Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgimas XX

QUOTE(bamba @ 2019 11 03, 12:19)
man irgi faina vis dar atrast bėgančių 4u.gif

Atsigert, troškulį numalšint, tai vanduo manau geriausias. Tie gėrimai, labiau dėl kalorijų, elektrolitų atstatymams ilgesnį laiką sportuojant. Aš pusmaratonį bėgdama tai nieko be vandens negeriu ir kažkaip netrūksta. Ilgesnį laiką bėgant, manau kiekvienas sau turi atsirinkt, mane pvz nuo kai kurių saldžių gėrimų pykina, nuo skonio priklauso ar "sueis", kai kurių gurkštelėjus, tik dar labiau vandens užsinoriu smile.gif

Tuose mano intervaluose poilsio laikas nevisai apibrėžtas, ten atstumu tarpuose reik 400m bėgt, tai priklauso nuo tavo tempo, jei visai lėtai vos ne eisi, tai ir užtruks ilgiau. Man irgi iš pradžių keistai atrodė toks planas, nes pratus matyt poilsio laiką aprašytą laiku arba bent pagal pulsą. Bet pabandžiau kitaip ir labiau "prilipo" man. Va čia tas planas : https://www.halhigdo...ced-2-marathon/  Aš visko smulkiai nesilaikiau, km per savaitę irgi daug mažiau bėgau, bet intervalai iš jo man labai maloniai bėgosi.

Jei aš stengčiaus neviršyt 165 puslo, tai turbūt greičiausias mano pusmaratonis būtų 3val biggrin.gif Aš jau nustojau puslą stebėt, nesidedu juostos, visada iki 180 ir dar daugiau kyla, nebesuku galvos, nes gerai jaučiuos.
Svorį numest labai padeda pagreitėjimui, jei tik turi iš ko mest ir noro, visada variantas biggrin.gif Aš tai nenoriu, nebepatinku sau, jei nukrenta, tai tenka susitaikyt, kad super greita nebūsiu smile.gif


Labas,

Išbandžiau jau 800x400. Nieko visai. Tik 800m tai ne 1 min, tai visai oho smile.gif

Tai net iki 180i? Nu gal ir nieko visai. Aš kažkaip nutarusi esu sekti tuo HR, tai žiūriu, kas gausis. Tai irgi gaunasi vos lėčiau.

Reiks šnd vėl man tų pagreitėjimų smile.gif. Visada smagiau kiek greičiau, kažkaip - toks vis iššūkis smile.gif.

- Kur dabar planuoji bėgti artimiausiu metu? Jei su ką numačiusi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 03 lapkričio 2019 - 16:12
Bamba, o toje nuorodoje - ką reiškia tie skiačiai Sekmadienį? Nes kur bėgti tai įrašta km, arba mi - o ten? hmm.gif Bet man labai panašu, kad tiek km nubėgti ten siūlo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2019 11 03, 16:11)
Labas,

Išbandžiau jau 800x400. Nieko visai. Tik 800m tai ne 1 min, tai visai oho smile.gif

Tai net iki 180i? Nu gal ir nieko visai. Aš kažkaip nutarusi esu sekti tuo HR, tai žiūriu, kas gausis. Tai irgi gaunasi vos lėčiau.

Reiks šnd vėl man tų pagreitėjimų smile.gif. Visada smagiau kiek greičiau, kažkaip - toks vis iššūkis smile.gif.

- Kur dabar planuoji bėgti artimiausiu metu? Jei su ką numačiusi

ne, tikrai ne 1min gaunas biggrin.gif Reik truputį paskirstyt jėgas, nelėkt iškart ant maximumo. Aš kažkur per 4min nubėgu 800m.

Aš nieko rimto nenumačius. Apleidus varžybas, jau porą metų bėgu labiau sau, kiek patinka. Nesistengiu nei km kažkiek padaryt, nei pagreitėt. Turbūt ir maratono nebėgčiau, bet darbas pirko registracijas, tai pasiemiau, su mintim, kad gal nebėgsiu, bet poto sugalvojau, kad jei jau yra registracija, reik bėgt smile.gif
Gal "ūsai bėga" prasibėgsiu (ten labdaringas toks, kiek nori ratų tiek bėgi, 1val), toks idėjinis, smagus bėgimas. Daugiau nznau, jei turėsiu laisvesnių savaitgalių, tai x trasos visada yra smile.gif
Tu kažką planuoji gal?
QUOTE(rastafarinas @ 2019 11 03, 17:22)
Bamba, o toje nuorodoje - ką reiškia tie skiačiai Sekmadienį? Nes kur bėgti tai įrašta km, arba mi - o ten? hmm.gif Bet man labai panašu, kad tiek km nubėgti ten siūlo? smile.gif

Sekmadienį ilgabėgis. Atitinkamai tiek km arba mylių, priklausomai kurį skirtuką pasirinkus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2019 11 04, 19:39)
ne, tikrai ne 1min gaunas biggrin.gif Reik truputį paskirstyt jėgas, nelėkt iškart ant maximumo. Aš kažkur per 4min nubėgu 800m.

Aš nieko rimto nenumačius. Apleidus varžybas, jau porą metų bėgu labiau sau, kiek patinka. Nesistengiu nei km kažkiek padaryt, nei pagreitėt. Turbūt ir maratono nebėgčiau, bet darbas pirko registracijas, tai pasiemiau, su mintim, kad gal nebėgsiu, bet poto sugalvojau, kad jei jau yra registracija, reik bėgt smile.gif 
Gal "ūsai bėga" prasibėgsiu (ten labdaringas toks, kiek nori ratų tiek bėgi, 1val), toks idėjinis, smagus bėgimas. Daugiau nznau, jei turėsiu laisvesnių savaitgalių, tai x trasos visada yra smile.gif
Tu kažką planuoji gal?

Sekmadienį ilgabėgis. Atitinkamai tiek km arba mylių, priklausomai kurį skirtuką pasirinkus smile.gif

Aišku smile.gif
Aš turbūt rinksiuosi Novice1 - ten dar cross training kokį tai siūlo 7dieniais, einu gilintis į tuos planus. Labai gerai, kad pasidalinai - labai tokių ieškojau.
Aš tai žėsiu. Jei viskas pagal planą, gal sugalvosiu Kalėdiniam Kaune, bet nežinau dar
Atsakyti
Geri tavo pasi8lymai, bamba ;-)
- Veikia smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2019 12 07, 19:47)
Geri tavo pasi8lymai, bamba ;-)
- Veikia  smile.gif  4u.gif

ką išbandei? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2020 04 30, 16:17)
ką išbandei? biggrin.gif

Labas,
1000000 metų biggrin.gif 4u.gif
__
Tuos ilgesniu bėgimus, po 800 m.

Bet nuo to laiko jau vėl pasikeitė mintys ir patirtys. Trumpesniais gabaliukais man greitis geriau lyg vystėsi (čia pastaruoju metu). Kažkur dar skaičiau, kad tie po 800 ir daugiau tai max deguonies įsisisavinimui labiau.
Čia gilnausi linkas

Vieną savaitę lengviau, kitą jau sunkiau man; nevienodai biggrin.gif Ir tokia lėta esu šiuo metu - tik retkarčiais pavyksta greičiau nulėkt
__
Kaip tu? smile.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2020 05 02, 10:27)
Labas,
1000000 metų  biggrin.gif  4u.gif
__
Tuos ilgesniu bėgimus, po 800 m.

Bet nuo to laiko jau vėl pasikeitė mintys ir patirtys. Trumpesniais gabaliukais man greitis geriau lyg vystėsi (čia pastaruoju metu). Kažkur dar skaičiau, kad tie po 800 ir daugiau tai max deguonies įsisisavinimui labiau.
Čia gilnausi linkas

Vieną savaitę lengviau, kitą jau sunkiau man; nevienodai biggrin.gif Ir tokia lėta esu šiuo metu - tik retkarčiais pavyksta greičiau nulėkt
__
Kaip tu?  smile.gif

4u.gif

aš irgi sulėtėjus, retai tuos intervalus bėgu. Bet kol kas efektyvesnių nei 800x400 neradau. Nelabai ir poreikį jaučiu kažko ieškot. Nebenoriu to greičio, turbūt atsižaidžiau anksčiau, dalyvaudama po 15 varžybų per metus biggrin.gif Dabar maloniausia miškuose šlaistytis, naujas vietas atradinėt. Pastebėjau, kad į kalnus be problemų lipasi (aišku tokie ten ir kalnai pas mus biggrin.gif ), lėtai aišku, bet be didelių pastangų smile.gif

Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2020 06 01, 09:55)
aš irgi sulėtėjus, retai tuos intervalus bėgu. Bet kol kas efektyvesnių nei 800x400 neradau. Nelabai ir poreikį jaučiu kažko ieškot. Nebenoriu to greičio,  turbūt atsižaidžiau anksčiau, dalyvaudama po 15 varžybų per metus biggrin.gif Dabar maloniausia miškuose šlaistytis, naujas vietas atradinėt. Pastebėjau, kad į kalnus be problemų lipasi (aišku tokie ten ir kalnai pas mus biggrin.gif ), lėtai aišku, bet be didelių pastangų smile.gif

Sutinku.
Man nebent noris kokiuose gražesniuose peizažuose pabėgiot. - FB yra gupė trail runner'ių, tai ten ir iš visokių worldwide National Parkų ir panašiai; kalnai labai man faina! [ir lietuviški ir ne biggrin.gif]
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2020 06 03, 11:02)
Sutinku.
Man nebent noris kokiuose gražesniuose peizažuose pabėgiot. - FB yra gupė trail runner'ių, tai ten ir iš visokių worldwide National Parkų ir panašiai; kalnai labai man faina! [ir lietuviški ir ne biggrin.gif]

geros tos FB grupes, aš kokiose 6 bėgimo grupėse esu, ir visose labai seku postus ir bandau surasti naujų maršrutų netoliese smile.gif Netoli manes milžiniškas Pavilnių regioninis parkas, labai patinka ten.
tu nubėgai maratoną ar panioju? Seku blogą, bet neesu tikra ar ten tavo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bamba: 07 birželio 2020 - 19:31
QUOTE(bamba @ 2020 06 07, 20:31)
geros tos FB grupes, aš kokiose 6 bėgimo grupėse esu, ir visose labai seku postus ir bandau surasti naujų maršrutų netoliese smile.gif  Netoli manes milžiniškas Pavilnių regioninis parkas, labai patinka ten.
tu nubėgai maratoną ar panioju? Seku blogą, bet neesu tikra ar ten tavo biggrin.gif

Labas,

Oho, net 6-iose! Gal kurią parekomeduosi? [apart Maratončikų]?
Maršrutų man tai pačiai patinka ieškot, bet dažniausiai laimi laiko ekonimija [aka "prie namų" smile.gif]
-
Nubėgau! smile.gif Pirmas blynas jau yra biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti

Bėgioju 3 - 4 kartus per savaitę po 6 km, miške, labai geras dalykas. Pradedu išmokt bėgt - lengvu tempu, nestatant kojos į priekį ir panašiai

 

Anksčiau varydavau 6 km dideliu tempu, tai sudilo pėdos kaulas, plius avalynę blogą turėjau, tai dabar reikia specialių vidpadžių tam kaului kompensuot, kad neskaudėtų. Skaudėdavo ir kelėnus nuo blogo bėgimo, tiesiog degdavo, dabar jau panašiau, teko ieškot informacijos, skaityt, žiūrėt kaip reikia bėgiot.

 

Ir avalynę dabar gerą perku - buvo asics, bet per sunkūs buvo man, tai įgyjau adidas terrex 350 - lengvesni, minkštesni, goretex yra ir pakankamai patvarūs miškui

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lankstukė: 17 lapkričio 2020 - 13:58