Įkraunama...
Įkraunama...

Vėdinimas 9

Na dar prie pilnos laimes ir lauko temperaturos/dregmes sensorius klaida ismete.
SENSOR_ODA ERROR.
Tai kaip suprantu teks keisti, ~80 euru
Atsakyti
Pasikeiciau guolius, tai nutilo zyzimas.
Lemonoje buvo pirki po 3 eurus, tai 12 euru kazkur gavosi remontas.

Bet liko sensorius. Bandysiu i Ventek rasyt ziuresiu ka pasiulys
Atsakyti
QUOTE(sauliusz @ 2023 01 01, 20:24)
Pasikeiciau guolius, tai nutilo zyzimas.
Lemonoje buvo pirki po 3 eurus, tai 12 euru kazkur gavosi remontas.

Bet liko sensorius. Bandysiu i Ventek rasyt ziuresiu ka pasiulys


Jau įsivaizduoju kas čia forume prasidėtų, jei vietoj Zender'io veiksmas vyktų su Komfovent'u... :-]
Atsakyti
QUOTE(Verteris @ 2023 01 02, 21:01)
Jau įsivaizduoju kas čia forume prasidėtų, jei vietoj Zender'io veiksmas vyktų su Komfovent'u... :-]


thumbup.gif
Atsakyti

Na dar prie pilnos laimes ir lauko temperaturos/dregmes sensorius klaida ismete.
SENSOR_ODA ERROR.
Tai kaip suprantu teks keisti, ~80 euru

Man ODA sensorius buvo sugedęs, bet kol garantinis - pakeitė nemokamai. Q350 jie sugenda nes apsineša dulkėmis ir užtrumpina ar kažkas pan. Ateity planuoju prasivalyti su kokiu ilgu teptuku. Jis virš lauko filtro įtaisytas. Rekomendavo dažniau filtrus keisti.

Pakeitus mano lauko temp. daviklį, pastebėjau, kad rodomos mažesnės paduodamo srauto temperatūros nei anksčiau. Lyginau pagal pasidarytus printscreen. Pvz. anksčiau prie tokių temperatūrų kaip dabar būdavo ~1C skirtumas, o dabar ~5C. Kol kas aiškinamės su servisu, laukiam šaltesnių orų.

Atsakyti
QUOTE(mjjm @ 2023 01 02, 22:50)
<p>Man ODA sensorius buvo sugedęs, bet kol garantinis - pakeitė nemokamai. Q350 jie sugenda nes apsineša dulkėmis ir užtrumpina ar kažkas pan. Ateity planuoju prasivalyti su kokiu ilgu teptuku. Jis virš lauko filtro įtaisytas. Rekomendavo dažniau filtrus keisti.</p>
<p>Pakeitus mano lauko temp. daviklį, pastebėjau, kad rodomos mažesnės paduodamo srauto temperatūros nei anksčiau. Lyginau pagal pasidarytus printscreen. Pvz. anksčiau prie tokių temperatūrų kaip dabar būdavo ~1C skirtumas, o dabar ~5C. Kol kas aiškinamės su servisu, laukiam šaltesnių orų.</p>


Pastebejau ir as kad jie labai purvini buvo. Tai dabar zinosiu pavalysiu kartu su filtru keitimu.
Bet filtrai kaip ir nepades situ atveju. Nes filtras stovi uz daviklio, tai jis gauna ora islauko su visom dulkem. O butent tas ir sugedo kuris is lauko ima ora.

Mano rekuperatorius 4.5 metu kazkur dirba. Ir aisku buvo klojamos trinkeles ir gerbuvis tvarkomas kai jis buvo pajungtas. Pamenu kad viena karta teko filtra keisti po 2 menesiu nes uzsikiso. Tai matomai cia ir bus priezastis. Zodziu dar vienas dalykas kurio profilaktika reikia atlikti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauliusz: 03 sausio 2023 - 09:33
Pasirodo naujam sensoriui reikia programines irangos 1.7.1
Pas mane 1.7.0
Ja atnaujinti panasu gali tik servisas....
Smagumai zodziu. Ventek skambinau siandien telefonas isjungtas buvo. Reikes ryt bandyt. O gal kas zinot kas turi serviso accounta ir gali atnaujinti?
Atsakyti
Paskambinau i Celsi (is ju pirkau davikli), sake deti veiks ir be atnaujinimo.
Tai taip ir buvo, nors instrukcijoje ir parasyta kad reikia 1.7.1 versijos, bet veikia ir su 1.7.0

Kas keisciausia, tai istraukus davikli vandens isvarvejo is ten. Nors ten vieta kur lauko oras lyg ir neturetu patekti, bet matomai kondensuojasi vistiek.

Zodziu pakeiciau davikli, kolkas viskas veikia.

Profilaktikai kitiems kai keisit filtrus paziurek kaip atrodo sensoriai ir pavalykit jei apdulkeje, sutaupysit 95 eurus.
Sensorius paciam virusuj per viduri virs filtro. Su teptuku kokiu ar dantu sepetuku galima pavalyti.
Tiesa prie lauko daviklio kad prieiti dar reikia ir preheateri isimti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauliusz: 04 sausio 2023 - 19:57
QUOTE(sauliusz @ 2023 01 04, 19:55)
Paskambinau i Celsi (is ju pirkau davikli), sake deti veiks ir be atnaujinimo.
Tai taip ir buvo, nors instrukcijoje ir parasyta kad reikia 1.7.1 versijos, bet veikia ir su 1.7.0

Kas keisciausia, tai istraukus davikli vandens isvarvejo is ten. Nors ten vieta kur lauko oras lyg ir neturetu patekti, bet matomai kondensuojasi vistiek.

Zodziu pakeiciau davikli, kolkas viskas veikia.

Profilaktikai kitiems kai keisit filtrus paziurek kaip atrodo sensoriai ir pavalykit jei apdulkeje, sutaupysit 95 eurus.
Sensorius paciam virusuj per viduri virs filtro. Su teptuku kokiu ar dantu sepetuku galima pavalyti.
Tiesa prie lauko daviklio kad prieiti dar reikia ir preheateri isimti.



Jei keisdamas daviklį būtum dar video padaręs, vo čia jau tikrai dydelis respektas būtų...
Atsakyti
QUOTE(silainiai @ 2023 01 04, 20:05)
Jei keisdamas daviklį būtum dar video padaręs, vo čia jau tikrai dydelis respektas būtų...


Yra Zehnderis padares video
https://youtu.be/SxUMYgR7Nks
Atsakyti
QUOTE(sauliusz @ 2023 01 04, 20:29)
Yra Zehnderis padares video
https://youtu.be/SxUMYgR7Nks


SUPER. Ačiū.
Tik mano atveju oro paėmimas yra iš priešingos pusės.
Daviklis bus toje pačioje vietoje kaip video, ar atvirkščiai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silainiai: 04 sausio 2023 - 20:40
QUOTE(silainiai @ 2023 01 04, 20:38)
SUPER. Ačiū.
Tik mano atveju oro paėmimas yra iš priešingos pusės.
Daviklis bus toje pačioje vietoje kaip video, ar atvirkščiai?


Abejose pusese yra po toki pati davikli. Vienas matuoja ora is lauko, kitas is namo. Tai labiau reikia valyti ta kuris is lauko ima. Tai tavo atveju desinini. Na paprasciau suprasti bus tai ta kuris slepiasi po pre-heateriu (jis dedamas lauko puseje).

Na dar yra 2 viduriniai davikliai kurie matuoja kokia temperatura ivykus jau mainams po silumos. Bet sitie stovi jau po filtru, tai kaip ir neturetu uzsinesti.
https://youtu.be/CoQWQH_4VfM
Atsakyti