Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgimas XX

nezinau, ar begikai turi tokia beda, bet bent as turiu ja visada (eidama, zygiuodama, begdama gal nelabai) - prisibarstau visko i batus biggrin.gif smelio, spygliu, zoliu ir t.t. ziema tai deduosi tuos dalykus, nezinau, kaip vadinasi, kaip kojine, bet be pedos biggrin.gif o vasarai nezinau jokio gero isradimo...
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2018 04 15, 19:46)
nezinau, ar begikai turi tokia beda, bet bent as turiu ja visada (eidama, zygiuodama, begdama gal nelabai) - prisibarstau visko i batus  biggrin.gif  smelio, spygliu, zoliu ir t.t. ziema tai deduosi tuos dalykus, nezinau, kaip vadinasi, kaip kojine, bet be pedos  biggrin.gif  o vasarai nezinau jokio gero isradimo...

Labas,

O, kaip faina, yra "gyvų" temoj:)

O kas čia per kojnė be pėdos? Lb įdomu.
Man būna kai tiesiog vaikštau kai kada.
Aš tai visad su kojne...
---
Karštai kaip pasidarė😐:)
Vakar dariau sau iššūkį į Parodos kalną įbėgt. Ale toks sukilimas. Gal reiktų dažniau / daugiau. Patiko.

Dabar bėgimų fainų yr žiūriu. Bus kokis tai Partizanų takais, po miškus.
-
Jau beveik vasara!:)
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2018 04 16, 02:58)
Labas,

O, kaip faina, yra "gyvų" temoj:)

O kas čia per kojnė be pėdos? Lb įdomu.
Man būna kai tiesiog vaikštau kai kada.
Aš tai visad su kojne...
---
Karštai kaip pasidarė😐:)
Vakar dariau sau iššūkį į Parodos kalną įbėgt. Ale toks sukilimas. Gal reiktų dažniau / daugiau.  Patiko.

Dabar bėgimų fainų yr žiūriu. Bus kokis tai Partizanų takais, po miškus.
-
Jau beveik vasara!:)


Va tokios https://images.vinte...peg?11493345881
Uzmaunu ant bato virsaus ir nebyra.

Biski begioju. Issitraukiau dvirati. Kaip sunku po ziemos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2018 04 16, 22:16)
Va tokios https://images.vinte...peg?11493345881
Uzmaunu ant bato virsaus ir nebyra.

Biski begioju. Issitraukiau dvirati. Kaip sunku po ziemos biggrin.gif

Kaip įdomiai sugalvota su tom kojnėm!
Su dvirka gerai.

O aš šnd per lietų išbėgau - karšta, net kepurė kaitna:))) (ta su snapeliu smile.gif)). Nu vis iššūkis.
(nors iš tikro tai tik tuo laiku galėjau 😉😜)
Atsakyti

Sveikos...aš vis bėgioju tai vienuose tai kitose varžybose ;) 

Gegužės viduryje planavau Rygos maratone dalyvauti ir bėgti 21km...bet pralaimėjau lažybas,tai turbūt maratoną bėgsiu 😂

Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2018 04 18, 15:07)
<p>Sveikos...aš vis bėgioju tai vienuose tai kitose varžybose ;) </p><p>Gegužės viduryje planavau Rygos maratone dalyvauti ir bėgti 21km...bet pralaimėjau lažybas,tai turbūt maratoną bėgsiu 😂</p>

Geros lažybos!
Aš iš lėto bandau jungtis. Aną dien pagal Endomondo 5km per 29 su kažkiek nubėgau - nu jau ir tiek džiaugiaus vaje vaje smile.gif. Nors kai kas mačiau tiek nubėga per 20 min ;-)
Atsakyti
Ataka, tai Senvagėj bėgai? smile.gif
Atsakyti

Bėgau :) https://m.delfi.lt/s...php?id=77746651

Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2018 04 19, 19:24)

Tie akinukai bigsmile.gif - o paskui ir labiau įsižiūrėjau biggrin.gif
Labai fainai atrodai !
Atsakyti

Ačiū 😁

Atsakyti

Sveikos,

šturmavau vakar Rygoje maratoną....šian kojyčių nėra...nors trąsa sertifikuota,bet 300-400m ilgesnė. Laikas 3val 19min,pagal bėgimo laikrodį 3val 17min :) 

Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2018 05 21, 05:13)
<p>Sveikos,</p><p>šturmavau vakar Rygoje maratoną....šian kojyčių nėra...nors trąsa sertifikuota,bet 300-400m ilgesnė. Laikas 3val 19min,pagal bėgimo laikrodį 3val 17min smile.gif </p>

oho greituolė, sveikinu! smile.gif
Atsakyti