Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo (primal) mityba

Sveikos 4u.gif

gal kuri turit stebuklingą receptą nuo sinusito ax.gif nesuprantu, ketvirta savaitė nė lašo cukraus ar miltų, nu niekaip nesitraukia ta sloga unsure.gif o prieš du metus per dvi savaites išsigydžiau sinusitą su paleo ax.gif išgėriau antibijotikų - nieko, visai negeriau unsure.gif savaitę ploviau nosį su druska ir arbatm.al. irgi nieko , nervas jau ima unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Silvaja: 04 spalio 2016 - 08:02
Gal ingaliacijas su arbatmedziu. Pakvepuok isilasinusi arbatmedzio e.a. O tau tikrai sinusitas, ar tiesiog valva nosis?
Atsakyti
QUOTE(Silvaja @ 2016 10 04, 08:02)
Sveikos  4u.gif

gal kuri turit stebuklingą receptą nuo sinusito  ax.gif  nesuprantu, ketvirta savaitė nė lašo cukraus ar miltų, nu niekaip nesitraukia ta sloga  unsure.gif  o prieš du metus  per dvi savaites išsigydžiau sinusitą su paleo  ax.gif  išgėriau antibijotikų - nieko, visai negeriau  unsure.gif  savaitę ploviau nosį su druska ir arbatm.al. irgi nieko , nervas jau ima  unsure.gif



Sinusitui
Išbandyta, veikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2016 10 03, 17:29)
Man skaudejo nugara iki paleo ir kol nesportavau. Dabar neskauda niekada, tfu, tfu... Matyt sustiprinau nugaros raumenis sporto pagalba.
Kaip tavo tie 2 kg, nukrito?  biggrin.gif Telpi jau i kelnes?



viena kg dar pasiliko.
ismeciau tas kelnes. nesioju sukneles biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2016 10 04, 08:20)
Gal ingaliacijas su arbatmedziu. Pakvepuok isilasinusi arbatmedzio e.a. O tau tikrai sinusitas, ar tiesiog valva nosis?
jau 4 savaitė, nebevarva, bet susikaupia ir tada turiu išpūsti,


QUOTE(nomore @ 2016 10 04, 08:45)
Sinusitui
Išbandyta, veikia biggrin.gif
užmirštas, ačiū 4u.gif
Atsakyti
Silvaja, jei kazkada maitinaisi paleo, po to metei, vel pradejai bile ka valgyti, tai ir prisikaupe slamsto organizme, turi gi jis kazkaip issivalyti (uzdegima maistu sukelei, valosi gleiviu pavidalu)
Atsakyti
Paleo stengiuosi maitintis visada, nes turiu psoriazę, bet būna visko, nors ilgam nenukrypstu, tarkim savaitgalis ir vėl mėnuo, vėl kokia diena, ir vėl doros kelias, taip ir gyvenu, bet buvau apsirgusi ir smarkiai slogavau, o dabar nors mėnuo griežtai paleo vis tiek nenori trauktis...
Atsakyti
Silvaja, o pieno produktus valgot? Man asmeniskai labai jie susije su sloga ir kosuliu..
Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2016 10 05, 12:03)
Silvaja, o pieno produktus valgot? Man asmeniskai labai jie susije su sloga ir kosuliu..
valgau ( grietinę, varškę,sūrį ), anksčiau nevalgiau, bet po vasaros traukia nors tu ką
Atsakyti
Tiksliai, gi pieniski provokuoja gleiviu susidaryma. Gal megink nutraukti pieniskus kuriam laikui.
Atsakyti
na kaip matau teks biggrin.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
na susirgau ir as - siais metais antra karta- pirma- sausio pabaigoje.
ir jau tikrai tikrai galiu pasakyti kad man alergija arbatmedziui. jau ana karta man maniskis sake pristabdyt akrlius su juo, bet cia gi mano vaistas nr 1! ir ka- kvepavau su juo, ir skalavau ir taip sudirginau savo gleivine kad labai ilgai turejau su ja problemu.
dabar tas pats- gerkles neskauda bet ei purkst juros vandeni nei skalauti, juolabiau kvepuoti garais su juo- negaliu, baisiai grauzia, iki galvos skausmo ir asaru.
pristabdziau si reikala. tiesa i aromastone lempa ilasinau jo ir gam ilgai buvo ijungta.. nzn ar tai isprovakavo ar siaip, kad liga tik isibegeja, bet vis nakti kankinausi su galvos skausmu.. bet nesugebejau atsikelti isgerti vaistu, tai tik ryte kai jau negalejau prakvpeuoti..
durniausia tai kad negaliu naudoti jokiu atkemsanciu lasu nosiai- man alergija.

laukiu rytojaus kaip isganymo- turetu ateiti Pau darko tabletes ir ekstrakto is iHerbo. bus man pagrindinis vaistas. o kol kas vyrui liepiau akupuoti vaistine- pastiles, purskalai, gelomertolis

+ baisiai pykina ko tais jau antra diena... est visai nesinoti.
arbatas geriu kibirais, nuo ju irgi pykina...
Atsakyti