Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukai 2016, 40 tema

Aciu merginos wub.gif
kazkaip reiks atlaikyt kas skirta, niekur nedingsiu, turiu islaikyt kuo saltesni prota ir nenukvakt, nes gi mazylis jaucia kai mamai negerai, o ir del pieno negaliu suskyst... 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
HA, ačiū tau už rudeninę temukę 4u.gif

Finna, nepabėk, klausimas ir tau smile.gif
Jau rasiau ,kad nesim leliu tirti kraujo, gyd dave siuntima, bet galvojau vienu duriu du zuikius nusauti- ne tik bendra kraujo tyrima, bet ir vit D padaryti. Ir situacija tokia, kad Antejoj i vena nepataike (gerai kad mazius tik vos paverke, kai bande adata makaliuot- as kazkaip neilgai atsilaikiau, sakiau - uztenka), ten patare geriau imti is venos, nes is pirstuko baisiai sunku tokiems mazgiams pritraukt dvi tokias kolbeles parode (nu po kokius gal 5 ml, o gal ir daugiau). Kai nesigavo is venos, dure is pirsto, cia vaikinas visai nesureagavo, bet kraujo keli lasiukai, sakau nekankinsim maziuko, nes neisivaizduoju kaip ten imanoma pririnkti tiek butu. Uzejau ir i Synlab paklausti, tai ten sake mazgiams ima is venos galvoje. Man baisiai nuskambejo, nera tas tyrimas toks butinas, bet butu gerai zinot ir del HG, ir del vit D.
Mamytes, kuriu leliams eme krauja, kaip pavyko: is pirsto, is venos ? Gal cia ta darbuotoja miela, bet per mazai patyrus ?

QUOTE(jauniute @ 2016 09 08, 23:12)
nusipirkau ka tik tommee tippe aukle su tuo padu kur po ciuziniu dedas ir seka vaiko judesius ir kvepavima smile.gif
o pries kelias dienas nusipirkau elektrini pientrauki, zodziu pasitaskiau pinigais  lotuliukas.gif
as labai nusiminus, mano maziukui nenusileidus viena seklide,

Su pirkiniais 4u.gif
Bet kad tas kvepavimo padukas ar ne iki 4 men kazkaip naudojamas ? Drauge man kazka minejo, po to tipo vaikai nusislenka ir gali nakti aliarma be reikalo kelt. Bet jos Angel firmos, gal kitaip naudojamas. Tai dabar turesi ramesnio laiko sau nors kazkiek, saunuole 4u.gif
O del seklides, man irgi atrodo, kad dar gali nusileisti, bent jau taip esu skaiciusi, negalima gi pusmeti i prieki gyvent nerimu, cia prazilciau ir pamesciau paskutinius plaukus smile.gif
Linkiu, kad iki to laiko viskas susitvarkytu. Ir turbut i nauda butu pasikonsultuot su dar kokiu gyd.

Del plauku slinkimo- tai suprantu, kad reik laukti, kol iskris visi per nestuma uzsilaike smile.gif Bet kaip gaily pritariu, kad reiktu imtis leistinu priemoniu, kad pradetu augti eziukas smile.gif Uzsisakiau Weledos tonika smile.gif O svogunu tai maitinancioms nepatarciau nei per kur smile.gif Leliukui tokia kancia butu toks kvapas ... As esu kazkada dar studentavimo laikais bandzius, tai man taip smirdejo, kad pamenu, net vaikinui kambario duru neatrakinau, nes buvo geda, kad plaukai smirdes smile.gif

QUOTE(Oran @ 2016 09 09, 08:25)
Visi trys mano vaikai į baseiną keliauja biggrin.gif

Pasakojimo vis dar visos tikimes sulaukti smile.gif
Saunuolis tavo zirniukas, kad jau vartosi kaip tikras stipruolis smile.gif
O tai einat i suaugusiu baseina su maziuku ? Mes tai tik i kudikiu baseina smile.gif gylis apie metra, pavargsta mamai kojos, bet uz tai ramiau, kad ten ti ksu kudikiais, o ne bet kas lenda smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linden: 10 rugsėjo 2016 - 22:28
Linden, mano mazyliui eme kraujuka is venos kai buvom vos menesio 4u.gif aisku tos venos nesimate ir nepataike normaliai irgi ten sukinejo, stovejau salia ir ciut asaros nebego, nu bet kazkaip vistiek paeme 4u.gif
bet stresas man mamai matyt buvo didesnis nei vaikuciui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2016 09 10, 23:35)
Linden, mano mazyliui eme kraujuka is venos kai buvom vos menesio  4u.gif  aisku tos venos nesimate ir nepataike normaliai irgi ten sukinejo, stovejau salia ir ciut asaros nebego, nu bet kazkaip vistiek paeme  4u.gif
bet stresas man mamai matyt buvo didesnis nei vaikuciui  4u.gif

As tai laikiau ant ranku maziuka ir niuniavau jam, eilerascius deklamavau, kol ten bande adata makaliuotis... tik gaila kad niekaip nepataike, gerai kas maziukas vos paverke...

Mes turim ismokt but ramios del vaiku... Kad ir kaip nelengva but... Visa gyvenima turbut prisiminsiu, kaip savo didzkiui nepilnu treju metu operacinej gydytojai leido uz rankos laikyt ir ramint, kol suveike narkoze (leido i operacine tik kai prizadejau, kad nei vienos asaros nebus), nors po to koridoriuj issizliumbiau balsu...
Baisu dabar net kraujo maziukui leist badyt... Bet suprantu, kad reiktu...
Atsakyti
Linden, o kodel bendra krauja darai maziui?
Atsakyti
QUOTE(*odiseja* @ 2016 09 11, 00:12)
Linden, o kodel bendra krauja darai maziui?

Gydytoja sake galima padaryt, parase ir siuntima kraujo tyrimui. Ir pati daug kur skaiciau, kad 4-6 men patartina padaryt, nes kaip tik tuo metu baigiasi gelezies atsargos. Ir maniskiui po gimimo nedaryta daugiau nei karto.
Atsakyti
Mes nė vienam vaikui tokio amžiaus kraujo netyrėm, esu girdėjusi, kad iš galvos venos kraują ima, nes iš rankos labai retai kada pavyksta. Bet baisiai skamba. Čia jau gal kai būtina...

O dėl operacijų - kai vyriausiąją 3 metų išleidom į darželį, perėjom reikalingus gydytojus, chirurgė taip per atstumą žvilgtelėjo ir sako - turit kirkšnies išvaržą, išsioperuokit. Tai man toks šokas buvo, nepatikėjau, kad vos pažiūrėjusi gali matyti, tikėjausi, kad suklydo. Paskui ėjom konsultacijai į klinikas, dar po metų echoskopu pažiūrėjo - tikrai, yra ta išvarža... Tai šią vasarą pasiryžom kišt mergaitę po peiliais, kad ir kaip mums tai būtų baisu, vyras su ja pragulėjo 2 naktis klinikose, o jis negali pakęsti nuo vaikystės visokių medicinos įstaigų, aš su kitais trim namie buvau ir nieko nemačiau, tai ir baisu buvo, bet ir ne taip labai, kai nieko nemačiau. O dabar viskas gerai. Reik kartais pasitikėti gydytojais smile.gif Nors aš ir nelabai linkusi... smile.gif

Mūsų mažius dar normaliai nesivarto, jei ant lygaus pagrindo, bet jei aš jį ant savo kojų pasiguldau sėdėdama ant lovos, tai iškart nusiverčia. O sveria tai turbūt virš 9 kg smile.gif Krūvą rūbų išaugo, kai kurie (šiltesni) taip ir nepanaudoti liko. Tikiuosi, kad bus dar kitam smile.gif Kažkada taip pagalvojau, kad kada nors bus labai liūdna suprasti, kad mažiausias vaikas yra jau paskutinis ir po jo daugiau mažesnių nebebus... Tokie nuostabūs ir mieli tie leliukai-angeliukai, šypsos, guguoja ir, atrodo, nuolat žavisi savo mama smile.gif wub.gif
Atsakyti
Linden o ka tavo vaikui operavo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linden @ 2016 09 11, 00:42)
Gydytoja sake galima padaryt, parase ir siuntima kraujo tyrimui. Ir pati daug kur skaiciau, kad 4-6 men patartina padaryt, nes kaip tik tuo metu baigiasi gelezies atsargos. Ir maniskiui po gimimo nedaryta daugiau nei karto.



Maniskiui ir nedaryta, bet gyd ir nesiulo daryt, kazkaip nelabai girdejus esu ir is draugiu, kad darytu taip be reikalo g.gif gaila, kai taip bado ir nepataiko. Nesimato pas tuos mazius tu venu dar..
Atsakyti
Linden, maniskei vakar is pirsto eme, bet visai mazai, nieko nespaudinejo, taip bego kraujukas.
Atsakyti
Sveikos, atlindau Jauniutei parašyt 4u.gif
Mano kleckutį operavo 2,5 mėnesio, darė sudėtingą operaciją inkstuko. Tikrai labai sunku psichologiškai tokį mažą į operacinę išleist. Tiesiog galvojau kad tai yra būtina dėl vaiko geresnės sveikatos, stengiausi neužsidepresint ir viskas ganėtinai neblogai praėjo 4u.gif Suprantu kad labai neramu, bet tikrai ne pasaulio pabaiga. Laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cytrynka @ 2016 09 11, 19:15)
Sveikos, atlindau Jauniutei parašyt  4u.gif
Mano kleckutį operavo 2,5 mėnesio, darė sudėtingą operaciją inkstuko. Tikrai labai sunku psichologiškai tokį mažą į operacinę išleist. Tiesiog galvojau kad tai yra būtina dėl vaiko geresnės sveikatos, stengiausi neužsidepresint ir viskas ganėtinai neblogai praėjo  4u.gif  Suprantu kad labai neramu, bet tikrai ne pasaulio pabaiga. Laikykis  4u.gif



aciu kad parasei, pasidalinai patirtimi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jauniute: 11 rugsėjo 2016 - 20:19