Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

Laba 4u.gif

Su pirma pavasario diena 4u.gif Nors pas mus jinai tokia visai žiemiška. Jau vakar šaltas vėjas buvo, ryte ir ledukas ant kelio susidaręs. Visam savaitgaliui sniegą papaišė, tai gal ir į Kaziuką neeisiu schmoll.gif šalta, pirkti nieko nepirksiu, o šiaip stumdytis nelabai yra noro.
Atsakyti
Ir aš sveikinu su pavasariu 4u.gif Atvirukas kitą kartą biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas 4u.gif

Koks pavasaris pas mus wub.gif ypač kai už lango lyyyja.....

Neėjau į Kaziuką schmoll.gif mokslai baigia užimti visą laisvą laiką, o kai išeini kur nors, tai paskui kaip ir sąžinė graužia, kad va galėjau geriau pasimokyti lam.gif , o ne kažkur vaikštinėti nono2.gif tačiau namie pasilikus randu ką veikti, vietoj to, kad knygas į rankas paimčiau umn.gif jau greičiau birželis ir egzaminai, tada pasibaigs paskaitos. Dabar jau tikrai bus paskutiniai mano mokslai, užteks jau topsecret.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Ir pas mus oras labai atsalo. Vakar ne sunes isvest negalejom i lauka. Kieme tik pora ratu apsuko, ir namo - i silta guoli. biggrin.gif labai saltas vejas, lyja... nemalonu unsure.gif

MamaEgle, koks pazystamas jausmas biggrin.gif zinau, ka reiskia kai sunku surasti laiko mokslams, kai nelenda niekas i galva... mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas.Galva kaip puodyne.Jaudinuos. unsure.gif Priejom su dukra išvados,kad neverta remontuoti mano seno namo,geriau keltis gyventi ačiau jos.Ji kaip tik nori investiciją į nek.turtą daryti,.Sako,mamyte,tai nors tvarkingai dar pagyvensi biggrin.gif Taigi,meteliai-du ir tapsiu vilniete blink.gif Nerimas tame,kad reikia jau sukauptą turtą mažinti... unsure.gif Gal kam reikia naujos,40 metų palaikytos,baltos patalynes? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2019 03 05, 07:12)
Labas rytas.Galva kaip puodyne.Jaudinuos. unsure.gif Priejom su dukra išvados,kad neverta remontuoti mano seno namo,geriau keltis gyventi ačiau jos.Ji kaip tik nori investiciją į nek.turtą daryti,.Sako,mamyte,tai nors tvarkingai dar pagyvensi  biggrin.gif Taigi,meteliai-du ir tapsiu vilniete  blink.gif Nerimas tame,kad reikia jau sukauptą turtą mažinti... unsure.gif Gal kam reikia naujos,40 metų palaikytos,baltos patalynes? biggrin.gif


Amarrile, smagu bus salia dukros gyvent. Ar beda kokia, ar kas - ji salia mirksiukas.gif mirksiukas.gif 40 metu islaikyta patalyne bigsmile.gif tikriausiai mereškuota dar bigsmile.gif grozis neispasakytas buvo tokiu patalyniu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2019 03 05, 10:12)
Labas rytas.Galva kaip puodyne.Jaudinuos. unsure.gif Priejom su dukra išvados,kad neverta remontuoti mano seno namo,geriau keltis gyventi ačiau jos.Ji kaip tik nori investiciją į nek.turtą daryti,.Sako,mamyte,tai nors tvarkingai dar pagyvensi  biggrin.gif Taigi,meteliai-du ir tapsiu vilniete  blink.gif Nerimas tame,kad reikia jau sukauptą turtą mažinti... unsure.gif Gal kam reikia naujos,40 metų palaikytos,baltos patalynes? biggrin.gif

Su tuo mažinimu tai sunku.... vis širdį skauda išmesti, vis gaila, vis atrodo kad dar prireiks, panaudosi ar šiaip daiktas brangus kaip atsiminimas..... Nors jie padėti būna kažkur toli toli giliai giliai ir net nepajudinami nematomi būna metais ar dešimtmečiais. Bet užtat kaimynės būsim thumbup.gif didėja mūsų vilniečių gretos thumbup.gif

QUOTE(*nova* @ 2019 03 05, 10:30)
Amarrile, smagu bus salia dukros gyvent. Ar beda kokia, ar kas - ji salia  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  40 metu islaikyta patalyne  bigsmile.gif  tikriausiai mereškuota dar  bigsmile.gif  grozis neispasakytas buvo tokiu patalyniu  wub.gif

Mereškuotom gal dar daugiau metų būtų ne 40. Čia jau labiau mūsų močiučių tie grožiai mastau.gif Tos visos baltos tarybinių laikų, kai gaudavo ir viską į spintą dėdavo, tai kraičiui, tai dovanom, tai "tegul būna, paskui galiu negauti"
Atsakyti
Aš kalbu aoie visiškai''naujas'',nedevetas, su etiketėm dar. biggrin.gif Sese sake priglaus porą. o persikraustymas gali užtrukti,jei nuo sklypo prades vaikai. Bet išvada viena kita jau yra-neskiepyti medžių,,gal nebesodinti šilauogių it t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 05 kovo 2019 - 19:02