Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

Sveikos,
Taip, Europos Sąjunga davė ir savų pliusų , ir minusų.Dabar mūsų vaikai laksto po Europos Sąjungą, kaip po savo miestą ar kiemą.Užsimanė ir lekia, nebeliko sienos barjero.O dar, kai susisiekimas geras gali vieną dieną pietauti vienoj valstybėje, kitą dieną jau kitoje.Svarbu turėt pinigų.Mano dukra biški nepakeliui apsigyveno, į tą pusę ir pašto siuntos daaaug brangesnės(neseniai siuntėm 6kg svorio, pirmenybinę, mokėjom 25 eurus, keliavo 10 dienų) ir nėra tokio susisiekimo kaip į vakarų Europą, kur beveik kasdien autobusiukai su siuntomis važinėja ir tereikia mokėt po eurą už kilogramą svorio, ir jau po 3 dienų siunta nukeliauja gavėjui.Bet gal kada ir į Vengriją susisiekimas bus geresnis.Nors, kai pagalvoji, netoli ta Vengrija, svarbu per Lenkiją pervažiuot, o paskui jau netoli biggrin.gif Ta Lenkija baisiai jau didelė biggrin.gif Tam kartui ji viena beliko užsienyje, kitos dukros sugrįžo namo, čia turi savų planų ax.gif
Pavasarėja, bet pati save pagaunu, kad nelabai dar laukiu to pavasario.Matyt, senstu, visokių sveikatos problemų atsiranda.Aj, ...
Atsakyti
Bangele ir mažoji sugrįžo? ax.gif Su mano gi mažają gi beveik vienmetė.
Aš tampiau ir šiandien braųkių dėžes į šiltnamį.Nukarpiau rukolą šiltnamyje.Pradėsiu karpyti remontantines aviets.
Lankau antradieniais-ketvirtadieniais anglų kursus.Uždavė jau ir namų darbus. bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Taip, Ingrida, ir mažoji sausio mėnesį sugrįžo, Olandijoj tepadirbo pora mėnesių.Nepatiko šį kartą abiem, buvo per daug sunkus fizinis darbas, o manoji smulki, maža, nė 50kg nesveria gal, o dirbti ir tampyti svorius Ikea sandelyje jai buvo per sunku.Dabar apie jos planus nieko nežinau, patys nežino ko nori.
VDG tyli, kažin kaip jai sveikata?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Su švente Brangiosios. wub.gif wub.gif
Vat kodėl kaliau saviškiams mokytis,mokytis.Matė jie kaip mes sunkiai fiziškai dirbome.Ypač mažasis nusikratė to fizinio darbo.Ir neteko jam dirbti samdomo darbo.Kai mokėsi vieną pusę dienos pabandė padavėju,po kelių valandų metė ir išėjo. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2019 02 14, 19:02)
Aš tampiau ir šiandien braškių dėžes į šiltnamį.Nukarpiau rukolą šiltnamyje.Pradėsiu karpyti remontantines avietes.
Lankau antradieniais-ketvirtadieniais anglų kursus.Uždavė jau ir namų darbus. bigsmile.gif

Mama šiais metais jau šiltnamyje nesodins. O ir nelabai belieka kam valgyti paskui.... Panašu, kad iki vasaros liksime mes dviese su Mama verysad.gif Sesės dukra kitą mėnesį kelia sparnus, sesės planuose irgi išvažiuoti. Nebent MB grįš, nors man vis dažniau kyla mintis ar gerai padariau, kad grįžau mastau.gif

Šaunuolė 4u.gif ir kaip sekasi? O gėlių kursus jau baigei?

QUOTE(bangelee @ 2019 02 15, 20:41)
Taip, Ingrida, ir mažoji sausio mėnesį sugrįžo, Olandijoj tepadirbo pora mėnesių.Nepatiko šį kartą abiem, buvo per daug sunkus fizinis darbas, o manoji smulki, maža, nė 50kg nesveria gal, o dirbti ir tampyti svorius Ikea sandelyje jai buvo per sunku.Dabar apie jos planus nieko nežinau, patys nežino ko nori.
VDG tyli, kažin kaip jai sveikata?

Pradžia dažnai sunki būna topsecret.gif ypač jei važiuojama be darbo vietos. Tada turi praeiti kokie pusę metų/metai, kol įsitvirtina ir randa geresnius/lengvesnius darbus.

Reiks VDG paskambinti gal mastau.gif dingo visai. Reik tikėtis, kad sveiksta ir jau sanatorijoje topsecret.gif

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Oi mamaEgle jau seniai floristiką baigiau.Jau atbuvau verslo,slaugos kursus(na gi mb kažkada išoperuos,mokėsiu slaugyti). mirksiukas.gif Dabar vargstu su anglu,kankinausi namųs darbus vakar atlikdama ir vaikus pajungiau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2019 02 19, 09:25)
Labas rytas.
Oi mamaEgle jau seniai floristiką baigiau.Jau atbuvau verslo,slaugos kursus(na gi mb kažkada išoperuos,mokėsiu slaugyti). mirksiukas.gif Dabar vargstu su anglu,kankinausi namųs darbus vakar atlikdama ir vaikus pajungiau. ax.gif

oho, kiek visokių daug blink.gif o su vaikų padėjimu tai ir aš taip pat darau topsecret.gif kur tik kas vis dukters pagalbos prašau ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti