Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgimas XX

QUOTE(mylimuke! @ 2018 06 16, 23:54)
Karsta buvo, vilkaus kazkur galiorkoj, bet visai smagiai suejo biggrin.gif drauge uztat zapadlo padare, valanda proes atsisake begti biggrin.gif

Tai jo, per karštį bėgt tai kitas lygis!:) As vakar dar prasibegau - nu karsta, kai vejas neuzpucia tai išvis.
Nors su dvirka žiauriau, kai sustoji karštą dieną lekdamas 😱😂
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2018 06 17, 14:10)
Tai jo, per karštį bėgt tai kitas lygis!:) As vakar dar prasibegau - nu karsta, kai vejas neuzpucia tai išvis.
Nors su dvirka žiauriau, kai sustoji karštą dieną lekdamas 😱😂

Su dviraciu bent vejas prapucia. Aisku jei begi ant 20 km/h tai irgi jau, bet kur man sraigei toks greitis biggrin.gif
Atsakyti
na ar dar bėgate?

mačiu endomondo rastafarinas, bent porą kart buvai išjudėjus? biggrin.gif

aš pati sau bėgioju tiek pat, tik varžybose retai sudalyvauju. Nors paskutis vilniaus maratonas prieš kelias savaites labai lengvai susibėgo, geriausias man laikas gavos, neplanuotai visai. Gal trasos išlyginimas paveikė, nuemė didžiausią kalniuką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2018 09 22, 08:55)
na ar dar bėgate?

mačiu endomondo rastafarinas, bent porą kart buvai išjudėjus? biggrin.gif

aš pati sau bėgioju tiek pat, tik varžybose retai sudalyvauju. Nors paskutis vilniaus maratonas prieš kelias savaites labai lengvai susibėgo, geriausias man laikas gavos, neplanuotai visai. Gal trasos išlyginimas paveikė, nuemė didžiausią kalniuką smile.gif

Nu kur jau pora! tongue.gif Bet po mažiau, per savaitę nežinau kaip kada - bet 20 tai gal nubėgu? smile.gif. Čia tuėjau dar tokį infekcijoną rimtą, tai vėl pauzė apie 2 savaites, nors jau busau užsiangažvus mėgt pusmaratonį Danskėj. Ale Dievo alnai ne tie buvo.

Galima detaliau apie VLN? Tai per kiek pralėkei?
Tai Subačiau gatve nuėmė? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2018 09 22, 12:50)
Nu kur jau pora!  tongue.gif Bet po mažiau, per savaitę nežinau kaip kada - bet 20 tai gal nubėgu? smile.gif. Čia tuėjau dar tokį infekcijoną rimtą, tai vėl pauzė apie 2 savaites, nors jau busau užsiangažvus mėgt pusmaratonį Danskėj. Ale Dievo alnai ne tie buvo.

Galima detaliau apie VLN? Tai per kiek pralėkei?
Tai Subačiau gatve nuėmė?  bigsmile.gif

nu turėjau omeny, kad esu mačius porą kart, nes endomondo retai atsidarau biggrin.gif 20 gerai, aš paprastai gal 30 per savaitę subėgu, daugiau kad bėgt, jau reik rimtai laiko ieškot tam, nesigauna man smile.gif

Aha, nuėmė tą sukilimą ir nusileidimą nuo apžvalgos aikštelės. Trasas faina, gal kiek kvailoki keli susiaurėjimai, kur grūstis susidarė pirmam rate, na bet nebūna gal viskas tobulai smile.gif Aš per 4:04 nubėgau. Niekur labai neskubėjau, labai panašiu tempu visą atstumą subėgau, sunku nebuvo. Nors perkėlus bėgimą iš laikrodžio į endomondo, tas 3:59 rodo, nelabai suprantu kodėl, gal iškarpė pristabdymus atsigerti. Ar kampus kokius nupjovė, nepatinka, kad iškraipo.
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2018 09 23, 10:00)


Supratau smile.gif
Greit nulėkei... AŠ tai neįsivaizduoju - pradžioj gal kur kada reiktų kokį 30 bandyt? 20 tai 20, bet 42 tai kažkaip 'močnai' atrodo. Aišku, dabar tai išvis kažkaip nepastoviai aš bėgu. Va ir šnd svarstau, varyt a ne, miegas suėmė dieną, tinginystė tokia biggrin.gif Aišku, naktim nelabai išsimiegi, tas irgi duoda. Kažkaip neisnri nusivaryt labai.
O kur kaip kada tu pirmą maratoną įveikei? Kaip ėjosi? Kaip treniravaisi?
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2018 09 23, 15:21)
Supratau smile.gif
Greit nulėkei... AŠ tai neįsivaizduoju - pradžioj gal kur kada reiktų kokį 30 bandyt? 20 tai 20, bet 42 tai kažkaip 'močnai' atrodo. Aišku, dabar tai išvis kažkaip nepastoviai aš bėgu. Va ir šnd svarstau, varyt a ne, miegas suėmė dieną, tinginystė tokia biggrin.gif Aišku, naktim nelabai išsimiegi, tas irgi duoda. Kažkaip neisnri nusivaryt labai.
O kur kaip kada tu pirmą maratoną įveikei? Kaip ėjosi? Kaip treniravaisi?

Tai aišku, nepulsi taip staiga vieną rytą 42 bėgt biggrin.gif nubėgi pirma kelis pusmaratonius, didini atstumą po truputį iki 32 (geriausia iš lėto, kad nedidėtų savaitės km skaičius staiga). Nieko ten mandro, tiesiog nubėgt/nueit bet kas gali, klausimas ar nori šliaužti 5 valandas su kančiom ir poto atsigaudinėt 2savaites, ar nori daug maž komfortiškai nubėgt smile.gif Tai vat pastarajam variantui reik pasiruošimo. Iš mano asmeninės patirties tai pastebėjau, kad tempo ir intervalinės treniruotės man daugiau duoda net long runai, bet savamokslė bėgikė aš biggrin.gif

pirmą bėgau 2013ais, Vilniuj. Per 4:09 gavos, bet ėjau kokius 2-3km kažkur tarp 34-41, dabar matau, kad trūko psichologinio pasiruošimo, nebuvau pakankamai ilgų distancijų bėgus, nežinojau, ką tai reiškia ir kaip į tai reaguot.

o tu šiaip smalsauji, ar norėtum maratoną?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bamba: 23 rugsėjo 2018 - 18:22
QUOTE(bamba @ 2018 09 23, 19:20)

Ne šiaip, ne šiaip smile.gif - Jau ir norėjau, ir pranorėjau smile.gif, ir dabar iš naujo, galima sakyt, bėgu. Ir tai dar kol to laiko normaliai atsiras. Maybye.

Menu buvo geri laikai kai bėgdavau 2 dienas iš eilės po 10, vienos tarpas, tada vėl 2 dienas iš eilės bent po 10 - toks geras tonusas jautėsi.

Beje vo šnd jau pasitaisiau bišįkutį, nors kai išėjau blyn taip pliaupė lietus, ale bėgau bėgau 'ant galo' jau iš pradžiūvau visai.
---
Tai bet tu greitai nugbėgai, jai 2-3 km ėjai! Nes vis tiek, kur ėjimos tempas, o kur bėgimo.
O kaip sugalvojai tą pirmą syk?

Nes aš pvz tai kol čia neradėjau šioje temoje bendrauti, tai net nežinojau apie bėgimus. O taip faina - bendraminčių sutinki, liuks labai.
Atsakyti

Bėgam,bėgam 😁 renkam sąžiningai km kas savaitę ir niekaip nesugebu sezono užbaigti 😂 

Jau rugpjūčio pradžioje po Biržų km sakiau viskas,paskutinės varžybos ,sezoną užbaigiu,nes karštis išvargino....bet buvau asmeninį pakvietimą gavusi į Estiją tai važiavau prabėgti,į Lenkiją gavau kvietimą,tai turbūt ir važiuosiu...tame tarpe dar dviem žmonėm padėjau maratonams pasiruošti,tai taip ir nebaigiu sezono 😂😂😂😂

Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2018 09 23, 20:43)
Ne šiaip, ne šiaip smile.gif - Jau ir norėjau, ir pranorėjau smile.gif, ir dabar iš naujo, galima sakyt, bėgu. Ir tai dar kol to laiko normaliai atsiras. Maybye.

Menu buvo geri laikai kai bėgdavau 2 dienas iš eilės po 10, vienos tarpas, tada vėl 2 dienas iš eilės bent po 10 - toks geras tonusas jautėsi.

Beje vo šnd jau pasitaisiau bišįkutį, nors kai išėjau blyn taip pliaupė lietus, ale bėgau bėgau 'ant galo' jau iš pradžiūvau visai.
---
Tai bet tu greitai nugbėgai, jai 2-3 km ėjai! Nes vis tiek, kur ėjimos tempas, o kur bėgimo.
O kaip sugalvojai tą pirmą syk?

Nes aš pvz tai kol čia neradėjau šioje temoje bendrauti, tai net nežinojau apie bėgimus. O taip faina - bendraminčių sutinki, liuks labai.

pirmą syk renginyje bėgau pusmaratonį, kolegė buvo tokia bėgimo aktyvistė,gal mažiau už mane bėganti, bet daugiau dalyvaujanti ir dar blogą apie bėgimą rašanti. Tai su ja nubėgau pirmą pusmaratonį per VM, grižau namo ir tą pačią dieną užsiregistravau maratonui kitiems metams. Nesiruošiau,buvau nusprendus, kad nebėgsiu, paskutines savaites pagalvojau, kad aj dzin, pabandysiu biggrin.gif Bet tas mano "nesiruošiau", nereiškia, kad nebėgau, bėgau ištisai turbūt tai dienai jau 6metus, tiesiog programos nesilaikiau jokios smile.gif

Pabandyk, jei tik noro yra. Nepatiks, daugiau nebėgsi. Nelabai yra ką prarast, jei netaikai į kažkokį laiką, tai ir to pasiruošimo stebuklingo nereik. Tik žinoma atsistatyt, priprast prie atstumų, na savu laiku viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2018 09 25, 19:47)
pirmą syk renginyje bėgau pusmaratonį, kolegė buvo tokia bėgimo aktyvistė,gal mažiau už mane bėganti, bet daugiau dalyvaujanti ir dar blogą apie bėgimą rašanti. Tai su ja nubėgau pirmą pusmaratonį per VM, grižau namo ir  tą pačią dieną užsiregistravau maratonui kitiems metams. Nesiruošiau,buvau nusprendus, kad nebėgsiu, paskutines savaites pagalvojau, kad aj dzin, pabandysiu biggrin.gif Bet tas mano "nesiruošiau", nereiškia, kad nebėgau, bėgau ištisai turbūt tai dienai jau 6metus, tiesiog programos nesilaikiau jokios smile.gif

Pabandyk, jei tik noro yra. Nepatiks, daugiau nebėgsi. Nelabai yra ką prarast, jei netaikai į kažkokį laiką, tai ir to pasiruošimo stebuklingo nereik. Tik žinoma atsistatyt, priprast prie atstumų, na savu laiku viskas smile.gif


Aha menu pasakojai kad 'ant kitų metų' ir užsiregsitravai.
NU aš žėsiu jei Dievas duos ir to laiko normaliau atsiras. Faina visai. O dar būt fainiau koks maratonas ne mieste, ne ant astaflto, bet kol kas tiek į detales dar nesileisiu smile.gif

Va biškį pravėso jau vien tai kaip fainai, kažkaip normaliau bėgasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 26 rugsėjo 2018 - 07:55
QUOTE(rastafarinas @ 2018 09 26, 07:55)
Aha menu pasakojai kad 'ant kitų metų' ir užsiregsitravai.
NU aš žėsiu jei Dievas duos ir to laiko normaliau atsiras. Faina visai. O dar būt fainiau koks maratonas ne mieste, ne ant astaflto, bet kol kas tiek į detales dar nesileisiu smile.gif

Va biškį pravėso jau vien tai kaip fainai, kažkaip normaliau bėgasi.

tai yra gi ir tokių. Kernavė vilnius bėgimas turi 42km distanciją, ir faina tai, kad jokių ratų, begi iš taško A į tašką B. Dar kuršių nerijoj lyg spalio gale bus, ten ir pusmaratonis ir maratonas ir ultra.
Atsakyti