Įkraunama...
Įkraunama...

Vėdinimas 9

QUOTE(cibulis @ 2018 02 15, 23:44)
Tu geriau savo nuleisk.


To paties ;)
Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2018 02 16, 00:50)
To paties ;)

Pamatytum, žmogau, save iš šono. Tavo žodis paskutinis, tavo nuomonė teisi, visi klysta. Tai kur tavo rekupo sąnaudos? Bet geriau neskelbk. Nesertifikuotas, netikėsiu.
Atsakyti

Na jeigu lyginti Cibulio Zhenderio SFP, tai jis 0,24w (m³/h) kai komfovento pas Minta 0.27w (m³/h) Zhenderis Q 350 deklaruoja tikrai mažas sąnaudas, 150 m³/h prie 25Pa tik 19W. Jeigu pavyks gauti testo su specialiu vamzdeliu, galėsiu pamatuoti pas save paduodamo ir gryztamo slėgio skirtumus. Ir bus aišku dėl disbalanso.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaikis_: 16 vasario 2018 - 00:03
QUOTE(cibulis @ 2018 02 15, 23:44)
Nusiperki Žiguliuką ir vis remontuoji. Aš įjungiau ir jokių vargų.


O dabar tu klausyk.

O tu įsitikinęs, kad turi Mersedesą? Nieko apie jį nežinai, nes name negyveni.

Ne paslaptis, kad skelbiama kad Zehnderis ir Paulas yra aukščiausios klasės įrenginiai, bet realiai, Lietuvos sąlygomis, tai didesnėmis sąnaudomis už rotorinius įrenginius šilumą gražinantis įrenginys.

Taip, kad Mersedesu tas įrenginys gali būti Ispanijoje, bet ne Lietuvoje.

Tai brangiausi, o ne aukščiausios klasės įrenginiai ir tik marketologų išliaupsinti, bandant jums įteigti apie aukštą klasę. kaip kitaip iškaulysi ženkliai didesnius pinigus iš juos skaičiuoti mokančio vartotojo. Pagrindinis rekuperatoriaus uždavinys - mažesnėmis sąnaudomis gražinti šilumą iš ventiliuojamo oro. Kaip Zehnderis ar Paulas gali būti aukštesnės klasės įrenginiu, jei pagrindinę funkciją atlieka prasčiau, nei 3 kart pigesnis įrenginys.

Beje, rekuperatoriaus šilumogrąža aktualiausia žiemą, kada didžiausi temperatūrų skirtumai. Darykite išvadas.

Beje, dar, prirašiau apie komfovento trūkumus. Taip jis juos turi, bet trūkumų turi visi įrenginiai. Vieną jau paminėjau, bet pažiūrėkit, kaip sunku 3 kart brangiau už įrenginį sumokėjus jį pripažinti. Taip kad trūkumų turi visi įrenginiai, ir nemanykit, kad brangesni įrenginiai jų turi mažiau. Nors nesusidūres su brangesniūjų įrenginių valdymo elektronika, bet pagal pateiktus screenshootus, man realiai ji žiūrisi tikrai spartietiškai. Pavartykit Komfovento lankstinukus, jie tikrai gali ne ką mažiau, tik mokėti papildomai reikia. O valdymo displėjų dizainas man vienareikšmiškai patraukliau žiūrisi pas Komfoventą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 16 vasario 2018 - 00:14
QUOTE(vaikis_ @ 2018 02 16, 00:02)
150 m³/h prie 25Pa tik 19W


25Pa? Realiai čia jau melas deklaracijoje. Nebūna tokio žemo oro pasipriešinimo normalaus namo ortakyne. Taigi, gamintojas pateikdamas aukštus parametrus prie nerealių sąlygų apgaudinėja vartotojus. Kaip galima kalbėti, apie tokio gamintojo aukštą klasę?

Komfoventas duomenis pateikia su 100Pa ar iš vis 150Pa. Prie 25Pa ortakyno pasipriešinimo nenustebčiau, kad mano rekupas net geresnius rezultatus parodytų smile.gif.

Beje, realiai įdomu, koks ortakyno iš lankščių ortakių pasipriešinimas. Kaip minėjau, mano projekte, prie projektinio 240m³/h oro kaitos nurodytas 80Pa pasipriešinimas. Tai realiai labai mažas pasipriešinimas, nes siekiant sumažinti triukšmo lygį, visur naudoti didesnio diametro ortakiai nei užtektų, pagal minimalius reikalavimus.

Abejoju, kad Cibulis su savo lanksčiu ortakynu ir į 150Pa įsipaišytų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 16 vasario 2018 - 00:36

Cibuli kiek pas tave rodo sąnaudas prie kokių 300 kubų?

Zhenderis deklaruoja 300 kubų su 150Pa tik 98W, su 200Pa bus 113W. 

Atsakyti
SM užlužo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 16 vasario 2018 - 00:32
QUOTE(mintas @ 2018 02 16, 00:29)
25Pa? Realiai čia jau melas deklaracijoje. Nebūna tokio žemo oro pasipriešinimo normalaus namo ortakyne. Taigi, gamintojas pateikdamas aukštus parametrus prie nerealių sąlygų apgaudinėja vartotojus. Kaip galima kalbėti, apie tokio gamintojo aukštą klasę?

Komfoventas duomenis pateikia su 100Pa ar iš vis 150Pa. Prie 25Pa ortakyno pasipriešinimo nenustebčiau, kad mano rekupas net geresnius rezultatus parodytų smile.gif.

Beje, realiai įdomu, koks ortakyno iš lankščių ortakių pasipriešinimas. Kaip minėjau, mano projekte, prie projektinio 240m³/h oro kaitos nurodytas 80Pa pasipriešinimas. Tai realiai labai mažas pasipriešinimas, nes siekiant sumažinti triukšmo lygį, visur naudoti didesnio diametro ortakiai nei užtektų, pagal minimalius reikalavimus.

Abejoju, kad Cibulis su savo lanksčiu ortakynu ir į 150Pa įsipaišytų.

O kaip realiai paskaiciuoti koks sistemos pasipriesinimas Pa?
Atsakyti
Na rasiau cia anskciau del amalvos,kad pucia daug, o elektros naudoja mazai. Atsinaujinau softa, dave du naujus temperaturinius daviklius. Mano irenginis buvo vienas is pirmuju su c6.1 pulteliu,tai iskarto pripazino kad buvo klaidu. Po softo atnaujinimo atsirado galimybe valdyti rekupa ne kubais, o procentais varikliu.
Idomiausiai tai kad jis turetu balansuoti varikliu darba pagal uzduotus kubus kai nustatai CAV rezima, bet juos valdo tik pagal temperaturu skirtumus, prasiau kad paaiskintu kaip pagal teperatura gali valdyti, sako sudetingas algoritmas, ilgai aiskinti smile.gif Beto aiskino kad tiekiamo oro temperaturos daviklis turi buti sumontuotas lygioi atkarpoi po rekupo, ir tam tikru atsumu, kad nebutu turbolenciju. Sake to neivigdzius ir nesivaldys automatiskai.
Atsakyti
QUOTE(Orginalus @ 2018 02 16, 01:05)
O kaip realiai paskaiciuoti koks sistemos pasipriesinimas Pa?


Tiksliai nežinau, man kai darė projektą, visą tai apskaičiavo, tad aš šiuos skaičius imu iš projekto. Man atrodo, kad kiekviena skirtingo laipsnio alkūnė, kita skirtinga detalė ar ir kiekvienas ortakio metras sukuria konkretų pasipriešinimą ir tereikia suskaičiuoti šių detalių kiekį ir pagal tai apskaičiuoti pasipriešinimo dydį. Bet tai bus tikrai sudėtingiau nei detalė+detalė, atsišakojimuose esantis pasipriešinimas turės būti skaičiuojamas kitaip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 16 vasario 2018 - 10:15
QUOTE(mintas @ 2018 02 16, 01:04)
O dabar tu klausyk.

O tu įsitikinęs, kad turi Mersedesą?

Ko toks piktas? Nusišypsok ir įkvėpk laisvės oro. Aš niekur apie Mersą nekalbėjau. O kaip anksčiau būdavo su Žiguliukais: dieną remontuoja, dieną važiuoja, garažuose susitikę geria ir dalinasi patirtimi, kaip čia jį priversti važiuoti, kur detalių gauti.

Tai ir su Amalva tas pats: renkasi forumuose, verkia, kad apšąla, tada sako, kad gamyklinį įrenginį šiltins, tobulins. Panašiai kaip Žiguliams dėdavo kalinių pagamintus pavarų antgalius, pūkuotus vairus. Man tai Amalvos rekūpai visiška Žiguliuko alegorija. Nusiperki ir nenuobodu gyventi. Visas forumas užverstas verksmais apie Amalvos Žiguliukus.
Papildyta:
QUOTE(mintas @ 2018 02 16, 01:04)
Taip, kad Mersedesu tas įrenginys gali būti Ispanijoje, bet ne Lietuvoje.

Pavydas kalba tavo žodžiuose. Akivaizdu.
Papildyta:
QUOTE(mintas @ 2018 02 16, 01:04)
Ne paslaptis, kad skelbiama kad Zehnderis ir Paulas yra aukščiausios klasės įrenginiai, bet realiai, Lietuvos sąlygomis, tai didesnėmis sąnaudomis už rotorinius įrenginius šilumą gražinantis įrenginys.

Mano pavyzdys įrodė priešingai. Kardinaliai priešingai.
Papildyta:
QUOTE(mintas @ 2018 02 16, 01:04)
Pagrindinis rekuperatoriaus uždavinys - mažesnėmis sąnaudomis gražinti šilumą iš ventiliuojamo oro.

Pagrindinė rekuperatoriaus užduotis - nenuobodu gyventi. Nusiperki ir šiltini, remontuoji, aiškiniesi kaip kas veikia, kodėl neveikia, kaip priversti veikti. Tada prisiregistruoja Amalvos atstovas ir visiems nemokamą maną dalina.
Papildyta:
QUOTE(mintas @ 2018 02 16, 01:04)
Beje, dar, prirašiau apie komfovento trūkumus. Taip jis juos turi, bet trūkumų turi visi įrenginiai.

Maniškis jų neturi. Tik kaina. Bet iš kitos pusės kai kurių pavydas kompensuoja kainos skirtumą.
Papildyta:
QUOTE(vaikis_ @ 2018 02 16, 01:30)
<p>Cibuli kiek pas tave rodo sąnaudas prie kokių 300 kubų?</p><p></p><p>Zhenderis deklaruoja 300 kubų su 150Pa tik 98W, su 200Pa bus 113W. </p>

Ateistai netiki, tai ar verta aiškintis? Man įdomiau ar Žiguliukų vairuotojai tiki, ką pučia jų duslerkės? Įsitikinę, kad kiti įrenginiai meluoja. Aš manau, kad Žiguliukai dar labiau meluoja. Tegul patys pasimatuoja temperatūras, oro srautus ir drėgmes. ĮSPĖJIMAS: neikite arti savo Žiguliukų duslerkių, ten didelė CO2 koncetracija, galite apsinuodyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 16 vasario 2018 - 10:44
Tiems kas dievina paveiksliukus įmetu:
Priedas  1.jpg   23,57KB   0 Parsiųsta kartų
Priedas  2.jpg   25,9KB   0 Parsiųsta kartų

Lauke Vilniuje dabar googlas rodo -4°C, nors pas mane visuomet šalčiau, nei Vilniuje.

Primenu, vakar kai tiekė virš 20°C orą, lauke googlas rodė -3°C.

Koks oro srautas prie variklių 63%, pas mane nežinau, rekupo elektros sąnaudos 61W.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 16 vasario 2018 - 11:00