Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukai 2016, 40 tema

jauniute, mano pirmajam extra operavo apendecita, dar treju metu neturejo.

FB rasiau, cia jums gal ne.Kodel noriu daryt tyrima ir vit D, nes rankytes, kojytes daznai dregnos, pakausiukaa nutrintss, gyd liepe duot didssne doze vit D. Bet nesinorėtų perdozuot. Tik neįsivaizdavau, kad taip nevisai lengvai tai paimama...
O kad bendras kraujo tyrimas tyrėtų būti padarytas, daug kur girdėjau, tik vieni gyd siunčia apie metų vaiką, o kiti 4-6 mėn. Todėl visai nenustebau, kai gyd pasakė ir dėl kraujo tyrimo.
Papildyta:
QUOTE(Asoje @ 2016 09 11, 01:34)
Tikiuosi, kad bus dar kitam smile.gif  Kažkada taip pagalvojau, kad kada nors bus labai liūdna suprasti, kad mažiausias vaikas yra jau paskutinis ir po jo daugiau mažesnių nebebus... Tokie nuostabūs ir mieli tie leliukai-angeliukai, šypsos, guguoja ir, atrodo, nuolat žavisi savo mama smile.gif  wub.gif

drinks_cheers.gif iš tiesų, tai tokie maži mieli stebukliukai wub.gif

Aš jau dabar, kai žindau ir jis tai kaifuoja, tai apsikabina, tai glosto, tai žnybia :-) vis pagalvoju, kaip nelaukiu to laiko, kai pasibaigs žindymas.... nes tai be galo nuostabus jausmas man... o jo pabaiga - lyg ir to kūdikiško etapo pabaiga :-)
o kak tas laikas bėga taip greit, atrodi nespėji pasimėgaut tom nuostabiom akimirkom....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linden: 12 rugsėjo 2016 - 02:02
Linden, i skirtingus baseinus vaikai eina. Maziausias i kudikiu, kiti i plaukimo mokyklos.
Mano viduriniam sunui eme krauja is venos galvytej. Buvo erke isisiurbus ir kaip tycia temp sukilo iki 38 po poros savaiciu, tai veziau i infekcine. Dar ne metuku neturejo, viena nepataike, vaikas klyke, kita eme. Nu zodziu, nekokia patirtis mano su tais tyrimais.

Atsakyti
cytrynka is to strioko ir nepaklausiau blush2.gif o kaip tavo mazutelis dabar? ar susitvarke jau reikalai su tuo inkstuku? ir ka jam dare tam inkstukui per operacija???

dziaugiuosi kad pas jus viskas jau praeity ir galit ramiai gyventi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2016 09 12, 15:01)
cytrynka is to strioko ir nepaklausiau  blush2.gif  o kaip tavo mazutelis dabar? ar susitvarke jau reikalai su tuo inkstuku? ir ka jam dare tam inkstukui per operacija???

dziaugiuosi kad pas jus viskas jau praeity ir galit ramiai gyventi smile.gif

Buvo susiaurėjimas prie inksto, dalį šlapimtakio šalino,sujungė kad būtų geresnis nutekėijimas. Dabar ten paliktas kateteris,kurį poryt vėl su narkoze šalins. Šiaip jaučias jis gerai, o kaip ten viduj situacija poryt pažiūrės smile.gif dėkui kad klausi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cytrynka @ 2016 09 12, 16:48)
Buvo susiaurėjimas prie inksto, dalį šlapimtakio šalino,sujungė kad būtų geresnis nutekėijimas. Dabar ten paliktas kateteris,kurį poryt vėl su narkoze šalins. Šiaip jaučias jis gerai, o kaip ten viduj situacija poryt pažiūrės smile.gif dėkui kad klausi  4u.gif



jetau, laikykites 4u.gif
tikiu kad viskas ok, tik zinau kaip sunku kai negali ramiai megautis leliuko auginimu 4u.gif
Atsakyti
Sveikatos visiems mūsų mažuliukams! (vyresniesiems taip pat smile.gif ), o mūsiškis šiandien, sumušdamas visus mūsų vaikų rekordus, išdaigino pirmąjį dantuką smile.gif Vakare pačiupinėjau, tai kauburėlis jautėsi, sakiau, kad per kelias dienas išdygs, šįryt patikrinau su šaukšteliu - skimbčioja, tai tikrai prasikalęs smile.gif Jam dabar 4 mėnesiai ir savaitė, pirmajai dygo beveik 5 mėn., antrajai 6 mėn, trečiajam 5 mėn. Dėl vit. D tai irgi kartais panerimauju, ar užtenka, saulytėj kartais palaikau, po lašiuką duodu, lyg neprakaituoja delniukai, bet pakaušis lyg ir nugulėtas atrodo... Gydytoja tai nieko nesakė, o aš ir nenorėjau klaust smile.gif Gal augdamas išsilygins smile.gif
O mūsų penkiametei neseniai pirmas dantis iškrito, dygsta naujas ir dar 2 krūminiai kalasi gana skaudžiai plėšdami dantenas, bet nežinau, kuo galiu padėti, skundžiasi ji, kad sunku kramtyti valgant, tai labai lėtai ir ilgai viską kramsnoja...
Atsakyti
Asoje, su pirmu dantuku!

Maniskei irgi prakaituoja delniukai, bet daktare sake kad cia nera pozymis vit.d
Pakausis visai mazai patrintas, bet jinai ir neguli ilgai ant nugaros biggrin.gif
Atsakyti
Ooo Asoje, su pirmu geguziuku dantuku! Ar neskausmingai dygo maziui?
Atsakyti
Sveikutės,

Kadangi bėdavojausi, kad nepavyko paimti kraujuko mažiukui, tai pasidalinsiu patirtimi, kaip pavyko smile.gif Pirma vaikutis buvo šiek tiek sušilęs ir šilti šilti delniukai (nespecialiai čia taip gavosi, bet pasirodo gerokai palengvina tekėjimą). Poliklinikoj nuvežėm bendram kraujo tyrimui, ten tas geležiukas pradūrimui skausmingesnis (nes tuo pačiu ir man ėmė), bet už tai kraujukas gana greit pribėgo, šiek tiek paverkė, dar nežinom atsakymų.
O tada į Antejoos labaratoriją nuvažiavom dar kartą, ir paėmė iš pirštuko vit D. tyrimui. Esmė, kad čia duria su spec vaikišku, labai plonytė adatytė, net nesuverkė ir nesureagavo vaikas, bet už tai ir silpniau kraujukas tekėjo, bet po truputį ir prilašino, kai vaikas žaidė žaisliuku ir jokių ašarų, tai viskas pavyko sklandžiai.
Ir siandien jau zinom rezultatus.
Maziukui 40,35 (pakankamumo norma 30-100), tik mamai trukumas smile.gif
Tai gerai, kad ir nedidinom vit D dozes, nors kodel tada tie delniukai buna dregni- neaisku, ir pakausis patrintas...,

QUOTE(Oran @ 2016 09 12, 13:34)
Linden, i skirtingus baseinus vaikai eina. Maziausias i kudikiu, kiti i plaukimo mokyklos.
Mano viduriniam sunui eme krauja is venos galvytej. Buvo erke isisiurbus ir kaip tycia temp sukilo iki 38 po poros savaiciu, tai veziau i infekcine. Dar ne metuku neturejo,  viena nepataike, vaikas klyke, kita eme. Nu zodziu, nekokia patirtis mano su tais tyrimais.

thumbup.gif Saunuoliai vaikinai thumbup.gif
Tai va tas is galvytes venos emimas man irgi atrode neraminantis.
Labai dziaugiames, kad pavyko paimti kraujuka be vaiko virkdymo.

QUOTE(cytrynka @ 2016 09 12, 16:48)
Buvo susiaurėjimas prie inksto, dalį šlapimtakio šalino,sujungė kad būtų geresnis nutekėijimas. Dabar ten paliktas kateteris,kurį poryt vėl su narkoze šalins. Šiaip jaučias jis gerai, o kaip ten viduj situacija poryt pažiūrės smile.gif dėkui kad klausi  4u.gif

Kad viskas butu gerai ir viskas kuo greiciau uzsimirstu 4u.gif

QUOTE(Asoje @ 2016 09 13, 01:34)
Sveikatos visiems mūsų mažuliukams! (vyresniesiems taip pat smile.gif ), o mūsiškis šiandien, sumušdamas visus mūsų vaikų rekordus, išdaigino pirmąjį dantuką smile.gif

Su pirmuoju dantuku 4u.gif Pirmunas thumbup.gif

QUOTE(Ciel @ 2016 09 13, 07:25)
Maniskei irgi prakaituoja delniukai, bet daktare sake kad cia nera pozymis vit.d
Pakausis visai mazai patrintas, bet jinai ir neguli ilgai ant nugaros  biggrin.gif

Ciel, tavo princesyte su 4 menesiukais 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O del ko dar gali prakaituot delniukai - gal kartais minejo ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linden: 13 rugsėjo 2016 - 10:15
Linden, saunu kad pavyko priduot tyrimus. Maniskei kai eme is kulniuko tai irgi is pradziu dejo pusle su siltu vandenuku.

Ne, sako cia nieko tokio kad prakaituoja , man rodos jie cia net gi negirdejo kad tai gali buti susije.

Aciu uz sveikinimus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

*odiseja*, klausei kaip gyvenam, tai, ačiū, gerai smile.gif
MB turėjo beveik 3sav. atostogų rugpjūtį, tada tai buvo išvis rojus žemėje biggrin.gif Ir prie jūros pabuvom (nors ir ne koks oras pasitaikė), ir Birštone buvom, ir čia visur vietoje papramogavom. Daugiau net nežinau ką papasakoti, nes gyvenam labai panašiai- mažiukas tik valgo, miega, žaidžia, beveik visą laisvą laiką dar vis prabūnam lauke, dar naudojamės proga, nes ilgai jau taip nebebus (ir orai jau darosi nebe tokie, ir temti jau gana anksti pradėjo, nebe taip malonu ilgai ir būti). Naujo pas mus tik tas, kad mažiukas pradėjo jau rimtai vartytis (buvo prieš tai, kad apsiversdavo "netyčia" smile.gif tai įsikibęs mums kažkuriam į pirštą, tai į žaislą kokį ar kokį vieną kitą kartą ir be nieko, bet lyg atsitiktinai), o nuo savaitgalio vartosi rimtai jau vien tik pats, ir apsiverčia, ir atgal atsiverčia, ir laimingas koks thumbup.gif Apie tai kaip mums su MB tas smagu, jau nepasakoju biggrin.gif


Linden, apie tyrimus jau neberašau (nebesinori ir daug plėstis kaip seniau, kai nėra nei skaitančių, nei labai rašančių), matau, kad jau viskas išsisprendė 4u.gif

Mes patys sūneliui tyrimų jokių neplanuojame (nors sąlygas tam turėtume ir be jokių siuntimų, ir pan.). Žiūrėti ir tirti galima labai daug ką, ne tik vitaminų koncentraciją ir ne tik bendrą kraują, bet ir daug daug visko, ir net nelaukiant 4mėn. ar kiek ten amžiaus. Tiesiog, esu tos nuomonės, kad badant vaiką (ar darant bet kokią kitą, net ir menkiausią intervenciją) reikia labai gerai apgalvoti ir pasverti ar tikrai tikrai to reikia. Nes "norisi pažiūrėti" man nėra priežastis. Aš nieko pažiūrėti nenoriu, kol nematau rimtų ir objektyvių priežasčių tam pažiūrėjimui smile.gif
Apie baseiną mačiau, kad kalbėjot su Oran smile.gif Mes mažiukus su Oran vedame į tą patį baseiną. Jis skirtas vien tik mažyliams nuo 4sav. iki 2m. Kiti niekas į jį neina. Vienu metu įleidžia du arba tris vaikus su tėvais (praėjusį kartą buvo trys berniukai, visi su tėčiais wub.gif mes, mamos, vos "ant kranto" tilpom susėsti biggrin.gif ). Jei į tą patį eitų kas tik nori, nepatiktų ir man. Be to, visai tokiems mažiukams ir sąlygos turi būti kitokios (vanduo šiltas, aplinka šiltesnė, dar ir chloro reikalai, ir t.t.). Gylis jo yra 1,5 metro. Man iš pradžių atrodė, kad gal kiek gilokas, nes nemažai tėvų iki kaklo praktiškai patys įlenda, bet dabar, kai jau ilgokai lankomės, supratau, kad mažiau gylio būtų visai negerai (pirma, tėvų nugarai, nes reiktų susilenkus viską daryti, antra, kadangi ten visi nardo, reikia gylio atitinkamo, pvz. jau didesni kiek vaikučiai šoka nuo krašto žemyn, tai jei būtų tik kaip kitur vos 70cm ar metras, būtų nesaugu). Mes iš pradžių dar turėjome mintį pabandyti ir kitą baseiną (Kaune dar vienas tik mažiukams skirtas yra), bet dabar jau ten nebesinori eiti būtent dėl to, kad jis negilus, nei metro nesiekia. Nepatogu būtų ir nardyti neišeitų.

Oran, vis noriu tavęs paklausti, kadangi tau jau baseinas vaikams ne naujiena 4u.gif Gal žinai kurie darželiai Kaune yra su baseinu (dar būtų gerai, kad ir darželis pats normalus būtų smile.gif )? Ir gal vedėte jūs irgi į tokį? Nes kaip tik su kineziterapeute baseine išsišnekėjom, kad kai kada būna gaila, kad mažiukai tiek įdirbio įdeda ten, o paskui praleidžia kurį laiką, kol gali eiti į "normalius" baseinus. Mes į jokį darželį dar neregistravome, iš pradžių galvojome, kad eis į privatų kažkurį ir nereiks kito, bet dabar galvoju, kad norėsis turbūt to tęstinumo, kad nebūtų pertraukos baseinui (o dabar gaunasi, kad ten, kur dabar einam priima tik iki 2m., o pvz Girstutyje klausiau, ten sako nuo 4m., kažkur reikia dėtis per tą tarpą, taip man ir papasakojo apie tokius darželius, tik nežinojo kurie būtent, bet, kad, yra, sakė tikrai). Sakau gal tu žinai kažką smile.gif
Dar apie baseiną, mažiukui visad patiko ten nuo pat 7sav. (neskaitant trumpų nenuotaikos epizodų, kurie greitai pataisomi greit iškeliant ant kranto ir gaunant MP lotuliukas.gif ), kai pradėjome eiti, bet man rodos, kad tik praeitą savaitę jis pirmą kartą sąmoningai suprato kur nuėjom smile.gif Nes kol MB nuėjo į dušą, aš jį paėmiau rengti, pamatė baseiną (o ten dar kaip tik kiti du berniukai taškėsi), akis tik išpūtė, šypsena nuo ausies iki ausies ir kaip pradėjo mataruoti rankom-kojom (taip jis kai labai džiaugiasi daro biggrin.gif ).


Asoje, su pirmu dantuku 4u.gif Kaip greitai eina laikas, atrodo tik gimė, o tai jau tas, tai anas. Smagu viską stebėti, bet aš dažnai noriu, kad laikas bent kiek sustotų smile.gif


cytrynka, nesmagu, kai negali, kaip jauniute minėjo, vien tik džiaugtis motinyste, bet gerai, kad tas kas negera, yra pataisoma ir jau greitai visai bus praeity 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 13 rugsėjo 2016 - 13:46
QUOTE(Finna @ 2016 09 13, 13:40)
Oran, vis noriu tavęs paklausti, kadangi tau jau baseinas vaikams ne naujiena 4u.gif Gal žinai kurie darželiai Kaune yra su baseinu (dar būtų gerai, kad ir darželis pats normalus būtų smile.gif )? Ir gal vedėte jūs irgi į tokį? Nes kaip tik su kineziterapeute baseine išsišnekėjom, kad kai kada būna gaila, kad mažiukai tiek įdirbio įdeda ten, o paskui praleidžia kurį laiką, kol gali eiti į "normalius" baseinus. Mes į jokį darželį dar neregistravome, iš pradžių galvojome, kad eis į privatų kažkurį ir nereiks kito, bet dabar galvoju, kad norėsis turbūt to tęstinumo, kad nebūtų pertraukos baseinui (o dabar gaunasi, kad ten, kur dabar einam priima tik iki 2m., o pvz Girstutyje klausiau, ten sako nuo 4m., kažkur reikia dėtis per tą tarpą, taip man ir papasakojo apie tokius darželius, tik nežinojo kurie būtent, bet, kad, yra, sakė tikrai). Sakau gal tu žinai kažką smile.gif

Nelabai turiu ka ir pasakyt siuo klausimu. Apie Kauno darzelius zinojau daug, bet kad butu su normaliu baseinu kazkaip neteko susidurt. Ko gero reikia privaciais pasidomet. Mano vyresneliai anksti pradejo KPM baseina lankyt. Vienas nuo 7 m kitas nuo 5. Plaukia abu kasdien iki siol. Eina i sale, kur priziuri kineziterapeutas, vandeny treneriai aukleja. Bet i kudikiu baseina tik maziausias keliauja.
Atsakyti