Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgimas XX

Laba ax.gif

QUOTE(rastafarinas @ 2016 09 25, 16:57)
Merginos, o gal galit pareklmuot kokį patogų bėgimo diržą? Kad tilptų smart phone, raktai, bet nebūtų perdaug išsipūtęs. Ekonomiškumas irgi domina  smile.gif


As norejau si pirkti. Atrodo idomiai, pagal aprasyma irgi fainas.
http://flipbelt.co.u...fb_running_conv

Atsakyti
QUOTE(Me-Boho ♥ @ 2016 09 27, 13:35)
Laba  ax.gif
As norejau si pirkti. Atrodo idomiai, pagal aprasyma irgi fainas.
http://flipbelt.co.u...fb_running_conv

man kazkaip nepatogiai gertuvės atrodo
Atsakyti
tokią užsisakiau. Rašo, kad telpa smartphone.
Dėl gertuvių nežinau, neėmiau tokios. Kažkaip galvoju, kad nereiks. O gal ir gerai? g.gif
Atsakyti
aš labiausiai dėl gertuvės ir noriu pirkt. Telefoną tai sugebu bile kur užsikišt, už šortų gumos, į liemenuką ir pamirštu smile.gif Bet butelio tai į liemenuką jau nelabai įsikiši. Traile ir jei pati aplink namus bėgu, kai reik turėt daug vandens, tai puikiai tarnauja salomon liemenė. Bet tokiuose renginiuose kaip maratonas, kur kaip ir vandens stotelių per akis, tai kuprinės tysti nematau prasmės, o mažiuką buteliuką savo gėrimo su milteliais labai noris.

Anykščiuose berods upelį reiks perbrist tokį iki kelių biggrin.gif ir trasa iš 24km pasikeitė į 30. Nu fainai, atrakcijos, jau man gaila, kad nedalyvausiu
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2016 09 27, 18:02)
aš labiausiai dėl gertuvės ir noriu pirkt. Telefoną tai sugebu bile kur užsikišt, už šortų gumos, į liemenuką ir pamirštu smile.gif Bet butelio tai į liemenuką jau nelabai įsikiši. Traile ir jei pati aplink namus bėgu, kai reik turėt daug vandens, tai puikiai tarnauja salomon liemenė. Bet tokiuose renginiuose kaip maratonas, kur kaip ir vandens stotelių per akis, tai kuprinės tysti nematau prasmės, o mažiuką buteliuką savo gėrimo su milteliais labai noris.

Anykščiuose berods upelį reiks perbrist tokį iki kelių biggrin.gif ir trasa iš 24km pasikeitė į 30. Nu fainai, atrakcijos, jau man gaila, kad nedalyvausiu


O man va kažkaip neprilipo tas užsikišimas telefo. O dar jei raktai, tai va jau daug biggrin.gif O dėl gėrimo tai va kad tiek km nebėgu, man rodos, kad gert - iškenčiu. O vasarą tai reiktų 2 litrus temptis - tai vėl, per mažai tada ten tos talpos biggrin.gif
30 km trail'o tai rimta, o upelis dar pats tas, ataka, berods, vasarį ten bridai pro sienguotus vandenis?
Aš tai mažutuką prasibėgau. Baisiai tingėjau, kaip kaži kas, bet prisiverčiau, ir taip atsigavau. Labai malonus oras- toks minkštas, švelnus. Lietučiai artėja.
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2016 09 27, 19:27)
O man va kažkaip neprilipo tas užsikišimas telefo. O dar jei raktai, tai va jau daug  biggrin.gif O dėl gėrimo tai va kad tiek km  nebėgu, man rodos, kad gert - iškenčiu. O vasarą tai reiktų 2 litrus temptis - tai vėl, per mažai tada ten tos talpos  biggrin.gif
30 km trail'o tai rimta, o upelis dar pats tas, ataka, berods, vasarį ten bridai pro sienguotus vandenis?
Aš tai mažutuką prasibėgau. Baisiai tingėjau, kaip kaži kas, bet prisiverčiau, ir taip atsigavau. Labai malonus oras- toks minkštas, švelnus. Lietučiai artėja.

jei 2 iitrus temptis reik, tada tik liemenė be kompromisų. Nei diržai padės, nei rankose bambalius tysi. Bet man vat būtent tiems atvejams reik, kai liemenės nesitysiu, bet nu nors 0.3l buteliuko reik ir rankoj nešt nenoriu smile.gif
Telefono užsikišimai nu ir man nėr super patogūs, bet priklauso kaip pasiseka užkišt. Kartais iškrenta (pvz per klešnę biggrin.gif ) o kartais taip gerai įsidedu, kad pamirštu apie jo egzistavimą, bet bet bent variantų yra, o su buteliukais, tai tik rankoj.
Raktus, aš išardau, ir per batų raištelius prakišu ir prispaudžiu raišteliais.

aš irgi prasibėgau. Tik 6km, nespėju daugiau... Bėgau iki bibliotekos ir atgal, knygų norėjau biggrin.gif labai sunkiai storos knygos į bėgimo liemenę telpa, kyšojo iki pusės, gerai atrodžiau turbūt...

Galvoju, gal ataka trumpesę distancija pasirinko? Nes lyg tik ilgiausioj per tą upę reik brist biggrin.gif Bet po rėkyvos tai dzin jau pasidaro
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bamba: 27 rugsėjo 2016 - 20:44
bamba rastafarinas pasirinkau 30km biggrin.gif jai važiuot tiek, tai tada dalyvauti maximum biggrin.gif per upeli reiks begti 2k.Tokiu oru vandens tikrai nebijau, kova po pelkes nardziau, bet vat suskilimo prisibijau, nesu uztikrinta dar siuo reikalu, spec nesiruosusi. man dirzas su gertuve reikalingas tik ilguose begimuose, kazkur bekele ir kai labai karsta, o telefona as daznaisuia ir uzsikisu belekur, turiu tam dekla prie rankos zasto tvirtinasi smile.gif siaip begioju visur be vandens. Sekmadieni dirzas su gertuvem labai pravers, bus kur ir gelius isideti smile.gif bamba as tau pavydziu kuprines.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ataka26: 27 rugsėjo 2016 - 21:30
QUOTE(bamba @ 2016 09 27, 20:42)
[...]
Raktus, aš išardau, ir per batų raištelius prakišu ir prispaudžiu raišteliais.

aš irgi prasibėgau. Tik 6km, nespėju daugiau... Bėgau iki bibliotekos ir atgal, knygų norėjau biggrin.gif labai sunkiai storos knygos į bėgimo liemenę telpa, kyšojo iki pusės, gerai atrodžiau turbūt...

Galvoju, gal ataka trumpesę distancija pasirinko? Nes lyg tik ilgiausioj per tą upę reik brist biggrin.gif Bet po rėkyvos tai dzin jau pasidaro


Čia geras thumbup.gif drinks_cheers.gif

Knygų gerai. Aš kada irgi buvau sumąsčius, bet mano kurpinė tradicinė, tai jau kalatotis nenorėjau biggrin.gif
-
Nu ataka, lauksim įspūdžių rolleyes.gif
Atsakyti
ataka, pasimk vandens. Ten su tom maitinėlėm būna visaip, beto beveik kiekvienose varžybose kasnors pasiklysta, ir ne vienas ir ne du, o buriais, nežinai, ar neteks papildomų km bėgt, geriau neatsidurt situacijoj, kad iš upelio gert reikėtų biggrin.gif
Aišku dabar ne vasara, tai netaip svarbu tas vanduo, bet aš stengiuos pasimt traile visad, ne karto neliko nepanaudotas
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2016 09 28, 17:31)
ataka, pasimk vandens. Ten su tom maitinėlėm būna visaip, beto beveik kiekvienose varžybose kasnors pasiklysta, ir ne vienas ir ne du, o buriais, nežinai, ar neteks papildomų km bėgt, geriau neatsidurt situacijoj, kad iš upelio gert reikėtų  biggrin.gif
Aišku dabar ne vasara, tai netaip svarbu tas vanduo, bet aš stengiuos pasimt traile visad, ne karto neliko nepanaudotas

tai tas butinai, turiu dirza su dviem gertuvem prie jo, nes megstu geliukus vandeniu uzgerti smile.gif tik galvoju kaip slapiom kojom begti seksis nes lyg 14km pirmas perbdidimas per upe
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2016 09 28, 20:28)
tai tas butinai, turiu dirza su dviem gertuvem prie jo, nes megstu geliukus vandeniu uzgerti smile.gif tik galvoju kaip slapiom kojom begti seksis nes lyg 14km pirmas perbdidimas per upe

nusiauti batus turbut daug laiko uztruks? biggrin.gif
nors kai tokie orai, gal ir upes nereiks, kad perslaptum smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2016 09 28, 18:33)
nusiauti batus turbut daug laiko uztruks? biggrin.gif
nors kai tokie orai, gal ir upes nereiks, kad perslaptum  smile.gif

oi ne nebus kada avinetis biggrin.gif
Atsakyti