Įkraunama...
Įkraunama...

VEDŲ ASTROLOGIJA 2

Kokia grazi tema, aplodismentai seimininkei 4u.gif
Nedrasiai klausiu jusu, galbut turesite laiko ir noro paziureti i situacija...
Sveikatos problemos. Ar artimiausiu metu matosi pagerejimas? Vis einu, ieskau iseiciu, ir pas gydytojus, ir su savimi pati dirbu, bet atsimusu lyg i siena.
1990 05 26 7.25 gimimo laikas, Silale.
4u.gif
Atsakyti
Laba. Gimimo data 1983 04 21. 12.45min. Kaunas kokia krypti rinktis del darbo ir kada istekesiu ? Dekoju
Atsakyti
Sveiki, stebiu jūsų įžvalgas ir nutariau paklausti kokie santykiai isivystitu su žmogumi gimusiu 1976.01.09 tik laiko nežino gimęs Kėdainiuose, o mano gimimo data 1981.09.18.Radviliskis.20.val. Būčiau labai dėkinga,jei nors kiek skirtumete man laiko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo coliuke29: 06 sausio 2019 - 19:03

    Sveiki. Matau tema jau kuris laikas nėra aktyvi, ir nežinau ar dar konsultuojate žmones, bet pradėsiu nuo to, kad prieš beveik trejus metus kreipiausi į jus.Įkelsiu trumpą mūsų ankstesnio pokalbio ištrauką, o po to trumpai pakomentuosiu :)

 
 
 
     Robertyyyte, atsiuntete savo ir savo vyro detales paziureti suderinamuma. 
     Jeigu ziurint is suderinamumo puses, tai Jus derate tik vidutiniskai ir netgi labiau i blogesne puse, taciau Jus pati turit ir puoselejat begaline meile, kantrybe ir supratima savo vyrui, turit labai geru aspektu seimos atzvilgiu, kas Jus tikrai laikys kartu. Tai yra labai gera planetu padetis, o ypatingai tureti tai moteriai.
     Siaip Jums su vyru turetu vykti nesusikalbadieniai, dalinai, nes menulis vienoje pozicijoje stovi nepalankiai Jums, taciau tikrai manau jog sugebesite tai apeiti nors ir nesijausite suprasta bei isklausyta savo vyro., taciau kuomet Jusu vyras nori lb puikiai randa priejima prie Jusu ir lb gerai jaucia ko Jums reikia.
     Nesusiprataimai dabar Jums vyksta del Saturno ir Jupiterio transito, nes siuo metu jie abu priarteje prie zemes, taciau jau nuo Geguzes antrosios puses viskas turetu taisytis i geraja puse, cia tik laikini nesklandumai.
     Leliuka planuoju pradeti, kitu metu pavasari, kad gimtu apie 2017 m., pb -2018 m., nes Jums dabar truputi sudetingas laikotarpis, tad kad isvengti kokiu nemaloniu ivykiu... Bet jisai tikrai bus  
*****
     Aciu uz greita atsakyma. Pasakete daug tiesos. Tikrai vyksta kaip jus sakot nekalbadieniai, ir atrodo, kad visiskai nesuprantam vienas kito. Taciau buna etapu, kada viskas klostosi puikiai. Matyt taip jau turi buti  dziugu, kad jau neuzilgo viskas turetu pagereti. Tik dar vienas klausimas, del darbines veiklos. Tiek vyras, tiek as stengiames susikurti sau geresnes ir palankesnes salygas, taciau viskas vyksta labai sunkiai. Ar sioje srityje nusimato kokiu pokyciu?
*****
     Na Jusu vyru darbingas laikotarpis nusimato nuo 2017 vasaros. Nuo 26 iki 28 m., Jam ypatingai sunkus laikas darbu srityje., teks ji pralaukti.
     Jums darbines padeties sekme bus daug velesne, greiciausiai kazkokius pokycius matau tik apie 34 metus. Siaip Jums palankiausia pagal horo buti seimos moterimi, arba dirbti savame versle su savo vyru., bet didziaja dali darbu pavesti vyrui.
     Siaip stenkites nesiskolinti pinigu, nes pas Jus abu lb aspektuotas skolu/nemalonumu bustas ko pasekoje gali buti ypatingai dideliu sunkumu su tuo.
 
 
 
     Kad jūsų žodžiuose buvo tiesos, nesikartosiu, svarbiausia, ką norėjau pasakyti, kad dėl pastojimo viskas gavosi taip, kaip sakėte. Pastojau kitų metų pavasarį ir vaikas gimė 2018 m. sausio mėn. :) Ir ne todėl, kad aklai klausiau jūsų patarimo. Tiesiog anksčiau nesigavo. Matyt tuo ir pasireiškė tas sudėtingas laikotarpis.
     Kas mane neramina iki šiol, tai jūsų žodžiai apie skolinimąsi. Pradėjom namo statybas, bet be banko paskolos neišsiversim niekaip. Pavasarį planuojam kreiptis į jį, bet ar palankus tam laikotarpis? Ar pavyks tas statybas užbaigti ir ar neturėsim dėl to ypatingai didelių finansinių sunkumų? Juo labiau, kad jūsų komentaras būti man tik šeimos moterimi įgauna vis didesnę reikšmę. Anksčiau nelabai apie tai susimąstydavau, bet dabar, auginant vaiką ir artėjant momentui, kada reikės grįžti į ankstesnį darbą, vis aiškiau suvokiu, kad to nenoriu, bet greičiausiai neturėsiu kito pasirinkimo, dėl jau minėtų planų “susidraugauti” su banku.
     Ech, nemažaičia prirašiau, bet finale norėčiau jums padėkoti už jūsų skirtą laiką :) Nežinau ar dar čia apsilankot ir ar perskaitysit mano komentarą, bet tikiuosi, kad ir toliau darote tai, ką darėte, nes jums puikiai sekasi :)
     O jei netyčia čia užsuksit ir dar kartą sutiksit pažiūrėti, kas mūsų laukia toliau, būčiau be galo dėkinga :)
 
Atsakyti
Noriu visiems temos dalyviams pranešti jog šiuo metu supuoju mažylį ant rankų, tad astrologijos tikrai neapleidau, bet neturiu laiko dalinti nemokamus komentarus ;)

Jeigu kažką domina išsamesnė analzė kreipkitės į el.paštą adresu vaida83@gmail.com
Atsakyti