Įkraunama...
Įkraunama...

Vėdinimas 9

QUOTE(mintas @ 2019 01 12, 19:11)
Kad rekuperatorius dirba gerai rodo ir tiekiamo į patalpas oro temperatūra 22°C. Kai išmetamo oro ventiliatorius nesisuko temperatūra buvo ~16°-18°C. Dabar lauke googlas rodo -1°C. Patalpose paprastai palaikau apie 24°C.
Disbalanso pagal rekupo nustatymus nėra smile.gif.

Pagal tiekiamo į patalpas oro temperatūrą NVK ~ 92% smile.gif.

Kaip taip gali būti? Kokį oro kiekį pumpuoji? Maniškis varinėdamas 70 kubų į patalpas tiekia 19,8 laipsnių orą, ištraukia 20,2 laipsnių orą. Dabar našumą padidinau iki 120 kubų oro. Grąžina 18,8, ištraukia tuos pačius 20,2 laipsnius oro.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2019 01 12, 18:55)
Kokį oro kiekį pumpuoji? Maniškis varinėdamas 70 kubų į patalpas tiekia 19,8 laipsnių orą, ištraukia 20,2 laipsnių orą.


40% pagal matavimus pučia 132-133m³/h

Matai, ne vien tavo rekuperatorius stebuklingas smile.gif.

Pas tave patalpose 20°C, o pas mane 24°C.
Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2019 01 12, 20:04)
40% pagal matavimus pučia 132-133m³/h

Matai, ne vien tavo rekuperatorius stebuklingas smile.gif.

Pas tave patalpose 20°C, o pas mane 24°C.

Net gamykla ant popieriaus su tavo rekūpu neišspaudžia tokio naudingumo. Kitų Amalviniai irgi prasčiau pučia. Tik taviškis stebuklus išdarinėja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 12 sausio 2019 - 19:16

Klausimas ka Minto termometrai dar rodo, ar tikrai tikslus :) 24C nebutinai bus 24C

Atsakyti
QUOTE(vaikis_ @ 2019 01 12, 19:36)
<p>Klausimas ka Minto termometrai dar rodo, ar tikrai tikslus smile.gif 24C nebutinai bus 24C</p>

Kad termometrai grybauja, teko patirti smile.gif keite viena pirmais metais smile.gif nes pievas rode pas tevukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaikis_ @ 2019 01 12, 19:36)
<p>Klausimas ka Minto termometrai dar rodo, ar tikrai tikslus smile.gif 24C nebutinai bus 24C</p>


Tikslių termometrų neturiu, bet panašią temperatūrą rodo dauguma mano turimų termometrų. O rekupo tiekiamą temperatūrą iš vis problema išmatuoti. Kažkada matavau ties difuzoriais, tai naudotas termometras rodė panašius dydžius kaip ir rekupo termometras, bet tai tikrai nepatvirtina, kad rekupo termometras tikslus.

QUOTE(cibulis @ 2019 01 12, 19:14)
Net gamykla ant popieriaus su tavo rekūpu neišspaudžia tokio naudingumo. Kitų Amalviniai irgi prasčiau pučia. Tik taviškis stebuklus išdarinėja.


Gamyklos deklaruotas NVK siekia 91%, taip, kad mano rekupo išlaužtas NVK, labai panašus į deklaruotąjį ;). Taviškio prie 70m³/h išlaužtas 98% NVK (primestas pagal pateiktas temperatūras) irgi viršija gamyklos deklaruotąjį.

Ko nuvertini save, tavasis didesnius stebuklus rodo ;). Nenuvertink savęs smile.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 12 sausio 2019 - 21:21
QUOTE(mintas @ 2019 01 12, 22:06)
Ko nuvertini save, tavasis didesnius stebuklus rodo ;). Nenuvertink savęs smile.gif.

Kodėl kiti amalviniai pučia daug prasčiau nei taviškis?
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2019 01 13, 11:00)
Kodėl kiti amalviniai pučia daug prasčiau nei taviškis?


Gal kitų namai mažiau sandarūs? Kai mano rekupo išmetimo ventiliatorius nedirbo, irgi prastus rodiklius rodė.

Kodėl tavo rekupas pučia šilčiau, nei turėtų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 13 sausio 2019 - 12:50
QUOTE(mintas @ 2019 01 13, 13:47)
Gal kitų namai mažiau sandarūs? Kai mano rekupo išmetimo ventiliatorius nedirbo, irgi prastus rodiklius rodė.

Kodėl tavo rekupas pučia šilčiau, nei turėtų?

Ach, tai sakai sandarumas lemia tavo įrenginio našumą. Tu matai. Maniškis pučia tai, kas yra ištestuosta PHI. O taviškis +20 proc. geriau nei turėtų pagal PHI.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2019 01 13, 12:52)
Maniškis pučia tai, kas yra ištestuosta PHI.


Tavo rekupo PHI ištestuotas NVK 98%? Tikrai nemeluoji?


QUOTE
O taviškis +20 proc. geriau nei turėtų pagal PHI.


O maniškis pučia beveik tokiu NVK, kokį deklaravo gamintojas.

Tiesa, NVK primečiau nesiremdamas išmetamo oro temperatūra, tad jis nėra tikslus, bet įtariu, kad ir gamintojo matuotas NVK remiasi temperatūromis be išmetamos lauk temperatūros. Tad mano skaičiai sutampa su gamintojo deklaruotais, o tamstos su PHI skaičiuotojų įtariu nelabai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 13 sausio 2019 - 13:05
QUOTE(mintas @ 2019 01 13, 13:57)
Tavo rekupo PHI ištestuotas NVK 98%? Tikrai nemeluoji?
O maniškis pučia beveik tokiu NVK, kokį deklaravo gamintojas.

Tiesa, NVK primečiau nesiremdamas išmetamo oro temperatūra, tad jis nėra tikslus, bet įtariu, kad ir gamintojo matuotas NVK remiasi temperatūromis be išmetamos lauk temperatūros. Tad mano skaičiai sutampa su gamintojo deklaruotais, o tamstos su PHI skaičiuotojų įtariu nelabai.

Kodėl kiti amalviniai pučia šerkšną į namus? Žmonės net su striukėmis vaikšto, nes šalta namuose. O taviškis pučia tropikus. Ir dar neišbalansuoji srautų.

Kas sakė, kad 98 proc. NVK? PHI pagal išmetamą į lauką orą skaičiuoja ir tokio skaičiaus negauna. Aš skaičiuoju paprasčiau. Štai tau informacija. Skaičiuok.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2019 01 13, 13:22)
Kodėl kiti amalviniai pučia šerkšną į namus?


Kodėl vieni žmonės nevalgo mėsos, o kiti ją valgo? Kodėl vieniems patinka šaltai gyventi, kitiems šiltai? Kodėl vieniems patinka anksti keltis, kitiems vėlai?

O dėl šerkšno tai pateik konkretų pavyzdį. Pateiki neįmanomus dalykus tarsi faktą.
Atsakyti