Įkraunama...
Įkraunama...

Vėdinimas 9

QUOTE(vaikis_ @ 2018 02 16, 01:30)
<p>Cibuli kiek pas tave rodo sąnaudas prie kokių 300 kubų?</p><p></p><p>Zhenderis deklaruoja 300 kubų su 150Pa tik 98W, su 200Pa bus 113W. </p>

Ok, dėl tavęs pažiūrėjau. Šiuo metu įjungiau maksimalų 4 greitį. Oro kiekis realiu laiku kinta 317-322 kubų ribose, t.y. oro vidurkis būtų 320 kubų. Elektros sąnaudos realiu laiku kinta 85-89 W ribose, bet dažniau sustoja ir fiksuoja 88 W. Žodžiu, pūsdamas 320 kubų "Zehnderis" naudoja 88 W elektros. Tiesa, mano filtrus jau prieš keletą mėnesių reikėjo pakeisti. Šiuo metu net ekrane dega raudonas įspėjimas, kad pakeisčiau filtrus.
Papildyta:
QUOTE(mintas @ 2018 02 16, 11:58)
Tiems kas dievina paveiksliukus įmetu:

Lauke Vilniuje dabar googlas rodo -4°C, nors pas mane visuomet šalčiau, nei Vilniuje.

Primenu, vakar kai tiekė virš 20°C orą, lauke googlas rodė -3°C.

Koks oro srautas prie variklių 63%, pas mane nežinau, rekupo elektros sąnaudos 61W.

Netikiu, fotošopas. Visą naktį paišiai ir dar SM nulaižei, kad galėtum tik paryčiais įdėti. "Patinka" man šitie Žiguliukai - gaminys pavadintas 400 modelių, bet pučia lyg ir 350 kubų. O kiek pučia dirbdamas 63 proc. našumu, neaišku. Tai neturi termometro, kad kiek lauke žiūri į googlą? Mano niekam tikęs "Zehnderis" rodo, kokį iš lauko orą paima. Ir dar galiu pažiūrėti, ką rodo geoterminis. Ir ne į googlą, o realiu laiku savo kieme. Iš bet kurios pasaulio vietos. Mano kieme šiuo metu -3,7 laipsnio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 16 vasario 2018 - 11:11
QUOTE(cibulis @ 2018 02 16, 10:43)

Tai ir su Amalva tas pats: renkasi forumuose, verkia, kad apšąla, tada sako, kad gamyklinį įrenginį šiltins, tobulins.



Nichreną. Nusipirkai Amalvos rekupą ir jį pamiršai. Taip, yra niuansų bet jis dirba ir gyvent netrukdo.

Mano eksperimentai, tai iš įrenginio išspaudimas maksimum, ką įmanoma. Taip, kad palyginimas su žiguliu - ne į temą.

Tai, ką aš darau, tai ne remontas, tai tiuningas. Kiek žinau Mersus taipogi tiuninguoja, pasidomėk ką reiškia AMG.

QUOTE
Pavydas kalba tavo žodžiuose.  Akivaizdu.


Kad mano rekupas žiemą sunaudoja 3 kart mažiau elektros energijos nei tavasis? Ir tu manai, kad man dėl to reikia pavydėti? Taip į tavo įrenginį sudėtos truputį geresnės detalės, kaip kitaip pateisinsi tokią nežemišką kainą, bet detalės vos vos geresnės, o įrenginio kaina - kartais.

Ir kas svarbiausia, vis tiek jo eksploataciniai rodikliai prastesni.

Atleisk, bet nėra ko čia pavydėti.


QUOTE
Mano pavyzdys įrodė priešingai. Kardinaliai priešingai.


Deja, bet man taip neatrodo. Tiems kas supranta skirtumą tarp 3€ ir 8€ taipogi turėtų neatrodyti. Bet kai tamsta pinigų neskaičiuoja, tai aišku, užtenka pasakyti porą gražių žodelių, gal dar eilių porą įkišti, ir jiems įrodysi, kad tas gražiai atrodantis įrenginys yra pats geriausias smile.gif.


QUOTE
Pagrindinė rekuperatoriaus užduotis - nenuobodu gyventi. Nusiperki ir šiltini, remontuoji, aiškiniesi kaip kas veikia, kodėl neveikia, kaip priversti veikti.


Realiai, tai amalva iš pat pradžių suprogramuota, kad veiktų taip, kaip ir rekupas turėtų. Problema ta, kad plokštelinių įrenginių gamintojai savo įrenginius priturbina taip, kad tik žiemą mažiau tenus reikėtų jungti, kad taip mažiau elektros naudotų, iš čia ir pasakiški, realybės neatitinkantys rodikliai. Mano patirtis įrodo, kad visus įrenginius galima priversti dirbti taip, kad jie rodytų geresnius rezultatus, nei turėtų būti iš tikrųjų.


QUOTE
Maniškis jų neturi.


Sako žmogus, kuris net negyvena name ir net nežino, kaip jo įrenginys veikia.

QUOTE
ĮSPĖJIMAS:


Kai Cibuliui pritrūksta techninių žinių, su kuriomis jis ir taip nedraugauja, įsijungia menininko gyslelė, ir su savo meniškais išvedžiojimais jis užgož bet kokį techninį, jam neparankų niuansą smile.gif.
Atsakyti
Tu geriau, Mintai, įdėk nuorodą į savo įrenginio techninius duomenis. Anksčiau rašei, kad jis yra Rekupas Komfovent Domekt 400VE. Aš tik tokį radau.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2018 02 16, 11:09)
Tai neturi termometro, kad kiek lauke žiūri į googlą? Mano niekam tikęs "Zehnderis" rodo, kokį iš lauko orą paima.


Tu turbūt supranti, kad tik dėl to termometro tavo įrenginys ir kainuoja kapeikom daugiau. Kaip kitaip paaiškinsi tomis kapeikomis didesnę kainą smile.gif

QUOTE
Mano kieme šiuo metu -3,7 laipsnio.


Prie to pačio. Turi kalibruotą termometrą, tai ar nors kartą palyginai, koks nesutapimas tarp kalibruoto ir to, kuris dabar rodo -3,7°C?

Beje, primink, kai kalibravo tavo termometrą, kokie ten neatitikimai buvo nustatyti?
Papildyta:
QUOTE(cibulis @ 2018 02 16, 11:25)
Tu geriau, Mintai, įdėk nuorodą į savo įrenginio techninius duomenis. Anksčiau rašei, kad jis yra Rekupas Komfovent Domekt 400VE. Aš tik tokį radau.


O tu manai, kad Amalva nepakoregavo savo gaminių gamos per daugiau nei 5 metus?

Ten jau tikrai ne mano produktas, to valdiklis visai kitas, gal ir kitų techninių pakeitimų yra. Beje, tas valdiklis jau ir termometrų daugiau turi, ir tie papildomi termometrai nekainavo "milijonais" daugiau smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2018 02 16, 12:20)
Kai Cibuliui pritrūksta techninių žinių, su  kuriomis jis ir taip nedraugauja, įsijungia menininko gyslelė, ir su savo meniškais išvedžiojimais jis užgož bet kokį techninį, jam neparankų niuansą smile.gif.

Man tiesiog juokinga žiūrėti į tavo pykti. Kam tu čia ką nori įrodyti? Negi nesupranti, kad aš iš tavęs juokiuosi,aš juokiuosi iš buko tavo užsispyrimo (gal tu jautis pagal horoskopą?)? Kita vertus, tavo šitoje ilgoje rašliavoje irgi nematau nė lašo techninių žinių, bet tiesa sakant, man jų ir nereikia, nes man įdomi tik eksploatacija.

Man juokinga, kai tu neigi mano eksploatacinius duomenis. Aš nieko netuiningavau, neišderinau srautų, vamzdžių naujai neperdariau, - nieko nedariau. Tik kartą pakeičiau filtrą ir pastačiau išorinį elektros sąnaudų matuoklį. Ir skelbiau įrenginio eksploatacinius duomenis.

Realiu laiku visų rotacinininkų į namus grąžinamo oro temperatūra buvo mažesnė. Taip, jie gal mažiau prisuko elektros, bet žmonės skundėsi, kad jiems name šalta, nes iš difuzorių pūtė +15, kuomet namuose +22/+23. Teno nejungė. Šiukštu, taupom. Maniškis viduje esant +20, į namą grąžino +17, kai lauke -20 buvo. Ir per mėnesį prisuko elektros už maždaug 10 eurų. Štai tau ir komfortas.

O tu išbalansavai srautus ir dabar tavo Žiguliukas į namą grąžina +20, bet drėgmę numušė iki 33 proc. Tai koks jis rotacinis? Jei pakeli temperatūrą, netenki drėgmės ir atvirkščiai. Tau patinka toks komfortas?
Papildyta:
QUOTE(mintas @ 2018 02 16, 12:29)
Beje, primink, kai kalibravo tavo termometrą, kokie ten neatitikimai buvo nustatyti?

Vėl viską painioji. Ten buvo bėdų su termostatais. Jie rodė mažesnę temperatūrą nei buvo.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2018 02 16, 11:09)
Visą naktį paišiai


Ten šeip tai ne nakties valandas laikas rodo. Nors pripažįstu, telefone laiką pakeisti, prieš screenshoot`ą padarant labai nesudėtinga. Todėl ir sakau, netiki žodžiu, nuotraukos - ne įrodymas.
Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2018 02 16, 12:29)
Tu turbūt supranti, kad tik dėl to termometro tavo įrenginys ir kainuoja kapeikom daugiau. Kaip kitaip paaiškinsi tomis kapeikomis didesnę kainą smile.gif

Tu vėl viską painioji? Aš klausiau, kodėl prie namo neturi jokio termometro, kad žiūri į googlą?
Papildyta:
QUOTE(mintas @ 2018 02 16, 12:29)
O tu manai, kad Amalva nepakoregavo savo gaminių gamos per daugiau nei 5 metus?

Ten jau tikrai ne mano produktas, to valdiklis visai kitas, gal ir kitų techninių pakeitimų yra. Beje, tas valdiklis jau ir termometrų daugiau turi, ir tie papildomi termometrai nekainavo "milijonais" daugiau smile.gif.

Kai užsispiri, tai nieko negirdi. Man neįdomu, kas ir kaip tarp Žiguliukų pasikeitė. Aš klausiu, kiek pagal pasą pučia tavo Žiguliukas? Pats suprantu, kad čia ne visai tas įrenginys, bet kito neradau. Tu, kaip Žiguliuko savininkas, galėtum pasidalinti.

Štai čia yra 450 modelis, kuris realiai pučia tik iki 310 kubų. Taviškis 400 tikrai daugiau 300 neišspaudžia ir tikėtina, kad jo riba yra kokie 280 kubų. Žodžiu, eik ieškot savo Žiguliuko techninio paso. Laikas į techninę apžiūrą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 16 vasario 2018 - 11:53
QUOTE(cibulis @ 2018 02 16, 11:47)
gal tu jautis pagal horoskopą?


Vat ir vėl. Čia aš nervojuos, ne tai tu visaip bandai įrodinėti savo tiesas, tai literatūrinius sugebėjimus įtrauki, tai dabar iš vis link įžeidinėjimo linksti.

O man ką, užtenka sakyti 3€ prieš 8€.

sory, bet klysti, aš ne nervuojuosi. Tise mano pusėje, man nervuotis nereikia ;).

QUOTE
Man juokinga, kai tu neigi mano eksploatacinius duomenis.


Kaip tai neigiu, aš juos ir cituoju. O jei tu apie oro kaitą prie 11W galingumu dirbančio rekuperatoriaus, tai pradžiai pagyvenk name su tokiais nustatymais ir tik tada aš su tavimi turėsiu ką kalbėti toliau.

QUOTE
Aš nieko netuiningavau, neišderinau srautų, vamzdžių naujai neperdariau,


To ir nereikia, tai už tave padarė gamintojas, bet būtent todėl tavo rekupas rodo geresnius rezultatus, nei tai techniškai įmanoma. Dėl disbalanso per namo sandarumus priteka lauko oras be šilumogrąžos, taip, kad realiai su disbalansu bendroje sumoje net prastesnis bendras vėdinimo sistemos NVK. Bet kai žmonėms porą metų tai aiškini ir jie nesupranta, tai labai nesunkiai įrodoma praktiškai.

Ne, ne dėl tavęs aš disbalansavau oro srautus, o drėgmės lygį name numušiau prieš žiemą, bet rezultatas akivaizdus. Mano rekupas vos ne zenderiui į kaulus dabar duoda pagal šilumogrąžos NVK, o jei kalba pakryps, apie rekupo elektros energijos suvartojima, tai maniškis iš vis į vienus vartus varo, Zenderis tolimas ausaideris smile.gif.

QUOTE
O tu išbalansavai srautus ir dabar tavo Žiguliukas


Sorri, tu matau skaičių nesupranti. Ok, paaiškinsiu, tai tu žiguliuką nusipirkai. Taip, permokėjai, bet žiguliukas pas tave.

Papildyta:
QUOTE(cibulis @ 2018 02 16, 11:47)
Vėl viską painioji. Ten buvo bėdų su termostatais. Jie rodė mažesnę temperatūrą nei buvo.


Aš tau uždaviau paprastą klausimą "koks kalibruojamo termometro temperatūros neatitikimas buvo nustatytas", o tu net į tokį paprastą klausimą nesugebi atsakyti, ir vėl bandai pabėgti nuo klausimo savo standartiniais lyriniais nukrypimais.
Papildyta:
QUOTE(cibulis @ 2018 02 16, 11:52)
Aš klausiau, kodėl prie namo neturi jokio termometro, kad žiūri į googlą?


Nepasitikiu turimais termometrais. Turiu prie stiklo priklijavęs bet jis rodo tokį patį pieno riebumą, kaip ir tavajame zenderyje sumontuoti davikliai.
Papildyta:
QUOTE(cibulis @ 2018 02 16, 11:52)
Tu, kaip Žiguliuko savininkas, galėtum pasidalinti.


Primenu, Žiguliukas pas tave, atsiversk savo rekupo duomenis ir pamatysi ;).
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2018 02 16, 11:52)
Taviškis 400 tikrai daugiau 300 neišspaudžia


Klysti. Atsiverčiau savo rekupo lankstinuką, tai jei kaip ir tavojo rekupo gamintojas, nekreipti dėmesio į ortakyno pasipriešinimą, tai didžiausias mano rekuperatoriaus modelio galimas išduoti oro srautas yra 400m³/h.
Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2018 02 16, 13:11)
O jei tu apie oro kaitą prie 11W galingumu dirbančio rekuperatoriaus, tai pradžiai pagyvenk name su tokiais nustatymais ir tik tada aš su tavimi turėsiu ką kalbėti toliau.

Per savo užsispyrimą negirdi, kas tau sakoma. Aš juk visą žiemą (teisingiau 6 mėnesius) varinėjau 170 kubų oro. Jis tada ne 11 W ryja. Bet tu gi negirdi.
Papildyta:
QUOTE(mintas @ 2018 02 16, 13:11)
Aš tau uždaviau paprastą klausimą "koks kalibruojamo termometro temperatūros neatitikimas buvo nustatytas", o tu net į tokį paprastą klausimą nesugebi atsakyti, ir vėl bandai pabėgti nuo klausimo savo standartiniais lyriniais nukrypimais.

Tu gi niekuo netiki? Aš net nuotraukas buvau įdėjęs. Ir dabar galiu įdėti, bet tau visur fotošopas. Neatitikimas buvo vos 0,083-0,171 laipsnio ribose, t.y. 0,1-0,2 laipsnio. Dabar patenkintas.
Papildyta:
QUOTE(mintas @ 2018 02 16, 13:27)
Klysti. Atsiverčiau savo rekupo lankstinuką, tai jei kaip ir tavojo rekupo gamintojas, nekreipti dėmesio į ortakyno pasipriešinimą, tai didžiausias mano rekuperatoriaus modelio galimas išduoti oro srautas yra 400m³/h.

Jis matot reklaminį lankstinuką atsivertė. Pateik techninio paso duomenis.
Papildyta:
QUOTE(mintas @ 2018 02 16, 13:11)
Nepasitikiu turimais termometrais. Turiu prie stiklo priklijavęs bet jis rodo tokį patį pieno riebumą, kaip ir tavajame zenderyje sumontuoti davikliai.

O tavo Žiguliuko termometrai nerodo pieno riebumo? Jie tikriausiai varškės riebumą rodo.
Papildyta:
QUOTE(mintas @ 2018 02 16, 13:11)
Sorri, tu matau skaičių nesupranti. Ok, paaiškinsiu, tai tu žiguliuką nusipirkai. Taip, permokėjai, bet žiguliukas pas tave.

Matau prigijo terminologija. Puiku, kad nuo šiol rotacinius vadinsime Žiguliukais.
Papildyta:
QUOTE(mintas @ 2018 02 16, 13:11)
Ne, ne dėl tavęs aš disbalansavau oro srautus, o drėgmės lygį name numušiau prieš žiemą

Aš niekur ir nesakiau, kad dėl manęs. Tavo pykčiu užpiltos akys nemato, ką rašau. Tai kokia iš rotacinio nauda, jei jis nesusitvarko su drėgme ir riekia išbalansuoti oro srautus? O kai išbalansuoji, tai drėgmė krenta iki vos 33 proc.
Papildyta:
Mintai, atsibodo su tavimi diskutuoti, nes pyktis tau užmynė suvokimą ir tiesą. Aš varau vasario 16 d. švęsti. Kai užtrumpinimas praeis, galėsime pratęsti. Gal būsi nurimęs ir gryno oro įkvėpęs. O kol kas varyk savo išvedžiojimus toliau.
Atsakyti

Na pagal Domekt R400 tech. pas maksimalus nurodomas  287 m3/h.

Atsakyti
QUOTE(vaikis_ @ 2018 02 16, 12:51)
<p>Na pagal Domekt R400 tech. pas maksimalus nurodomas  287 m3/h.</p>


O tu žvilgtelk į Domekt Rego 400VE su AC varikliais techninius duomenis, su jais pasiekiamas maksimalus mano modelio našumas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 16 vasario 2018 - 13:26