimams, bet busena reguliariai kinta i man netiketas, todel ir tie sprendimai savo ruoztu nenuspejami. Turiu dideliu baimiu, prisirisimu, visi jie zmogiski, visi bijom to paties- artimuju netekciu ir tos baimes kartina man gyvenima, o issivaduoti nuo ju pavyksta tik laikinai. Bet jus man pasaket dziugiausia zinia 😍- kad dar greit nemirsiu 🙏😇 tai reiskia galiu dar daug nuveikti, ka ir skubu daryt. Taip pat puiki naujiena, o gal net ir svajone- gyventi per dvi salis, nes abi salys man labai svarbios, o keliauti irgi labai patinka😍 Na ir dar vienas tikrai kazkoks mistiskai nerealus dalykas, tai, kad turiu jausma lyg “ is dangaus nukritusiu” namu- kaip ta zinot? 😍 Na bet cia taip, labai ukanotam lygmeny, o ir mintis labiau gazdinanti nei dziaugsminga. mastom su vyru, kad norisi patiems savo lizda susikurti 💑 Dar karta jums aciu uz si jaudinanti momenta. 🙏😇♥
Atsakyti
Dar vienas momentas 😌 Mano dukra labai domisi horoskopais, na, jai tik 15 metu, tai pati susiradusi kazkokias ten programas nagrinejasi. Kai paminejau, kad pas jus kreipiausi, tai prispaude mane i kampa, ar negaleciau jusu paklausti, gal ji galetu irgi paprasyti jusu zvilgtert i jos zemelapi ir uzduoti jums pora klausimu apie save del kuriu kankinasi kasdien?smile.gif))) 😌🌷 Pazadejau paklausti- jei sutiksit, parsysiu jos duomenis .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AngelinaBalerina: 29 birželio 2018 - 02:17
QUOTE(Zunkelis @ 2018 01 20, 03:28)
Laikotarpis atrodo sudėtingas, tikrai negaliu pažadėti stabilumo ar didelės sėkmės  unsure.gif

Laba diena, atejau Jums padekoti,nes isties, metai vyrui labai nestabilus ir sekme vis rodo sedamaja,ypac darbo srityje 4u.gif . Bet tikiuos,kad 2019 bus palankesni.
Aciu Jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AngelinaBalerina @ 2018 06 29, 00:15)
Dar vienas momentas 😌 Mano dukra labai domisi horoskopais, na, jai tik 15 metu, tai pati susiradusi kazkokias ten programas nagrinejasi. Kai paminejau, kad pas jus kreipiausi, tai prispaude mane i kampa, ar negaleciau jusu paklausti, gal ji galetu irgi paprasyti jusu zvilgtert i jos zemelapi ir  uzduoti jums pora klausimu apie save del kuriu kankinasi kasdien?smile.gif)))  😌🌷 Pazadejau paklausti- jei sutiksit, parsysiu jos duomenis .

Na jeigu Jūsų vaikas nuo tokių jaunų jau domisi astro tuomet kažkokiu būdu turėtų būti lb stipriai išreikštas Uranas jos horoskope ax.gif Žinoma pažiūrėsiu, tik nepažadu kad lb greitai, bet įmeskite detales 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(fiffan @ 2018 06 29, 15:57)
Laba diena, atejau Jums padekoti,nes isties, metai vyrui labai nestabilus ir sekme vis rodo sedamaja,ypac darbo srityje 4u.gif . Bet tikiuos,kad 2019 bus palankesni.
Aciu Jums 4u.gif

Žinoma, kad bus geresni ;) blogi periodai nesitęsia amžinai 4u.gif jie tik bando priversti Jus pasikeisti, nes kažką darėte blogai ;)
Atsakyti


Žinoma, kad bus geresni ;) blogi periodai nesitęsia amžinai 4u.gif jie tik bando priversti Jus pasikeisti, nes kažką darėte blogai ;)
[/quote]
Jeigu nesunku ir yra laiko,gal galte paziureti darbo perspektiva mano vyrui? ar bus pagerejimas ar tiesiog ieskotis kito?( uz konsultacija galiu ir sumoketi)
Mano vyras gimes 21.05.1983, 21.20 N,Akmene, gyvanam Norvegijoje. Dekui 4u.gif
Atsakyti
[quote=fiffan,2018 06 30, 09:07]
Žinoma, kad bus geresni ;) blogi periodai nesitęsia amžinai 4u.gif jie tik bando priversti Jus pasikeisti, nes kažką darėte blogai ;)
[/quote]
Jeigu nesunku ir yra laiko,gal galte paziureti darbo perspektiva mano vyrui? ar bus pagerejimas ar tiesiog ieskotis kito?( uz konsultacija galiu ir sumoketi)
Mano vyras gimes 21.05.1983, 21.20 N,Akmene, gyvanam Norvegijoje. Dekui 4u.gif
[/quote]
Fifan aš juk Jums žiūrėjau ir tuo klausimu man rodos... Tad nelb norėčiau lysti į tą patį klausimą iš naujo.
Atsakyti
[quote=Zunkelis,2018 06 30, 19:20]
Jeigu nesunku ir yra laiko,gal galte paziureti darbo perspektiva mano vyrui? ar bus pagerejimas ar tiesiog ieskotis kito?( uz konsultacija galiu ir sumoketi)
Mano vyras gimes 21.05.1983, 21.20 N,Akmene, gyvanam Norvegijoje. Dekui 4u.gif
[/quote]
Fifan aš juk Jums žiūrėjau ir tuo klausimu man rodos... Tad nelb norėčiau lysti į tą patį klausimą iš naujo.
[/quote]
Zinau,bet dabar 100% zinau tikslia data,o Jus man tada ziurejote neteisinga mano nurodyta data unsure.gif
Atsakyti
fifan, atsisakau žiūrėti 4u.gif su Jumis laiko švaistymas ir didelis nevertinimas kito pastangų jeigu dar turite pakankamai naglumo teigti, kad Jūs suklydote... dabar pataisėte, o gal ir šį kartą suklydote??? ... nešvaistykite mano laiko ;) AČIŪ 4u.gif
Atsakyti

Na Jusu teise rinktis. Siaip as vertinu visu pastangas ir visada uz paslaugas atsilyginu. Niekada nieko negaisinu. O bet taciau, zmogiska klysti. Tikrai, atsiprasau, kad pasiteiravau dar karta, issiaiskinus tikra mano vyro gimimo laika. 

Sekmes jums! 

Atsakyti

Na Jusu teise rinktis. Siaip as vertinu visu pastangas ir visada uz paslaugas atsilyginu. Niekada nieko negaisinu. O bet taciau, zmogiska klysti. Tikrai, atsiprasau, kad pasiteiravau dar karta, issiaiskinus tikra mano vyro gimimo laika. 

Sekmes jums! 

Atsakyti
[quote=Zunkelis,2018 06 30, 02:10]
Na jeigu Jūsų vaikas nuo tokių jaunų jau domisi astro tuomet kažkokiu būdu turėtų būti lb stipriai išreikštas Uranas jos horoskope ax.gif Žinoma pažiūrėsiu, tik nepažadu kad lb greitai, bet įmeskite detales 4u.gif



Zunkeli, dukra spirga is dziaugsmo bigsmile.gif 4u.gif Na, jinai ipatingas vaikas, gal ka ir pati izvelgsite. O klausimai jos labai zemiski ir romantiski, tikriausiai nera tokios moters kori nebutu uzdavusi sio klausimo, pavyzdziui taro kortu temoje biggrin.gif Tai kada jinai sutiks Jį? Ir ar jinai ji jau pazista, ar tai bus naujas zmogus. smile.gif)) Stai tiek, grazaus ir ramaus jums laiko wub.gif
Atsakyti