Įkraunama...
Įkraunama...

VEDŲ ASTROLOGIJA 2

QUOTE(Zunkelis @ 2016 10 07, 09:27)
2016 metų Spalio mėnesį, Ketu ir Neptūnas yra jungtyje, ko pasekoje mūsų visų gyvenimuose įvyks kažkas kas pakeis mūsų visų tolimesnį likimą. Galbūt iš karto to nepastebėsime, bet pokyčiams tai bus itin svarbus metas. Būčiau labai linkusi tai sieti su Seimo rinkimais, galbūt žmonių priimtas atsakingas sprendimas galės pakeisti mūsų visų ateitį  mirksiukas.gif
Tad balsuokime atsakingai ir su Viltimi į Geresnį Rytojų  mirksiukas.gif


O pakeis į gerą? biggrin.gif Nes pokyčiai gali būti visokie, ir nebūtinai geri smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2016 10 07, 07:45)
O pakeis į gerą? biggrin.gif Nes pokyčiai gali būti visokie, ir nebūtinai geri smile.gif


Šiaip turėtų būti masiniam skaičiui žmonių, didžiąjai visuomenės daliai itin pastebimi, pajaučiami ax.gif Itin liberalūs ir lb žmogiški, nes jungtis yra Vandenyje, būčiau linkusi tikėti, kad teigiami, tačiau nenorėkime visko itin greitai 4u.gif
Atsakyti
Labutis, noriu paklausti ir sužinoti atsakymą.. mano gyvenime toks chaosas.. pradėjau mokytis siuvimo, bet įsirašiau į mokslus kažkaip ne savo noru, dabar mokausi ir nesuprantu ar man pasilikti šitoje srityje ar savo gyvenima susiesiu su siuvimu ar tobėsiu būtent su šita specialybe.. gal pasirinkau neteisingą pasirinkimą.. nes mintys nuolat tik tokios.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukiulaukiu315 @ 2016 10 13, 08:26)
Labutis, noriu paklausti ir sužinoti atsakymą.. mano gyvenime toks chaosas.. pradėjau mokytis siuvimo, bet įsirašiau į mokslus kažkaip ne savo noru, dabar mokausi ir nesuprantu ar man pasilikti šitoje srityje ar savo gyvenima susiesiu su siuvimu ar tobėsiu būtent su šita specialybe.. gal pasirinkau neteisingą pasirinkimą.. nes mintys nuolat tik tokios..  unsure.gif


Pati sritis Jums galėtų būti tinkama, tačiau Jus nepakesite mechaninio darbo, kur reikia per dieną siūti vieną ir tą pačią siūlę. Jeigu Jums būtų galimybė tą siuvimą perorientuoti į techninę to pusę, kur yra modeliavimas ir vis skirtingas darbas kiekvieną kartą tai būtų puiki sritis. Sakykime Jums tiktų siūti, bet kaskart vis kažką skirtingo, ką galėtumėte individualiai sukurti, nes tik tokiu būdu atskleisite itin stiprų kūrybinį potencialą Jumyse.
Atsakyti
QUOTE(Zunkelis @ 2016 10 13, 10:56)
Pati sritis Jums galėtų būti tinkama, tačiau Jus nepakesite mechaninio darbo, kur reikia per dieną siūti vieną ir tą pačią siūlę. Jeigu Jums būtų galimybė tą siuvimą perorientuoti į techninę to pusę, kur yra modeliavimas ir vis skirtingas darbas kiekvieną kartą tai būtų puiki sritis. Sakykime Jums tiktų siūti, bet kaskart vis kažką skirtingo, ką galėtumėte individualiai sukurti, nes tik tokiu būdu atskleisite itin stiprų kūrybinį potencialą Jumyse.


Labai ačiū.. tikra tiesa negaliu pakest kai reikia siūti tapatį per tapatį, net purto kaip aš pasirinkau.. ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
o sakykit ar galetumet paziuret man del vaikuciu? nes dabar kaikas pasikeite musu gyvenime ir dalinai lemia veiksmus ir planavimus apie vaikus, noreciau suzinot kada nusimato pirmas vaikelis? 4u.gif
aciu Jums nekantriai lauksiu atsakymo, Jusu astrologiniai gebejimai man labai patinka, labai taikliai parasot apie zmogu kaip kas, esu dekinga uz tai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukiulaukiu315 @ 2016 10 16, 21:28)
o sakykit ar galetumet paziuret man del vaikuciu? nes dabar kaikas pasikeite musu gyvenime ir dalinai lemia veiksmus ir planavimus apie vaikus, noreciau suzinot kada nusimato pirmas vaikelis? 4u.gif
aciu Jums nekantriai lauksiu atsakymo, Jusu astrologiniai gebejimai man labai patinka, labai taikliai parasot apie zmogu kaip kas, esu dekinga uz tai  4u.gif


Sveiki dar karteli, Jūs esate ypatingai jauna ir Vedų Astrologijos konsultacijos rekomenduojamos žmonėms nuo 28 m., kuomet Saturnas sugrįžta į pradinę padėtį gimimo metu. Taip yra todėl, kad iki minėto amžiaus tarpsnio žmogus tik atranda save. Tad Jums dabartinės konsultacijos tikrai nenaudingos. Bukite išmani ir kantri savo gyvenimo tobulinimui, o tik tada svajokite apie vaikelį. Beja astrologija mato tik palankius pastojimui laikotarpius, tačiau aiškumo ar tai bus vedina tęstinumo priklauso nuo gilesnės analizės.
Atsakyti

Mhhh... nauja forumo versija tokia lb įdomi, bet lb jau primena tėvų darželio versiją.

Atsakyti
Noreciau ir as suzinot, kokia perspektyva santykiuose artimiausioj ateity? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
data gimimo atsiusiu asmenine zinute, jei galima.

Ir dar klausimukas butu ar tikrai asmenini horoskopa geriausia daryti likus 2-3 men iki gimtadienio? dekoju
Atsakyti

Zunkeli, ar galėtumėte pažiūrėti mūsų poros suderinamumą ir mūsų abiejų ateities darbo perspektyvas. Jei reikės - duomenis atsiųsiu asmenine žinute :)

Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2016 10 21, 07:16)
<p>Zunkeli, ar galėtumėte pažiūrėti mūsų poros suderinamumą ir mūsų abiejų ateities darbo perspektyvas. Jei reikės - duomenis atsiųsiu asmenine žinute smile.gif</p><p></p>

Zinoma, kad duomenu reikia, prasau atsiusti asenine zinute jeigu nenorite viesinti.
Atsakyti

Susidomėjau ir aš. :4u: Išsiunčiau jums į až duomenis.

Atsakyti