Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Šventė praėjo gerai. ax.gif
Vakar jau tokia išeiginė buvo.Vaikai vėlai šeštadienį išvažinėjo.Šiandien sulaukiame svečių ,važiuosime į miestą. ax.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Ingrida, kaip vaikams kelionė? ar spėjai iškepti plikytus pyragėlius?

Mes savaitgalį judesy. Penktadienį po darbo nuvažiavom į IKEA, nupirkom lovos rėmą, šeštadienį MB dirbo (už pirmadienį, spalio 31 d., tai turės 5 dienas laisvas), vakare pas draugus cepelinus darėm, o vakar ryte atvežė rėmą, tai MB viename iš butų surinko, aš į Senukus tuo metu nuvažiavau, paskui dar į IKEA, kitus Senukus, dar išrinkom sofą-lovą, prieškambario, virtuvės baldus (juos pirksime penktadienio vakare), kilimus jau pirkau, virtuvės rakandus ko dar trūko į vieną iš butų.... savaitgalį reikės pabaigti tvarkyti butą, nes nuo lapkričio 1 d. jau sutarta, kad atsikels nuomininkas. Nu bet nors bus ramu, nes jau per ilgai viskas tempiasi..... nors bus laisvi savaitgaliai topsecret.gif

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Nebe kepiau plikytų pyragiukų.Jau ir taip kiek liko maisto,su mb valgysime turbūt savaitę? ax.gif
Tai kad visi šeštadienį vėlai išvažinėjo namo. ax.gif Dar Ignė,kad privežė maisto,gėrimų,sukroviau jau šaldiklin.
Kelionė skirtingai sūnui labai nepatiko,marčiai-pATIKO.Mano mama džiaugiasi,kad sūnus sakė geriausia gyventi Europoje.Jau kai Amerikoje beveik metus pragyveno tikrai galvojau,kad nebe sugrįš.Bet sūnui ir ten nepatiko. bigsmile.gif
Bet jūs kad ėmėtės buto pabaigtuvėms.Kaip aš norėčuiau šitaip susiimti.Šildymas prasidėjo,o mes dar tupinėjame. ax.gif Šiandien reikia virtuvėje linoleumą pakeisti,kol po miestą važinėsiu ,gal mb pabaigs koridoriuje grindis sudėti?
Nesimiega juodai,gal dvi -tris valanadas miegota.Dėliojasi mintys kur šiandien apvažiuoti.Grįšime ,reiks jau rimtai puokštėmis užsiimti,savaitgaliui atvežti į miestą. mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Pamiršau gumyčių puokštėms usipirkti.Bandysiu į Ramygąlą važiuoti ieškoti.MB išvažiuos pas gydytoją,nutarėme,kad ir liks mieste.Penktadienį santechnikas atvažiuos keisti kranų,kam važinėti pirmyn atgal,pabūsiu viena
sočiai darbų.
Vakar dar kiek aviečių priskyniau,šiandien reikės išgarinti į sultis.Pavažiuosiu pušų šakų,grybų pasidairysiu,perskalbti patalynę,rankšluoščius,gal nelis visą dieną.Pagalvės įdomu spės išdžiūti iki penktadienio?Nes šviesios ant sofkės,žiūriu jau nusipaišė.Aš kai pirkome sofą norėjau kuo tamsesnę,ne marti,perkame šviesią,jaunimas gyvenimo patirties neturi. ax.gif Ti ką dėmes dabar aš valau. ax.gif
Pasirodo šiandien vestuvių metinės
37 metai kartu.Aš kaip kasmet pamirštu. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 26 spalio 2022 - 07:41
Ingrida, sveikinimai vestuvių metinių proga wub.gif Mums jau keturiasdešimt antrieji eina ax.gif
Pagaliau ir aš grybauti prisiruošiau. Marti sako norim grybauti, sakau kad nėra grybų, bet nuėjom pabandyti. Šeštadienį po pietų ėjom tryse, aš, sūnus ir marti.Jie tik ant pietų teatvažiavo, vaikai su seneliu liko namie, kačiukais pasidžiaugti(parvedė katė 5!!! blink.gif , tokius jau netoli dviejų mėnesių, bet jie dar labai laukiniai, tik vienas pasiduoda imamas ant rankų).Sakyčiau miškas potuštis, net šungrybių nesimato, bet eini , ieškai ir kažką randi. Tai tryse surinkom tiek , kad nuvirtų grybų gavosi 1,5 kg baravykų ir 2 kilogramai šilbaravykių.Kitokių grybų nebuvo iš viso.Visus atidaviau jiems vežtis.Šiandien po pietų išvažiavom į tą patį mišką dviese su MB, per pusantros valandos radom tik 4 baravykus ir labai daug šilbaravykių.Vistiek baravykus atskirai išviriau, bus ypatingai progai, gal Kūčioms, gavosi virš pusės kilogramo, o jau šilbaravykių tai netoli penkių kilogramų.Išvirtų.Gal dar kiek nuvarvės, tebėra kiaurasamčiuose.Taip, kad mums šiemet ir užteks jau tų grybų, grybų kotletų išsikepsim ne kartą.Dar pusė stalčiaus pernykščių yra šaldiklyje ax.gif Niekada nesu grybavusi spalio gale, prisirinkdavau grybų vasarą ar rugsėjo pradžioje. Kaip ten sako, kol dar yra pirmų kartų, tol esi jaunas, ar gyveni? g.gif Ingrida, ar gali taip būti, kad dabar, rudenį, rinkti grybai yra sausesni , todėl mažiau nuverda, nei vasarą rinkti?Net kelis kartus tikrinau svarstykles, nu iš 4 nemažų sveikų baravykų pusė kilogramo liko išvirtų grybų.Bet kepurės tikrai ne lėkštės dydžio buvo.Ir kitų man atrodo daug.Jau šeštadienį išvirtų grybų kiekiai kėlė nuostabą, nes neatrodė , kad bus tiek daug.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Vau Bangele,baravykai.Nuo vasaros pradžios,sausros,nebe randu baravykų. ax.gif Šilbaravykių dar po spanguoliavimo,užtikome su mama girioje.Ir viskas.Šiandien važiuosiu prie sodybos.Bet čia tik tikiuosi rasti ruduokių. ax.gif
Tu žinai šiemet viriau tik kazlėkus.Visus kitus žalius kepu ant sviesto.Arba suvalgome,arba šaldau iškeptus.Man skaniausia. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na ką vakar tik du senukai baravykai ir rudmesės. ax.gif Bet oras pasaka,pasivaikščiojau bent miške porą valandžiukių. ax.gif
Šiandien namuko tvarkymas,svečių priėmimas.Ateinančios dienos laukia daug darbo,reiks spėti tvarkyti namuką.Suku galvą kada įterpti patalynės ,rankšluoščių skalbimą? mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(IngridaB @ 2022 10 26, 07:36)
Labas rytas.
Pamiršau gumyčių puokštėms usipirkti.Bandysiu į Ramygąlą važiuoti ieškoti.MB išvažiuos pas gydytoją,nutarėme,kad ir liks mieste.Penktadienį santechnikas atvažiuos keisti kranų,kam važinėti pirmyn atgal,pabūsiu viena
sočiai darbų.
Vakar dar kiek aviečių priskyniau,šiandien reikės išgarinti į sultis.Pavažiuosiu pušų šakų,grybų pasidairysiu,perskalbti patalynę,rankšluoščius,gal nelis visą dieną.Pagalvės įdomu spės išdžiūti iki penktadienio?Nes šviesios ant sofkės,žiūriu jau nusipaišė.Aš kai pirkome sofą norėjau kuo tamsesnę,ne marti,perkame šviesią,jaunimas gyvenimo patirties neturi. ax.gif Ti ką dėmes dabar aš valau. ax.gif
Pasirodo šiandien vestuvių metinės
37 metai kartu.Aš kaip kasmet pamirštu. ax.gif

Sveikinimai, Ingrida tau ir TB, gražia proga wub.gif wub.gif wub.gif Graži pora esat, pavyzdys daugeliui wub.gif eikit ir toliau per gyvenimą tvirtai laikydami vienas kito ranką wub.gif

Labai gražios tavo puokštės thumbup.gif šaunuolė kokia esi thumbup.gif

Jaunimui kas gražiau, mums jau kas praktiškiau topsecret.gif aš į nuomojamą butą išrinkau tamsiai pilkos spalvos sofą-lovą, nors šviesesnė ir gražiau atrodo topsecret.gif dar galvoju gal dekį nupirkti uždengt hmm.gif

Mes taip ir likom be grybavimo. Palauksim kitos vasaros. Savaitgalį MB baldus rinks, ateis meistras pajungs dujinę ir skalbimo mašiną, gal pirmadieniui bus galimybė sutarti, kad sutvarkytų ir tada jau nuo lapkričio 1 d. galės keltis nuomininkas karsta.gif bus abudu butai išnuomoti, lieka kelios smulkmenos, bet čia jau eigoje sutvarkysim. Darbe MB pasakė, kad lapkritį visus šeštadienius reikės dirbti, tai nei sodybai, nei butų tvarkymui nebus laiko.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Mes šiandien po Rokiškio apylinkes važinėsime.Kol visus kapus aplankysime. bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Šiandien dardėsime vėl sodybon.Rytoj ankščiau žada atvažiuoti svečiai.Lygtais dukra su pusženčiu ir šanūku rytoj vakare atvažiuoja? ax.gif Tai rytoj vėl dar dar į miestą. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Vakar parvažiavome kaiman.Dukra skambina,rezervavosi namuką.Na ką metėme visus darbus,puolėme tvarkyti.Dar nežinodama paleidau skalbimo mašiną su buvusių svečių patalais .Spėjome sutvarkėme ir skalbiniai net spėjo išdžiūti.Laukiu,skambina,pasikeitė planai atsiprašome.Och.Na nors gerai šiandien nereikės jau tvarkyti. mirksiukas.gif O kiek norinčių šioms dienoms ir skambina ir rašo žinutes.Jei kartais atšauktų šiandieniniai,skambinti.Siūliau vakar vieniems atvažiuokite šį vakarą kaip tik atšaukė.Na jau vėloka. ax.gif
Sulauksime šiandien miestan,mūsų vienai mašiniukei žvakės kibirkštį meta,tai net su ja pabijojome važiuoti į Rokiškį.Tai kol mb taisys,avietes suskinsiu,jei dar nenušąlo.Nes šiąnakt dar didesnę šalną žada.Vakare ant senelių kapų puokųtes ,žvakes reikia nuvežti,nes rytoj bus kamščiai. blink.gif
Dukra tik antradienį užsuks,pusženčiui krepšinis pasirodo šiandien vakare. ax.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif

bet tai kiek žmonių važiuoja kažkur laiko praleisti blink.gif. Pas jus beveik pastoviai žmonių būna, per šias dienas pilni Druskininkai, Birštonas, pajūris, o kiek išvažiavusių į užsienį, nes vaikų atostogos...

Mes šeštadienį į Alytų, sutvarkėm kapus, tada grįžom į spektaklį vakare ėjom su draugais, po jo dar vakarieniauti nuvažiavom. O vakar visa diena bute, bet jau jau šviesa tunelio gale matyti, jau tuoj pabaigsim. Vakar patvarkiau, tai žiūriu, kad nebėra ko ir tvarkytojų kviesti, trečiadienį patu viską padarysiu, sutaupysiu kokius 150 eurų. Šiandien Vilniuje kapus apvažiuosim, ryt į Alytų, žvakutes uždegti. Taip ir sukam ratus.
Atsakyti