Įkraunama...
Įkraunama...

VEDŲ ASTROLOGIJA 2

Sveiki, labai sudomino kad 12 bustas rodo kalejima, saket jei suaktyvintas, man darete horoskopa asmenini jau, ziuriu 12 name yra tas Ra, gal rodo kad gresia kada nors kalejimas man? siaip idomu aisku as tiek daug nezinau tai tik is smalsumo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(creda @ 2016 10 21, 14:54)
Sveiki, labai sudomino kad 12 bustas rodo kalejima, saket jei suaktyvintas, man darete horoskopa asmenini jau, ziuriu 12 name yra tas Ra, gal rodo kad gresia kada nors kalejimas man? siaip idomu aisku as tiek daug nezinau tai tik is smalsumo smile.gif


Creda, perverčiau kompiurerį aukštyn kojomis kol susiradau Jūsų analizę, bet pas Jus Rahu yra 9-būste, kas Jums duoda norą keliauti, pažinti kitas kultūras, itin didelį domėjimąsi kultinėmis žiniomis, galimus pokyčius religinėse srityse ar pan. Taip pat gyvenime gali egzistuoti Jus įkvepiantys žmonės, tačiau ne lietuviai... gali būti autoriai, aktoriai ar kiti pasauliui žinomi asmenys... Pas Jus Rahu žuvyse, dvyliktame ženkle, o ne - būste.
Atsakyti
QUOTE(vile999 @ 2016 10 20, 16:41)
Noreciau  ir as suzinot, kokia perspektyva santykiuose artimiausioj ateity? 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Ir dar klausimukas butu ar tikrai asmenini horoskopa geriausia daryti likus 2-3 men iki gimtadienio? dekoju


Vile999, matau, kad Jūsų Veneros padėtis yra ganėtinai silpna, nors ji nėra pažeista, o Venera ir sagnifikuoja santykius su antrąja puse, būdama šeštąjame būste, tad Jūs viduje turite susitaikyti ir nusiteikti, kad ši gyvenimo sritis nebus itin lengva ir pareikalaus iš Jūsų itin daug kantrybės. Blogiausia tai, kad dabartinis einamasis periodas ir yra valdomas Veneros, tad manau, kad nesėkmės ir galėjo prasidėti nuo 2007 m., rudens., o noras susirasti antrąją pusę irgi tikriausiai yra begalinis. Nuo 38 m., itin didelis pašviesėjimas Jums bus meilės srityje, tad manau, kad tikrai pasinaudosite ta galimybe, dabar dar reikės kantrybės. ax.gif

Dėl asmeninio horoskopo darymo keli mėnesiai prieš... tikrai negaliu nieko pasisakyti... Manau, kad jį reikia daryti tada, kada stengiamasi užsiiminėti savianalize ir saviugda, kad geriau suprastum kodėl yra taip ar kitaip ir kaip galima būtų tai pakeisti, nes žinant priežastį lengviau surasti išeitį iš kamuojančios situacijos ax.gif
Atsakyti
Mil@na, siuntėte savo duomenis, kad pažiūrėčiau darbinės padėties perspektyvas ir piniginius klausimus.

Darbinė perspektyva yra ypatingai susijusi su darbu namuose arba namų aplinkoje, gali būti vaikų priežiūra, senelių namai, valymo darbai, taip pat didelis potraukis grožio industrijai tad gali būti kirpimas, manikiūras ir pan., veiklos. Itin mėgstate bendrauti ir bendradarbiauti, tad pasistenkite tai panaudoti pinigų uždirbimui. Itin didelė problema pas Jus yra nežinojimo ko nori ar nežinojmo kaip elgtis, turėkite tai omenyje, nes yra itin didelis minčių pažeidimas astrologiniu atžvilgiu, jos nestabilios, nuolat kintančios, nėra dėmesio sutelkimo ties vienu tikslu ar pan.

Pinigėliai, kažkokio didelio tikrai nerodo, tačiau kaip ir minėjau užsidirbti galite papildomai pasinaudojusi savo komunikabilumu, tad nepraleiskite progos mirksiukas.gif Dabar jums neperseniausiai prasidėjo naujas planetarinis periodas, tad viskas gali pradėti itin kardinaliai keistis nuo šeimyninės padėties iki darbo perspektyvų ir t.t. Tačiau lb atkreipkite dėmesį į minčių koncentravimą ties tikslo siekimu ar bent jo suradimu, nes gali būti itin didelis išsiblaškymas artimiausiuose keletoje metų.
Atsakyti
QUOTE(Zunkelis @ 2016 10 22, 09:37)
Creda, perverčiau kompiurerį aukštyn kojomis kol susiradau Jūsų analizę, bet pas Jus Rahu yra 9-būste, kas Jums duoda norą keliauti, pažinti kitas kultūras, itin didelį domėjimąsi kultinėmis žiniomis, galimus pokyčius religinėse srityse ar pan. Taip pat gyvenime gali egzistuoti Jus įkvepiantys žmonės, tačiau ne lietuviai... gali būti autoriai, aktoriai ar kiti pasauliui žinomi asmenys... Pas Jus Rahu žuvyse, dvyliktame ženkle, o ne - būste.


aciu nes as irgi paziurejau vienoj vietoj taip parasyt, o as nzn kur kas biggrin.gif na tai gerai tada neprisidirbsiu biggrin.gif kur gi man cia ir prisidirbti kai pastoviai teisybes ieskau biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, Mano domintu mano pasaukimas ateities perspektyvos , siuo metu esu paieskose pasimetusi. Esu gimusi 1990 08 18 kokių duomenų dar reikėtų? Ačiū jei atrasite laiko:)
Atsakyti

Sveiki, Mano domintu mano pasaukimas ateities perspektyvos , siuo metu esu paieskose pasimetusi. Esu gimusi 1990 08 18 kokių duomenų dar reikėtų? Ačiū jei atrasite laiko:)
Gimimo laiko ir gimimo vietos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zunkelis: 23 spalio 2016 - 01:05

Sveiki, ar galima užduoti klausimą dėl veiklos/darbo pasirinkimo, t.y. ar tinka tai kuo dabar užsiimu (šiuo metu dirbu ir neturiu pasitenkinimo, nors kažkada labai mėgau savo darbą, o dabar einu, dirbu ir tiek), ar tiesiog atėjo laikas kažką keisti?

Ar reikia išlaukti, gal kol kas man yra ne labai geras periodas, o po to vėl viskas sugrįž į savo vėžes. Ar reikia kardinaliai viską keisti? Pasimetusi visai.  :unsure:  

Ačiū už atsakymą.  :4u:

1980-09-04,21:05, Vilnius. 

 

Atsakyti
QUOTE(Indonezija_ @ 2016 10 25, 08:31)
<p>Sveiki, ar galima užduoti klausimą dėl veiklos/darbo pasirinkimo, t.y. ar tinka tai kuo dabar užsiimu (šiuo metu dirbu ir neturiu pasitenkinimo, nors kažkada labai mėgau savo darbą, o dabar einu, dirbu ir tiek), ar tiesiog atėjo laikas kažką keisti?</p>
<p>Ar reikia išlaukti, gal kol kas man yra ne labai geras periodas, o po to vėl viskas sugrįž į savo vėžes. Ar reikia kardinaliai viską keisti? Pasimetusi visai.  unsure.gif  </p>
<p>Ačiū už atsakymą.  4u.gif</p>
<p>1980-09-04,21:05, Vilnius. </p>
<p> </p>


Prašau įvardinkite kuo dabar užsiimate., nes aš pagal Jūsų asmeninius duomenis žemėlapyje matau tik kokios sritys Jums būtų tinkamiausios, o ne ką dirbate dabar ax.gif
Atsakyti

Teisė ir buhaterinė apskaita.  :ax: Šiuo metu labiau buhalterė nei teisininkė. :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indonezija_: 25 spalio 2016 - 12:00
QUOTE(Indonezija_ @ 2016 10 25, 10:59)
<p>Teisė ir buhaterinė apskaita.  ax.gif Šiuo metu labiau buhalterė nei teisininkė. smile.gif</p>


Indonezija, buchalterinė apskaita Jums visiškai netinkama sritis. Labiausiai tinkamiausia būtų dirbti darbą, kur ieškoma įrodymų, vykdomi visokie tiriamieji darbai, teisė tikrai būtų daug tinkamesnė sritis. Šiaip Jums itin tiktų darbas, kur galėtumėte teikti paslaugas ir padėti žmonėms, o ypač tiems kuriems reikia pagalbos, kurie yra atstumtujų ar žemiausiame sluoksnyje, toks socialinės paskirties darbas, lb dažnai jis būna labdaringas arba apmokamas tik minimaliai, tad būnant realistams išgyventi užsiimant tokia veikla būtų be galo sunku... bet tai mano manymu tai sritys kurios Jus tenkintų. Dar teisė Jums tiktų, kur galėtumėte spręsti kilusius konfliktus tarp žmonių, galėtumėte būti itin teisinga skyrybų teisininkė ar panašias konfliktines situacijas teiminiu pagrindu įpareigotas spręsti žmogus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zunkelis: 25 spalio 2016 - 14:21
Tai, manau, teikti pagalbą galima ne darbo metu. smile.gif
O sakykite mes ateiname į šį pasaulį su tam tikru tikslu, kurį nulemia mūsų ankstesnį gyvenimai (karma). Ar sudarant horoskopą galima padėti pakeisti likimą į gerą, išvalyti karmą? unsure.gif
O kokia profesija galėtu būti tinkama šiam žmogui: vyras, 1977-04-09, 16:25, Vilnius.
Šiuo metu verslininkas, teisininkas. 4u.gif

O porų suderinamumą irgi galima įvertinti? Tik pvz. jei poros netinka pagal horoskopą, tai ką daryti? smile.gif Juk mus sujungia ne šiaip sau, taip jau duota, kad susitinka savo karmomis panašus žmonės.
Atsakyti