Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgimas XX

bamba bet tas Trail toks slidus, gi gali kampus nukirsti , ar būna žmonių trasoje kur žymi? ar su čipu trajektorija prasižiūri ?
Atsakyti
Na maitinėlėse paprastai numerius sužymi. Tiesiog su popieriaus ratu savanoris.
Kampus kirst matyt gali, kol maitinėlės nenukirsi, bet negirdėjus aš apie tokius atvejus, dažniau priešingai, papildomus km bėgi smile.gif

dėl šlapių kojų, tai nežinau, bent man netrukdo. Per lietų gi irgi būna bėgi, bent man dzin, tik kad juokingai kliuksi batai, jei kiaurai peršlapusios kojinės
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2016 09 29, 15:58)
Na maitinėlėse paprastai numerius sužymi. Tiesiog su popieriaus ratu savanoris.
Kampus kirst matyt gali, kol maitinėlės nenukirsi, bet negirdėjus aš apie tokius atvejus, dažniau priešingai, papildomus km bėgi smile.gif

dėl šlapių kojų, tai nežinau, bent man netrukdo. Per lietų gi irgi būna bėgi, bent man dzin, tik kad juokingai kliuksi batai, jei kiaurai peršlapusios kojinės

as labiau pusliu bijau, kad sušlapus nenutrintu, nors visos kojines specialios smile.gif a na logiškesnis reikalas jai kas nors žymi smile.gif
Atsakyti
šiaip neturėtum pasiklyst, laukiniuose labai gražiai jie sužymi trasą, ir keistesnėse vietose dar žmogų pastato, kuris tiesiog kelią parodo. Na palyginus su trail taurės etapais, tai tikrai tobulas sužymėjimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2016 09 29, 16:19)
šiaip neturėtum pasiklyst, laukiniuose labai gražiai jie sužymi trasą, ir keistesnėse vietose dar žmogų pastato, kuris tiesiog kelią parodo. Na  palyginus su trail taurės etapais, tai tikrai tobulas sužymėjimas smile.gif

na tikėkimės bus viskas gerai smile.gif
Atsakyti
Tai ką ataka, pavarei ! didis.gif
Kaip įspūdžiai, pojūčiai?
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2016 10 03, 16:37)
Tai ką ataka, pavarei !  didis.gif
Kaip įspūdžiai, pojūčiai?

ne nepavariau biggrin.gif bet susidariau įspūdį ko reikia, kad pavaryčiau biggrin.gif
Pirmas reikalas per pirmus 10km 2k reikėjo į wc na taip organizmas sudirbo pirmą kart, nuo 15km mano kompanijos palaikytojai pasidarė sunkesnės kojos, tai mane paleido 25km viena į priekį smile.gif vienu žodžiu mano arkliukas nuobodžios ir ilgos t zvyruotos ar lygesnes trąsos kurios žudo Trailistus biggrin.gif jų arkliukas kalniukai ir skardžiai kuriuos man dar reikia mokintis efektyviai įveikti biggrin.gif Tikslas buvo aplenkti Svetlana Čerlina lotuliukas.gif į lyderius taikyti nenorejau, nes nezinojau nei lyderiu greicio, nei kiek mano naparnike tems smile.gif Bėja gerti Coca cola 24km buvo mano pats geriausias geliukas lotuliukas.gif Su kvėpavimu viskas super, tik kojos po kalnu sunkokos buvo
Šiandiena šlaunys tai kaip paralyžuotos , jauciasi kad nemazia kalniuku mate biggrin.gif
Tiesa teko pora kart stoti tikrintis trasa,nes buvo nuplesytas zymejimas, bei kazkokios babules sunys buvo užpuole
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ataka26: 03 spalio 2016 - 18:18
o kuo Svetlana prasikalto? biggrin.gif
kalniukai tai sunkus reikalas, reik treniruotis specialiai, kitaip sunku ten greit nušuoliuot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2016 10 03, 17:25)
o kuo Svetlana prasikalto? biggrin.gif
kalniukai tai sunkus reikalas, reik treniruotis specialiai, kitaip sunku ten greit nušuoliuot smile.gif

Ai turėjom nesuvestu saskaitu, bet arogancijos jai netruko ir si kart biggrin.gif matyt labai nepatiko , kad ir traile pasirodžiau biggrin.gif

Tai va, pirmas punktas dabar pas mane i kalniukus padirbeti smile.gif bet ten buvo tokiu kur reikejo keturiomi ikopti, tai cia reiks paieskot man pas save tokiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2016 10 03, 17:32)
Ai turėjom nesuvestu saskaitu, bet arogancijos jai netruko ir si kart biggrin.gif matyt labai nepatiko , kad ir traile pasirodžiau  biggrin.gif

Tai va, pirmas punktas dabar pas mane i kalniukus padirbeti smile.gif bet ten buvo tokiu kur reikejo keturiomi ikopti, tai cia reiks paieskot man pas save tokiu biggrin.gif

tai panašu, kad saskaitas jau suvedėt smile.gif

Dėl svetlanos arogancijos nieko nežinau, nepažistu asmeniškai, bet trys merginos prizininkės tai baisiai fainos, draugiškos ir paprastos smile.gif galvojau traile visi tokie tongue.gif

Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2016 10 03, 18:01)
tai panašu, kad saskaitas jau suvedėt smile.gif

Dėl svetlanos arogancijos nieko nežinau, nepažistu asmeniškai, bet trys merginos prizininkės tai baisiai fainos, draugiškos ir paprastos smile.gif galvojau traile visi tokie tongue.gif

Svetlana ankščiau ne trailistė buvo , o šiaip kompanija draugiška
Atsakyti
Labas rytas, moterys mano mielos 4u.gif ,

Dar syk noriu grįžti prie batų išmierų kalusimo: jei perkat didesnius, "ant kiek" didesnius perkat? 2 dydžiais? biggrin.gif. Kaip ir užsisakiau "BROOKS ADRENALINE GTS 14. Ir ėmiau svarstyt, kaip čia bus. Gal gerai, pagal review viskius [runnersworld tok ypač yra]
Atsakyti