Įkraunama...
Įkraunama...

Vėdinimas 9

QUOTE(Martis5 @ 2023 02 28, 10:57)
Nepaminėjau jog neturim vidaus durų dar. Nuo išskalbtų rūbų padžiautų, dušo, maisto ruošimo galbūt ir atsirado ta drėgmė. Drėkintuvo jokio nenaudojam, kol minuso lauke nebuvo didelio, šalindavo mažiau jos. Drėgmės matuoklis rodė ryte 65%. kai nebuvo minuso prieš keletą dienų rodė apie 50%. Rėmelis plastikinis atrodo languose ne metalinis, o kiek kamerų nepasakysiu. Į namą spalį įsikėlėm praeitų metų kažkur, tai dar šviežias. Rekupas sumontuotas prieš keletą dienų, bet dar nepagaunu jo nustatymų, keičiantis orams lauke.
Paskaičius paties pirmą postą jau norėjau klausti prieš kiek laiko pastatytas namas. Naujas mūrinis pilnai išdžiūsta per gerus metus, taigi jei paties mūrinis ir šviežias, šį šildymo sezoną drėgmė dar bus padidinta. Kokia drėgmė patalpose pagal kitus prietaisus?
Atsakyti

Ačiū už patarimus ir info visiems, rekupas man naujas daiktas tai mokausi kaip tuos srautus sužiūrėti.


Pridėta:

Atsakyti

Ačiū už patarimus ir info visiems, rekupas man naujas daiktas tai mokausi kaip tuos srautus sužiūrėti ir pnš.

Grižęs po darbu langai sausi ir dregmė 57% Kaip supratau srauto geriau nemažinti net naktim palikti paie 100m3, apart didelio minuso už lango. O dabar sulyginau padavima ir ištraukima, turbūt teisingai tai padariau yra tiekiamo/šalinamo oro nuokrypiai, tai šalinamo padidinau, tiekiamo palikau ant 0 gamykliškai.

foto aukščiau, per telefona kitaip veikia forumas truputi.

Atsakyti

Na pirmas šildymo sezonas dar tik, o namas jo iš silikatiniu blokeliu. Manau viskas bus gerai, reikia tik informacija teisinga susirinkti ir pačiam aišku pasidaro viskas, kas kaip veikia tuomet.

Ant sienos termostatai su drėgnomačiu tai juos ir žiuriu, turiu 2 skirtingose patalpuose, rodo panašiai abu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Martis5: 28 vasario 2023 - 19:51

Sureguliuok srautus vienodai ir padidink oro kiekį. Aš dieną naktį pučiu 120 kubų, pusę paros būnu vienas, nes dirbu iš namų, kitą pusę dviese. Po maisto ruošos prapučiu maks. galingumu - 320 kubų. Beveik kiekvieną dieną taip valandą palaikau maks. Kai nieko nėra namie, sumažinu iki 70 kubų.

Namų stacionarūs termometrai rodo 42-47 proc. drėgmę, rekuperatoriaus programėlė rodo 58 proc. Kodėl gamykla taip išbalansuoja srautus? Naktį laikai tik 80 kubų? Niekas namuose negyvena? Kodėl toks mažas oro kiekis? Pakelk namuose temperatūrą iki 22 ar 22,5 laipsnių.

Bandymai mano todėl laikiau naktį 80m3, galvojau užteks -6 buvo sakau jog šalto oro nepripūstų daug, bet matai naktim laikysiu daugiau kad ir prie minuso. Namie gyvenam 2iese. 

Atsakyti

rekuperatorius brink flair 325 nuo 2022 11 11 iki 2023 03 24 sunaudojo 86 kWh. Diena tieke 160 kub/val, naktimis 100

Atsakyti
QUOTE(sevas @ 2023 03 26, 14:21)
rekuperatorius brink flair 325 nuo 2022 11 11 iki 2023 03 24 sunaudojo 86 kWh. Diena tieke 160 kub/val, naktimis 100

Tenas oro pašildymui yra? Nes gaunasi 27W/h vidutinis suvartojimas. Kaip ir daugokai...
Atsakyti
QUOTE(silainiai @ 2023 03 26, 17:32)
Tenas oro pašildymui yra? Nes gaunasi 27W/h vidutinis suvartojimas. Kaip ir daugokai...


160m³/h suvartojimas 27W, tai nėra didelis. Mano rotacinis apie 10W daugiau naudoja, nes dar ir rotorių reikia sukti, tai kaip berotoriniam, sakyčiau visai normalus dydis.
Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2023 03 26, 23:05)
160m³/h suvartojimas 27W, tai nėra didelis. Mano rotacinis apie 10W daugiau naudoja, nes dar ir rotorių reikia sukti, tai kaip berotoriniam, sakyčiau visai normalus dydis.


Vidurkis gaunasi 130m³/h, maniškis tada vartoja 14W, tai ir parašiau, kad daugoka.
Atsakyti
QUOTE(silainiai @ 2023 03 27, 06:47)
Vidurkis gaunasi 130m³/h, maniškis tada vartoja 14W, tai ir parašiau, kad daugoka.


prie 130m³/h, maniškis vartoja ~31W. Gal tavo ortakynas mažesnio pasipriešinimo. Beje, čia aš elektros sąnaudas parašiau, pagal su atskiru prietaisu išmatuotus tiek oro srauto, tiek elektros vartojimo dydžius, o ne pagal tai, ką rodo pultelis ant rekuperatoriaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 27 kovo 2023 - 12:29
QUOTE(mintas @ 2023 03 27, 12:26)
prie 130m³/h, maniškis vartoja ~31W. Gal tavo ortakynas mažesnio pasipriešinimo. Beje, čia aš elektros sąnaudas parašiau, pagal su atskiru prietaisu išmatuotus tiek oro srauto, tiek elektros vartojimo dydžius, o ne pagal tai, ką rodo pultelis ant rekuperatoriaus.


Oro srauto nematavau, bet elektros sąnaudos matuotos su atskiru skaitikliu. Sutampa su rekuperatoriaus parodymais.
Atsakyti
Mano Zhenderis dabar pučia 120 kubų. Programėlė rodo 16 W, atskiras skaitliukas 17 W.
Atsakyti