Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Naktį daug kas stebėjo pašvaistę.Sako šiąnakt vėl bus.
Už tai sunkiai sekėsi užmigti.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Sunkiai vėl migdėsi.
Laukiu Ignės svečiuose šiandien,per mamos dieną nebuvo,tai šiandien.Tuo pačiu prabalsuos,nes čia registruota.Ir mūms reikės važiuoti.
Petras šįryt į Islandiją išskrido,konferencija.Nėra išeiginių. ax.gif
Atsakyti
Labas. Mums vakar tokia išeiginė diena buvo, tai šiandien sunkiai gaudausi, kad šiandien sekmadienis, o ne pirmadienis biggrin.gif Iš Vilniaus traukiniu grįžo mažoji, vakar pabuvo mums už vairuotoją, nuvežė mus į Kauną. Kelios progos buvo. Pirmiausia Šilainių bažnyčioje stebėjom mūsų anūko , sūnaus mažiausio vaiko ,pirmosios Komunijos šventę, susveikinom. Paskui vidurėlė dukra parsivežė mus pas save į namus, į kitą Kauno miesto galą, į Panemunę. Susipažinom su mažuoju anūku, labai gerai vaikas elgėsi, visą laiką pramiegojo biggrin.gif , pasirodė seneliams kad yra ramus vaikas, bet kai mes išvažiavom , tai ,sakė ,buvo toks nelabai pamiegantis, kaip dažniausiai kad būna biggrin.gif .Šiandien jam 3 savaitės ax.gif Buvo ir dar viena proga, vyriausia anūkė ateinantį šeštadienį priims sutvirtinimo sakramentą, pasidirmavos, kaip mes sakom. Nenuvažiuosim, tad pasveikinom iš anksto ax.gif Mažoji ir namo mus parvežė vakar vakare, o šiandien vėl su traukiniu išvažiavo į Vilnių. Manasis labai pergyveno dėl to važiavimo, nors vairavimo stažas 50 metų, , turi ir C kategoriją, bet tiesiog nebepasitiki savimi.500 su virš kilometrų per dieną jam jau per daug, o 50 km aplink namus važinėja be problemų. Bet dukra išgelbėjo tėtį, tuo pačiu jai irgi reikėjo į Kauną, nes anūkas jos krikštasūnis. Tai gavosi kelionė iš Vilniaus į Kauną per Mažeikius biggrin.gif Dabar grįšim į ritmą, vėl bus eiliniai namų darbai. Broilerius pirksiu, daržus ravėsiu ir tt.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Bangele,kokia Tu turtinga. wub.gif wub.gif
Atvažiavo Ignė su draugais,kepėme šonkauliukus,žuvį,plepėjome,išvažiavo jau sutemus.Ai dar ragavo mūsų vynus.Tai negėriau ir tabletės nakčiai. ax.gif Bet ne toks miegas nubudinėjau,anksti nubudau iš viso. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Prisisakiau gėlių internetu.Važiuosime šiandien į meistą,pasiimsiu 40 pomidorų turgelyje iš pažystamos.Gal dar ką pamatysiu?
Užsisakiau moheros siūlų.Nusimezgiau megztuką,man per daug aptemptas,Ignei padovanojau.Sau užsisakiau kiek daugiau. ax.gif
Išėjau į kiemą,visas sodas raugeriškiu kvepia,medumi. wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Prisipirkau dvi dėžes gėlių vakar.Laukiu kada svečiai išvažiuos,eisiu sodinti.
Susodinau vakar 42 pomidorus,10 agurkų į šiltnamius.Dar 12 susodinsiu.
Pažystama priaugino,pardavė labai gera kaina.Jaučiuosi skolinga.Kažkada skraistę ,kojines megztas padovanojau,tai dabar man papigiai atiduoda.MB sako kitą kartą nuvežkime vyno,dar kojinės gal sueis turguje?Vasarą negaliu praeiti prošalį,dėžę prikrauna daržovių,kalafiorų,brokolių dar visko.Nu jau žmogaus gerumas,net nepatogiai jaučiuosi. ax.gif
Daržas pas mane nedidelis,šiandien reikia šparagines,cukinijas,agurkus pasėti.Kaip ir viskas,liks arbūzai,moliūgai.Moliūgai nesudygo,tik vienas.Teks daigų nusipirkti.Bangelė juoktųsi iš mano tokio daržo. ax.gif
Atsakyti
Laba diena,

Ingrida, oi, kaip gražu bus wub.gif wub.gif wub.gif kodėl sakai, kad daržas nedidelis? Daržas gal ir ne tiek didelis, bet kiek šiltnamių? 2? 3? Kada viską spėti??? g.gif

MB visą savaitę sodyboje, paskelbęs karą žolėms, šienauja. Šeštadienį važiuoju ir aš, atidarysiu nakvojimo sezoną ax.gif Kitą savaitę dukterėčios vestuvės, tai renkasi visa šeima, o paskui vėl gal važiuosime. Iki atostogų savaitgaliais, vasarą gal dvi savaites MB turės, tai važiuosime tada. O ką man reikės kitą atostogų laiką veikti?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Geriu kavą ir važiuoju Ramygalon,susirinkti siuntinių.Spėsiu iki svečių atvykstan susodinti gėles.Kaip gerai Ramygaloje atisdarė omniva paštomatas,nebe reikia važiuoti į miestą.Gerinimas ir gyvenimas kaime. mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Laukiu Urtės su šeimyna,pabus iki antradienio vakaro.Padirbs su žentu darbo dienomis,vistiek iš namų dirba.Šanukas pasiduos po lauką.Pasikaitins kubile.
Penktadienį Petras buvo užsukęs,pro šalį važiavo iš laiduotuvių,marčios tetos.Tai pripasakojo apie Islandiją,pasidžiaugė kaip gerai mes gyvename. biggrin.gif
Ignė išmauna į Berlyną su drauge,paskui į Paryžių.Amerikonai jam,kad tik dirbtų duoda atsotogų ir apmoka biuletenį.Tai naudojasi dabar po kelias dienas ima atostogų kelionėms.
Nusimato šilta diena. wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Turime dar svečius iki antradienio.Vakar kepė dukra mėsainius komade,man nereikėjo rūpintis vakariene.Šiandien pietumis sakiau aš pamaitinsiu,tegul jie dirba.
Džiaugiuosi,kad visis trys bendrauja vaikai.Nusipirko birželio 15 visi trys bilietus į Metalica koncertą Kopenhagoje,skris visi kartu. ax.gif
Šiandien dieną Petriukas gimė.Ilgai laukatas,dvi savaites ligoninėje gulėta ir kas antrą dieną lašelinės statytos,labai lauktas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 20 gegužės 2024 - 08:01