Įkraunama...
Įkraunama...

Kaitlentės, orkaitės, viryklės - 20

 SteamCrisp tai  nedelis kiekis garų+karštas oras.....jai pakanka iš garų tik tiek tai pasižiūrėkite modelį

https://www.electrol...en/eoc6851aox2/



Atsakyti

laba diena,

ar verta žiūrėti

Indukcinė kaitlentė Whirlpool ACM 712 IX ?

Atsakyti
QUOTE(qazwsx741 @ 2019 05 14, 12:01)
<p>laba diena,</p><p>ar verta žiūrėti</p>Indukcinė kaitlentė Whirlpool ACM 712 IX ?<p></p>

Verta 4u.gif
Atsakyti

dėkui

Atsakyti
Sveiki. Kuičiuos po internetą ir real pardėse jau geras pusmetis ir... ir nebeapsispręndžiam, ko norim. Ką pasakytumėt apie Gorenje BO7732CLI orkaitę? Prie jos siūlo kaitlentę GORENJE GW6D41CLI. Dujinę dėsim. Man ta kaitlentė tooookia keista... huh.gif Ką manot? Ar patogi naudot? Šita GORENJE GTW6INI kaitlentė lyg patogiau atrodo, bet... jau prie orkaitės rankenėlės nesižiūri... OMG! Kas padėtu apsispręst?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 15 gegužės 2019 - 19:29

Sveiki. Kuičiuos po internetą ir real pardėse jau geras pusmetis ir... ir nebeapsispręndžiam, ko norim. Ką pasakytumėt apie Gorenje BO7732CLI orkaitę? Prie jos siūlo kaitlentę GORENJE GW6D41CLI. Dujinę dėsim. Man ta kaitlentė tooookia keista... huh.gifKą manot? Ar patogi naudot? Šita GORENJE GTW6INI kaitlentė lyg patogiau atrodo, bet... jau prie orkaitės rankenėlės nesižiūri... OMG! Kas padėtu apsispręst?

Na retro stiliaus tai tik Smeg turi nemaža pasirinkimą.......gal čia rasite be rankenėlių

https://www.imperija.lt/

Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2019 05 16, 08:52)
</blockquote><p>Na retro stiliaus tai tik Smeg turi nemaža pasirinkimą.......gal čia rasite be rankenėlių
</p><p><a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.imperija.lt/'>https://www.imperija.lt/</a>
</p>


Dėkui. Perverčiau du kartus smile.gif Kur jūs matėt dujinę kaitlentę be rankenėlių? (tiksliau, gal su įspaudžiamomis, kaip orkaitėse kai kuriose)
Atsakyti
Sveiki. Reikalinga pastatoma dujinė viryklė. Kokia nuomonė apie šią: GORENJE K5351WH?
Ačiū už komentarus.
Atsakyti
aš iš indaplovių temos čia atsibeldžiu biggrin.gif šiaip reikalinga visa buitinė technika, tai klausimų bus, bet su jūsų pagalba jau ne pirmą kartą renkuosi, tai tikrai palengvinate gyvenimą biggrin.gif
orkaitė: domina gal Siemens. Gali būti ir su garų funkcija, gal bus panaudota kada smile.gif Siemens HS658GXS6, ar kažkas panašaus?
Atsakyti
QUOTE(mood @ 2019 05 16, 12:48)
aš iš indaplovių temos čia atsibeldžiu biggrin.gif šiaip reikalinga visa buitinė technika, tai klausimų bus, bet su jūsų pagalba jau ne pirmą kartą renkuosi, tai tikrai palengvinate gyvenimą biggrin.gif
orkaitė: domina gal Siemens. Gali būti ir su garų funkcija, gal bus panaudota kada smile.gif Siemens HS658GXS6, ar kažkas panašaus?

Jai garai kada ne kada bus naudojami ar tikslinga mokėti 1600 eur už tokia orkaite rolleyes.gif
Pasižiūrėkite dar AEG BSE882320M
Atsakyti
man parduotuvėj reklamavo, kad tos su garų funkcija labai pasiteisina pyragų/mielinių kepinių ar kokios visos vištos kepime, kad gautų garo, nesudžiūtų ir panašiai. true or false? biggrin.gif jeigu garinė orkaitė veikia tik kaip garų puodas, tai tada kas be garų kažką normalaus, pvz. Siemens HB678GBS6? norėčiau likti prie Siemens, kad bent jau nesimakaluoti tarp gamintojų ir išlaikyti vientisą dizainą...

QUOTE(Kikker @ 2019 05 16, 14:25)
Jai garai kada ne kada bus naudojami ar tikslinga mokėti 1600 eur už tokia orkaite rolleyes.gif
Pasižiūrėkite dar AEG BSE882320M

Atsakyti
QUOTE(mood @ 2019 05 16, 15:01)
man parduotuvėj reklamavo, kad tos su garų funkcija labai pasiteisina pyragų/mielinių kepinių ar kokios visos vištos kepime, kad gautų garo, nesudžiūtų ir panašiai. true or false? biggrin.gif jeigu garinė orkaitė veikia tik kaip garų puodas, tai tada kas be garų kažką normalaus, pvz. Siemens HB678GBS6?  norėčiau likti prie Siemens, kad bent jau nesimakaluoti tarp gamintojų ir išlaikyti vientisą dizainą...

Na su garais daug įdomių patiekalų galima pagaminti (kaip sakoma tik noro ir laiko turėk) ax.gif jai tikrai turite noro ir laiko tada be abejonės rinkitės garus....HS658GXS1
Atsakyti