Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgimas XX

QUOTE(ataka26 @ 2019 08 15, 21:43)
<p>Aš Vilniuje lengvai tik 21km,nes nemokamą registraciją turiu . Mano pagr.tikslas spalio mėnesį Kuršių Nerija 47km </p>

Laba!
Kaip faina tabe girdėt!
Ir aš 21 km. - Gal susimatysim? smile.gif
----
Bėgu. Tik ėmiau naudot laikrodį, tai su Endomondo draugystę sustabdžiau, tai "nesimatau". Kartais gaila biškįsmile.gif Aplink mane jau beveik neliko bėgikių (fizine prasme).
---'
O 31 km kur buvo? Kaip sekėsi?
Atsakyti

Aš tai šiemet tik keliuose rimtesnėse startavau,šiemet leidžiu ką nors naują išbandyti. 

Pavasarį Varšuvoje maratoną subėgau,po to kelias varžybas dėl laiko ir vietos ir kas liko malonumui. Laukinio treilo Kurtuvėnų etapą 30km subėgau ir suplanuotą lapkritį  Stambulo maratoną į Kuršių neriją iįkeičiau  

Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2019 08 16, 11:06)
<p>Aš tai šiemet tik keliuose rimtesnėse startavau,šiemet leidžiu ką nors naują išbandyti. 
</p><p>Pavasarį Varšuvoje maratoną subėgau,po to kelias varžybas dėl laiko ir vietos ir kas liko malonumui. Laukinio treilo Kurtuvėnų etapą 30km subėgau ir suplanuotą lapkritį  Stambulo maratoną į Kuršių neriją iįkeičiau  </p>

O, nemažai tu čia visko smile.gif
Tas "nauja" tai Varšuvos maratonas? Kaip įspūdžiai?
---
Aš tai kai ėmiau pagal širdies ritmus bėgiot, tai kažkaip lėčiau bėgu :/ - keista ta dapatacija prie laikrodžio; tai motyvacijanet pakritus. Nu bet mano taveju tai išvis džiaugtis reikia, kad sportui dar vietos lieka.
---
Bamba, esi? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 18 rugpjūčio 2019 - 08:25